ZASTO JE OVOLIKA KJOLICINA GLUPOSTI NA NETU?

time

Obećava
Poruka
98
Generalno, ovo je pitanje za sve, ne samo za ovaj forum i ucesnike ovih foruma,vec uopste na bilo kom sajtu tolika kolicina gluposti,niskih, neizivljenih strasti da je to prosto neverovatno.Stvarno mi nije jasno, isprva sam kontao zezaju se ljudi, administratori ubacuju zanimljive teme o kojim se moze razglabati, pa hajde reko da se posluzim malim lukavstvom, da vidim i ja o cemu se tu radi i pocnem se ja ludirati, stupim u kontakt tako sa nekim likovima, doduse ne bas odavde sa ovih foruma,i to je prosto neverovatno kakve su njihove reakcije, totalno poremeceni ljudi, puni nekih prljavih, neizivljenih strasti, sa totalnim poremecenim sistemom vrednosti za neki uobicajeni stil zivota, da sam se iskreno receno i uplasio sa kim imam posla, to je za mene neverovatno da je vecina ljkudi koji ucestuju na raznim forumima takva, pritom ne iskljucujem mogucnost da ima onih koji su se kao i ja zezali, u stvari eksperimentisali, zeleci da vide reakciju drugih. Bas bih voleo da znam i da procitam jos necija iskustva i misljenje o ovome...
 

Back
Top