NEVINOS SA 40 DAL CENE MUŠKARCI KOD ŽENE?

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Čitam nešto ove teme pa mi glupo da na nekoliko istih pišem iznova.
Himen pa himen...
a ovamo frka oko prvog puta...

Ako nekim muškima sakate polni organ odsecanjem kožice ili čupanjem spone zašto se onda taj himen ne reguliše isto kad i nama - sa dve godine?

Jeste da zakon dozvoljava upotrebu genitalija sa 14 godina ali zašto onda napaljeni roditelji brinu kad mu vreme nije? Pogotovo majke... pa još napujdaju "tatu" odnosno dileu kom je puko kurton... A himen i kožica sa nervom nije isto...

Ajd nek je HIMEN toliko važan za opstanak civilizacije. Evo, bale mnogi na njega. Zato su u Sandžaku u privatnim klinikama omogućili restauraciju himena dok za kožicu nemaju rešenja a i ne traže ga iz opravdanog razloga.
Samo zvekneš 450€ i opet si nevina.
Zamisli koliko će muškarci da bale za tobom... ona je nevina... ja sam joj prvi...

I tako budeš nevina sa 18, 25, 28, 30, 32, 37 i 39
Ako ovi brojevi izadju, nadam se da ćete me častiti...
 
Poslednja izmena:
himenoplastia.jpg

zatvoreno zbog neizdavanja fiskalnog računa sirotom korisniku žešće usluge
 
Himen je vazan.
Vazan je zenama, kojima gubljenje nevinosti predstavlja otvaranje novog poglavlja u zivotu.
Mnoge pamte prvi put, ali pre svega one koje imaju romanticne predstave o prvom putu, atmosferi i muskarcu koji ce ih razdeviciti.
Zbog toga su muskarci polaskani ako zena zeli da taj trenutak podeli s njim.
To je znak poverenja, zaslepljenosti i iluzije njim
I mogucnost da ga, one najromanticnije, pamte celog zivota kao posebnog, koji ce se uvek po necemu razlikovati od drugih.
Zbog toga je vazan i muskarcima. Onim konzervativnijim. I posesivnijim.
Jer tako smatraju da dobijaju posebno mesto u srcu zene, da su povlasceni u odnosu na druge.

Nadogradnja himena, ucene himenom ili ucene zbog nedostatka himena su deo manipulacije. Trgovanje. Obezvredjivanje emocija.
 
Ne verujem da je bas toliki procenat zena koje nije briga. Radi se o njenom telu i njenim emocijama, uspomenama.
Ja znam neke romanticne price...
Pa i prica jedne moje poznanice, koja se "toga otarasila":mrgreen: na letovanju, sa nekim koga nikada vise u zivotu nije videla, je na neki nacin romanticna.
Atmosfera je bila divna, i bla bla...
Kada je u pitanju konkretno ona,znam da je to uradila kako nijedan muskarac ne bi imao tu neku vrstu "moci" nad njom, da ne bi bila emotivno vezana posle...i td
 
Čitam nešto ove teme pa mi glupo da na nekoliko istih pišem iznova.
Himen pa himen...
a ovamo frka oko prvog puta...

Ako nekim muškima sakate polni organ odsecanjem kožice ili čupanjem spone zašto se onda taj himen ne reguliše isto kad i nama - sa dve godine?

Jeste da zakon dozvoljava upotrebu genitalija sa 14 godina ali zašto onda napaljeni roditelji brinu kad mu vreme nije? Pogotovo majke... pa još napujdaju "tatu" odnosno dileu kom je puko kurton... A himen i kožica sa nervom nije isto...

Ajd nek je HIMEN toliko važan za opstanak civilizacije. Evo, bale mnogi na njega. Zato su u Sandžaku u privatnim klinikama omogućili restauraciju himena dok za kožicu nemaju rešenja a i ne traže ga iz opravdanog razloga.
Samo zvekneš 450€ i opet si nevina.
Zamisli koliko će muškarci da bale za tobom... ona je nevina... ja sam joj prvi...
I tako budeš nevina sa 18, 25, 28, 30, 32, 37 i 39
Ako ovi brojevi izadju, nadam se da ćete me častiti...

Ako neko bude igrao na ovu kombinaciju i dobije, morace :D
 
Ne verujem da je bas toliki procenat zena koje nije briga. Radi se o njenom telu i njenim emocijama, uspomenama.

Da njeno telo i njene emocije... iako smo mi emotivniji...
Pa pričajmo malo o principu tela i emocija oba pola...

Nad dečacima vrše pritisak da se sklanja odmah nešto što im ne treba ako prirodno nemogu odmah (može od puberteta jer je priroda tako htela).
Obespravljeno telo za seckanje i nepoštovanje dečjih emocija - trauma za ceo život.
Ne zaboravljaju ni posle 100 kаranja.

Problem je što uklanjanjem himena počinje vaše uživanje a sakaćenjem kod nas dobijamo nikakv osećaj pa traje dugo što samo vama odgovara.
Pa i mi sa čitavim pa ponekad ne svršimo pre vas. Onda se upitam ko je tu koga zapravo?

Drugar samo što nije zaplakao što je to uradio na njeno insistranje. Ima likova koji ne mogu da prevuku ako je u punoj erekciji. Inače još su i raskinuli... ostade mu nov (bez)osećaj do kraja života.

Ma slušaj... taj himen... uzmeš sveću i ništa ne osetiš pošto se vosak topi na toploti... naravno prilikom kupovine možeš i malo da se pomoliš...
 
Čitam nešto ove teme pa mi glupo da na nekoliko istih pišem iznova.
Himen pa himen...
a ovamo frka oko prvog puta...

Ako nekim muškima sakate polni organ odsecanjem kožice ili čupanjem spone zašto se onda taj himen ne reguliše isto kad i nama - sa dve godine?

Jeste da zakon dozvoljava upotrebu genitalija sa 14 godina ali zašto onda napaljeni roditelji brinu kad mu vreme nije? Pogotovo majke... pa još napujdaju "tatu" odnosno dileu kom je puko kurton... A himen i kožica sa nervom nije isto...

Ajd nek je HIMEN toliko važan za opstanak civilizacije. Evo, bale mnogi na njega. Zato su u Sandžaku u privatnim klinikama omogućili restauraciju himena dok za kožicu nemaju rešenja a i ne traže ga iz opravdanog razloga.
Samo zvekneš 450€ i opet si nevina.
Zamisli koliko će muškarci da bale za tobom... ona je nevina... ja sam joj prvi...

I tako budeš nevina sa 18, 25, 28, 30, 32, 37 i 39
Ako ovi brojevi izadju, nadam se da ćete me častiti...

ja da sam muško zapitala bih se šta li joj fali kad je ostala neotpakovana do 40-te:cool:
 
ne vidim poentu istog, osim u kvarenju dozivljaja
ali eto

Vi žene vidite samo sebe, odgovor sam napisao.
Znaš zašto se kaže: "ŽENA ŽIVI ZA PRVU LJUBAV A MUŠKARAC ZA POSLEDNJU"?

Muškarac ulaže velike psihičke i fizičke napore koji vama samo prijaju - em te muva, em kupuje poklone, em uradi nešto što ti sasvim odgovara...
3:1 za vas u startu

Ali tek sa onom koja ga zavoli dobija brigu od nje, peglane košulje, čist veš, da pojede nešto a mi smo opet vaši zaštitnici
4:2 za vas

Konačan rezultat

I to samo oko emocija... da ne pričam kako od nas traže da budemo zveri za ubijanje inače odosmo u vojni zatvor...

A vi tu neke lične emocije i maštarije...
U stvari muškarac je naprava za hebanje u svakom smislu pa posle tupite zašto smo grubi
 
Poslednja izmena:
ja da sam muško zapitala bih se šta li joj fali kad je ostala neotpakovana do 40-te:cool:
E ajd pomogni nama sirotim muškarcima kada si tako dobra i retka na ovom forumu...

Koliko godina treba da ima žena da se zapitamo - što li je sama?
Ebote mene moji dobili sa 23 godine a danas ribe nevine sa 26...
Kad prešišaju 3 banke, utegnu se maksimalno i poziraju po Adi oko kafića i uopšte ne primećuju obične momke već samo džipove...
Kad nagura preko 40 i ostane bez džipa...
Znate džip voli samo mladje, ispod 25 pa niže...
 
ta nevinost je jedna najobičnija budalaština
priroda je zakazala tu, i kod slepog creva
totalno nepotrebno

Slepo crevo je imalo funkciju dok nismo sišli sa drveta.
Služilo je za obradu celuloze.
Danas kad jedeš žito moraš da lupaš na vrata od toaleta da to nije salon lepote već WC

A nevinost ima funkciju da se zamlaćujemo po forumu oko emocija.
Znaš da se u Nišu do relativno skoro kačio čaršaf za komšiluk da se zna...
 

Back
Top