Zlo i dobro

Zanima me koliko ste dobri a koliko zli? Ja dosta puta uradim nesto zlo iz svoje nesvesnosti pa posle shvatim sta sam uradio...
Nije ti pitanje nimalo lako, prvo zato što je svako od nas subjektivan. Uglavnom čovek misli da je dobar čovek. Ljudi teško sebe doživljavaju kao zle. Ili uvek imaju veeeliko opravdanje za zlo koje nanesu :think: .
 
Nije ti pitanje nimalo lako, prvo zato što je svako od nas subjektivan. Uglavnom čovek misli da je dobar čovek. Ljudi teško sebe doživljavaju kao zle. Ili uvek imaju veeeliko opravdanje za zlo koje nanesu :think: .

Naravno.. A kod nas u Srbiji veci deo ljudi je ekstravertan..naravno i ekstravertan ume da prepozna zlo ali ja mislim teze.. Prvo zlo u sebi pa u drugima..Naravno, to je tesko...
 
Poslednja izmena:
mislim da sam vise dobra nego zla...:andjeo:

Nisam osvetoljubiva,ne mrzim nikoga(cak ni one koji su me povrijedili),nikada nisam nekome namjerno radila na stetu.

imam i nekih svojih losih strana,lako planem,ali ja sam samo covjek.....
 
Zanima me koliko ste dobri a koliko zli? Ja dosta puta uradim nesto zlo iz svoje nesvesnosti pa posle shvatim sta sam uradio...

Uf kako tesko pitanje...Ne mislim za sebe ni da sam dobra niti da sam zla i ne mogu tu da napravim poredjenje.Mozda ponekad u ocima drugih ljudi ispadnem,nenamerno zla zbog nekih svojih postupaka,mada se trudim da se to ne desava.
 

Back
Top