Ljubav prema zivotinjama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poznato je da volim zivotinje i da, cak, imam i jednu nevladinu humanitarnu organizaciju, koja pomaze ljudima, biljkama i zivotinjama da se uklope u voom svetu, ali se bavi i drugim stvarima. Na primer, raskrinkala je jedan skorasnji slucaj u srpskoj javnosti, pa su licemeri osuli paljbu na mene, jer sam rekla ono o cemu niko ne sme nista da kaze.
Ipak, tako me je napao, pa sam morala da se odbranim. Rekla sam mu, da ja pomazem celoj biosferi i da su ti kucici sam jedan deo mog interesovanja i da u mom srcu ima mesta i za njih, ali da moram malo da vodim racuna i o sebi. A rekla sam mu da bolje da vodi racuna o zabama, jer su ih tamo u Italiji istrebili, koliko ih jedu. On se kao nesto naljutio.
e,aj nam napises ime te organizacije...
ne znam kako pokusavas da pomognes biljkama da se uklope...frka im da nadju zenu i posao,pa im ti pomognes...
moze taj link gde si prosvetlio javnost?
e,da...biosfera...tesko da joj ti mozes pomoci...mada,preko neta je i to moguce...
Биосферу сачињавају делови осталих Земљиних сфера које су насељене живим бићима:

* атмосфера, слој ваздуха који чини периферну облогу наше планете;
* хидросфера, водени омотач Земље и
* литосфера, спољашњи, површински, тврди покривач Земље.
 
e,aj nam napises ime te organizacije...
ne znam kako pokusavas da pomognes biljkama da se uklope...frka im da nadju zenu i posao,pa im ti pomognes...
moze taj link gde si prosvetlio javnost?
e,da...biosfera...tesko da joj ti mozes pomoci...mada,preko neta je i to moguce...
Биосферу сачињавају делови осталих Земљиних сфера које су насељене живим бићима:

* атмосфера, слој ваздуха који чини периферну облогу наше планете;
* хидросфера, водени омотач Земље и
* литосфера, спољашњи, површински, тврди покривач Земље.

Moderna je valjda zensko...
Moderna jesi zensko????
Davaj `vamo slicke da te vidimo.
 
Zivotinje su oduvek igrale vaznu ulogu u mom zivotu. Poznato je da volim zivotinje i da, cak, imam i jednu nevladinu humanitarnu organizaciju, koja pomaze ljudima, biljkama i zivotinjama da se uklope u voom svetu, ali se bavi i drugim stvarima. Na primer, raskrinkala je jedan skorasnji slucaj u srpskoj javnosti, pa su licemeri osuli paljbu na mene, jer sam rekla ono o cemu niko ne sme nista da kaze.
Moj sadasnji decko voli zivotinje. Posto je dokon, jer ima puno para stalno nesto prica o zastiti zivotinja sirom sveta, ali ne i o zastiti ljudi i biljaka, tako da mislim da bas i nije toliko posvecen ni zivotinjama, a ni ekologiji. Taj povrsan pristup svetskom ekosistemu, da ne kazem biosferi se odrazava i na nasu vezu. Ja imam nekoliko civava i pudlica, a imam i neko kuce, valjda je neki pomeranski pinc, sta li je. Neko cupavo i nervozno kuce.
Ja jako volim zivotinje, pa sam im obezbedila i odgovarajuce uslove, tako da im a ko da ih hrani, sredjuje, seta i sl. I ja ih mnogo volim. Medjutim, moj sadsnji decko mi je rekao da ja imam te kucice samo radi reda, da ne vodim racuna o njima i da mi sluze samo da kazem da ih imam. Osetila sam se neprijatno, jer mnogo volim zivotinje, ali ne mogu da stignem da im se u potpunosti posvetim, jer ne smem da zanemarim i biljke i ljude. Ne mogu da ih drzim da spavaju sa mnom.
Ipak, tako me je napao, pa sam morala da se odbranim. Rekla sam mu, da ja pomazem celoj biosferi i da su ti kucici sam jedan deo mog interesovanja i da u mom srcu ima mesta i za njih, ali da moram malo da vodim racuna i o sebi. A rekla sam mu da bolje da vodi racuna o zabama, jer su ih tamo u Italiji istrebili, koliko ih jedu. On se kao nesto naljutio.
Sta da radim sa deckom koji me kritikuje? Mislite li da je to pristojno?[/QUOTE]
ko će tebe uz dužno poštovanje prema tvojoj eminenciji da čita, osim 99.9 % forumaša u koje se skromno ne ubrajam?
elem,
2. možda ne može drugačije da se napali, pošto si preterano čista i koristiš sve te kreme i parfeme, oprana si, što bi reko naš narod, a to se ovde, vidiš, ne ceni
 
Zivotinje su oduvek igrale vaznu ulogu u mom zivotu. Poznato je da volim zivotinje i da, cak, imam i jednu nevladinu humanitarnu organizaciju, koja pomaze ljudima, biljkama i zivotinjama da se uklope u voom svetu, ali se bavi i drugim stvarima. Na primer, raskrinkala je jedan skorasnji slucaj u srpskoj javnosti, pa su licemeri osuli paljbu na mene, jer sam rekla ono o cemu niko ne sme nista da kaze.
Moj sadasnji decko voli zivotinje. Posto je dokon, jer ima puno para stalno nesto prica o zastiti zivotinja sirom sveta, ali ne i o zastiti ljudi i biljaka, tako da mislim da bas i nije toliko posvecen ni zivotinjama, a ni ekologiji. Taj povrsan pristup svetskom ekosistemu, da ne kazem biosferi se odrazava i na nasu vezu. Ja imam nekoliko civava i pudlica, a imam i neko kuce, valjda je neki pomeranski pinc, sta li je. Neko cupavo i nervozno kuce.
Ja jako volim zivotinje, pa sam im obezbedila i odgovarajuce uslove, tako da im a ko da ih hrani, sredjuje, seta i sl. I ja ih mnogo volim. Medjutim, moj sadsnji decko mi je rekao da ja imam te kucice samo radi reda, da ne vodim racuna o njima i da mi sluze samo da kazem da ih imam. Osetila sam se neprijatno, jer mnogo volim zivotinje, ali ne mogu da stignem da im se u potpunosti posvetim, jer ne smem da zanemarim i biljke i ljude. Ne mogu da ih drzim da spavaju sa mnom.
Ipak, tako me je napao, pa sam morala da se odbranim. Rekla sam mu, da ja pomazem celoj biosferi i da su ti kucici sam jedan deo mog interesovanja i da u mom srcu ima mesta i za njih, ali da moram malo da vodim racuna i o sebi. A rekla sam mu da bolje da vodi racuna o zabama, jer su ih tamo u Italiji istrebili, koliko ih jedu. On se kao nesto naljutio.
Sta da radim sa deckom koji me kritikuje? Mislite li da je to pristojno?

Ma jel ovo moguce??:eek::eek:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: Boze, boze... ala ima dokonih ljudi.
 
LOL
AKO JE TO NEKA POŠALICA NA KONTO SLIČNOSTI NAM KARAKTERA
ONDA ME EVO
LOL
AKO NIJE
ONDA JE ups lock
moze biti na konto dunava koji teče ispod brankovog mosta
ako nije ni to onda je moze biti na konto toga
sto mi se pravitelj zove ko branković
ma na konto Brankovica koji je izdao na Kosovu :))))
Ja mogu da procitam.. to traje svega par minuta, a oni takav zivot vode.
o.k. vajga du
 
"Draga" pevaljko, kako ti se zovu ljubimčići? Imaš pomeranca? Koliko si ga platila? Mogla si kompletan no-kill azil za 400-500 pasa za taj novac da napraviš, ili da platiš nekome da zasadi čitavu jednu šumu od par hektara. Od novca za čivave si mogla da održavaš taj azil i tu šumu par godina. Dečko ti je u pravu, na njegovoj sam strani.
 
KERMIT_by_szc.jpg


ko je narucio zablje batake?
- sta ce mi zivot ako ne skakucem

p.s. ZBOGOM MODERNA cuvaj se sta jedes, ostavi Djovanija ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top