Dilema

E, ebg, ne može glasnik da sruši svet i da razori brak i porodicu.

Jeste to onako nezavidna pozicija, ali ja bih od bliskih prijatelja očekivala da mi kažu ovako nešto, pa ću ja da rešavam šta i kako dalje, da ćutim il' da ebem majku. Glasnik više u tome ne učestvuje, nema ni krivicu ni zaslugu. I nije to viđenje, to je informacija o kojoj ću ja da odlučim koliko je bitna, koliko mi je novost i da li će i kakve posledice da ima.

Bolje to nego da se pretvara, klima glavom dok živim u iluziji. Da me neko moj ćutke pušta da budem ovca i da čeka da me obavesti neko zlonameran.

o tome i ja pričam...

ne bih se miješala nekom u život s kim nisam baš extra bliska
ali s kim sam bliska...DA
kako da sjedim sa svojom drugaricom i pričam o heklanju a ovamo znam šta joj muž radi...NEMA ŠANSE
 
Imao sam u tudjini jednog vrlo dobrog prijatelja, starijeg coveka koji se ozenio maldom zenom...

Jedno prilikom, dok sam prolazio jednim delom grada ugledao sam njegovu maldu zenu kako se zvalavi sa nekim tipom...

Naravno, posto smo bili kao braca, ja sam mu to odmah rekao.

Kada sam dosao kod njih u stan kroz par dana, bili su vrlo hladni prema meni oboje.

Vise nisam odlazio.

Prijateljstvo se raspalo. I on se takodje razveo.

I dan danas se pitam da li sam ucinio KOREKTNO?

Da li sam trebao OBMANJIVATI NAJBOLJEG PRIJATELJA zbog jedne ku*rvice ili sam trebao reci istinu?

A ti otisao odmah da izvidis situaciju.. zloco.
Cudno da su bili hladni.. cudno.
 
Imao sam u tudjini jednog vrlo dobrog prijatelja, starijeg coveka koji se ozenio maldom zenom...

Jedno prilikom, dok sam prolazio jednim delom grada ugledao sam njegovu maldu zenu kako se zvalavi sa nekim tipom...

Naravno, posto smo bili kao braca, ja sam mu to odmah rekao.

Kada sam dosao kod njih u stan kroz par dana, bili su vrlo hladni prema meni oboje.

Vise nisam odlazio.

Prijateljstvo se raspalo. I on se takodje razveo.

I dan danas se pitam da li sam ucinio KOREKTNO?

Da li sam trebao OBMANJIVATI NAJBOLJEG PRIJATELJA zbog jedne ku*rvice ili sam trebao reci istinu?

pa naravno da treba precutati ;)
 
Kazu , krevet izmiri sve.
Mislim da bez obzira shto ti je prijatelj, da se nisi trebao meshati.Ljudi su spremni da prashtaju jer vole i nema veze shto su prevareni, prashtace da bi zadrzali tu osobu pored sebe...ti si za njega bio "samo" prijatelj, shto je za mene neshto veliko, ali za njega je bilo vazno da je ona ostala pored njega...Sada si izgubio oboje, njega kao prijatelja najvishe...
 
Kazu , krevet izmiri sve.
Mislim da bez obzira shto ti je prijatelj, da se nisi trebao meshati.Ljudi su spremni da prashtaju jer vole i nema veze shto su prevareni, prashtace da bi zadrzali tu osobu pored sebe...ti si za njega bio "samo" prijatelj, shto je za mene neshto veliko, ali za njega je bilo vazno da je ona ostala pored njega...Sada si izgubio oboje, njega kao prijatelja najvishe...

:eek: Kako to.. posle sexa imas amneziju? Il' je u pitanju neki specijalni krevet.. :roll:
 
najblize mi je ono sto je rekla medvedica. da sam ja u pitanju, volela bih da mi kazu..i kad sam bila u pitanju, svi su znali, a ja nisam..dok sama nisam razresila stvar..
i koliko me bolela prevara, vise me bolela neizvesnost i to sto sam pravljena ludom.
vidis da se nesto desava, i pitas sta je, i dobijes odgovor nista..tripujes..preterujes..sto si nervozna..i sve tako.
onda to nije samo prevara, vec je bre narusavanje licnosti..uzas jedan.
a opet, imam drugarice koje lepo kazu da ne bi volele da znaju. i njima ne bih rekla, da zemlja gori.
ipak tu nismo najbitniji mi, vec ljudi o kojima se radi.
 
najblize mi je ono sto je rekla medvedica. da sam ja u pitanju, volela bih da mi kazu..i kad sam bila u pitanju, svi su znali, a ja nisam..dok sama nisam razresila stvar..
i koliko me bolela prevara, vise me bolela neizvesnost i to sto sam pravljena ludom.
vidis da se nesto desava, i pitas sta je, i dobijes odgovor nista..tripujes..preterujes..sto si nervozna..i sve tako.
onda to nije samo prevara, vec je bre narusavanje licnosti..uzas jedan.
a opet, imam drugarice koje lepo kazu da ne bi volele da znaju. i njima ne bih rekla, da zemlja gori.
ipak tu nismo najbitniji mi, vec ljudi o kojima se radi.


Slazem se sa tobom.
 
Te situacije su nezgodne, ali se nazalost desavaju. Mislim da to ne treba precutati najboljem prijatelju/ici, ali ne mora se ni odmah reci. Za kraj posta istina je samo jedna i ona se uvek sazna.:)
 
srušio si mu svijet...al mislim da si ispravno učinio

Aха, па пријатељи ваљда зато и служе да руше свет својим најбољим пријатељима....:roll: Ко ће коме ако неће свој своме? :evil:
Ништа исправније него упропастити некоме живот и брак...:roll:

Ах, да! Пријатељи служе и да зову курвицама особе које њихови пријатељи воле, поштују и које су изабрали за животне сапутнике....:roll:....
 
Imao sam u tudjini jednog vrlo dobrog prijatelja, starijeg coveka koji se ozenio maldom zenom...

Jedno prilikom, dok sam prolazio jednim delom grada ugledao sam njegovu maldu zenu kako se zvalavi sa nekim tipom...

Naravno, posto smo bili kao braca, ja sam mu to odmah rekao.

Kada sam dosao kod njih u stan kroz par dana, bili su vrlo hladni prema meni oboje.

Vise nisam odlazio.

Prijateljstvo se raspalo. I on se takodje razveo.

I dan danas se pitam da li sam ucinio KOREKTNO?

Da li sam trebao OBMANJIVATI NAJBOLJEG PRIJATELJA zbog jedne ku*rvice ili sam trebao reci istinu?

Mac sa dve ostrice,sta god da si uradio posle izvesnog vremena osecao bi da si pogresio.Da nisi rekao,osecao bi krivicu sto mu ranije nisi otvorio oci,znao si a cutao si,gledao si prijatelja kako ga zena pravi budalom.A opet s druge strane si rekao pa eto kako je zavrsilo.Mislim da bi bilo ok da odes do prijatelja i probate jos jednom otvoreno da porazgovarate o svemu.
 
Aха, па пријатељи ваљда зато и служе да руше свет својим најбољим пријатељима....:roll: Ко ће коме ако неће свој своме? :evil:
Ништа исправније него упропастити некоме живот и брак...:roll:

Ах, да! Пријатељи служе и да зову курвицама особе које њихови пријатељи воле, поштују и које су изабрали за животне сапутнике....:roll:....

Pa kako treba zvati djevojku najboljeg prijatelja koja tog istog prijatelja vara gdje stigne?

Dama?

Otkad je vidio da mu vara prijatelja od tada ju je i prozvao kurvicom, cemu lazni moral, zasto stvari ne nazvati pravim imenom?

I ja bih isto postupio...
 
Imao sam u tudjini jednog vrlo dobrog prijatelja, starijeg coveka koji se ozenio maldom zenom...

Jedno prilikom, dok sam prolazio jednim delom grada ugledao sam njegovu maldu zenu kako se zvalavi sa nekim tipom...

Naravno, posto smo bili kao braca, ja sam mu to odmah rekao.

Kada sam dosao kod njih u stan kroz par dana, bili su vrlo hladni prema meni oboje.

Vise nisam odlazio.

Prijateljstvo se raspalo. I on se takodje razveo.

I dan danas se pitam da li sam ucinio KOREKTNO?

Da li sam trebao OBMANJIVATI NAJBOLJEG PRIJATELJA zbog jedne ku*rvice ili sam trebao reci istinu?

Ma uradio si pravu stvar.Na njemu je da proceni koliko si mu prijatelj.Jedina tvoja greška je što to nisi rekao pred njom,ovako ga je garan prefarbala lažima a ti ispao neprijatelj!:neutral:
 

Back
Top