Najbolji MMORPG

elewwen

Početnik
Poruka
23
Ovde kazhite koji je po wama najbolji MMORPG swih wremena...Ja sam igrao i WoW i Silkroad i swe zhivo ali na mene je najjachi utisak ostavio Asda Story i Fallen Sword...U obe igre nick mi je "tkog" :D
 
Definitivno WOW. WOW me navukao na rpg igrice online ili offline svejedno, i ako tu igricu nisam igrala vec 2-3 god. Skroz sam se odrekla jer zelim da zavrsim fakultet jednom... Pre toga sam samo igrala strategije i Sims. Sad ne bi mogla to ni da me teraju, dosadno je. A secam se kako sam zezala brata kako je navucen na jednu glupu igricu...tako mi treba. Igrala sam Guild Wars koji isto nije los i mnogo je jeftiniji, cak je i grafika mnogo lepsa....ali, nisam imala nikad problem da prestanem, posle 2-3h igranja ako sam imala neku obavezu. Dok sam igrala Warcraft, ponekad sam cak i razmisljala da ostanem kuci umesto izlaska u grad sa deckom (ali nisam! :deda:), a tek obaveze..joj. :dash:
World of Warcraft definitivno.
 
Ne vredi diskutovati.
WoW jeste i biće najbolja video igra.
facepalm.jpg
 
Mene zanima ako ima netko da je prestao igrati fallen sword , posto sam ja poceo , pa da mi senda samo nick i pass i mailbox, bio bih mu zahvalan :) a ako treba budem i referala na nekoj igrici za nejga napravio koju sada trenutno igra :D
 
Guild Wars 2, po mom misljenju. 50 eur DVD i bez mesecne pretplate, doduse nema razvijeni endgame kao WoW gde raidujes za tier-ove opreme, ali ako vam treba MMORPG koji nema mesecnu pretplatu, toplo preporucujem. Uradio sam pre-purchase prvog dana, tamo valjda u aprilu i dobio sam ono sto sam trazio. Igra je jos nova, moze se ispolirati, dodati novih stvari, eventualno veci broj igraca i aktivnija zajednica ne bi bila losa, ali developeri se trude da odrade svoj posao kako treba i skoro svakog meseca ide po jedan update.
 
Imate gomilu free 2 play RPG-ova tipa DND online, Runes of Magic- ma samo kucajte free online rpg i videcete- nisu losi ko ne zeli nista da placa.
Neverwinter Nights online takodje je skoro izasao i free 2 play je.
 

Back
Top