Srbija hrani "neovisnu" republiku Hrvatsku dok prebijaju Srbe na plazama Jadrana

Drzava Srbija hrani varvare koji im prebijaju gradjane po plazama Jadranskog mora. Hrvati su slabije obrazovan narod i ne citaju poreklo robe. Pod nekim drugim imenom ili brendom neke kompanije prodaju se brojni artikli iz Srbije upravo na hrvatskim trznicama! Koji god proizvod sam okrenuo i pazljivo potrazio zemlju porekla - nasao sam uglavnom Srbiju :mrgreen:

u ovom slucaju za hrvate vazi ono: Ko tebe hlebom a ti njega kamenom na plazi :per::mrgreen:

Ljudi, jelda nije lepo udarati one koji te pomazu i hrane dok si u krizi? :per:

evo recimo nash zemunac im hrani decu, najkonkurentnije cokoladne pahulje mmm, kupio sam odma 5 kutija :lol:




Idi bre, ja reko izvozimo im paradajz zbog navale turista odavle.

paradajz-1.jpg
 
i onda kažu da nisu opsjednuti.
pa koliko moraš bit jadan da otvoriš ovu temu?
a uz to svaka druga o hrvatima. svašta...

Nisu uopće, nego .........
Пре ће бити да је то зато што овде има доста људи који су рођени у Хрватској а реткост је срести људе који подржавају криминал,шовинизам и злочине према другим људима на верској основи као што то ради велики део Хрвата кад су у питању Срби као жртве.А Хрватска фашистичка држава то ћутке подржава.;)
Зашто теме о Бугарима например не опстају више о дан,два?Биће да добар део Хрвата још увек држи Хитлерову слику на зиду спаваће собе а неки и на плафону пошто једино на њега могу да сврше.
 
Пре ће бити да је то зато што овде има доста људи који су рођени у Хрватској а реткост је срести људе који подржавају криминал,шовинизам и злочине према другим људима на верској основи као што то ради велики део Хрвата кад су у питању Срби као жртве.А Хрватска фашистичка држава то ћутке подржава.;)
Зашто теме о Бугарима например не опстају више о дан,два?Биће да добар део Хрвата још увек држи Хитлерову слику на зиду спаваће собе а неки и на плафону пошто једино на њега могу да сврше.

Javio se prozvani!!!


Čeka te još ljutih bitaka na braniku srpstva, pravoslavlja, Jelen piva, Crvene Zvezde.....Voje Šešelja...
 
Пре ће бити да је то зато што овде има доста људи који су рођени у Хрватској а реткост је срести људе који подржавају криминал,шовинизам и злочине према другим људима на верској основи као што то ради велики део Хрвата кад су у питању Срби као жртве.А Хрватска фашистичка држава то ћутке подржава.;)
Зашто теме о Бугарима например не опстају више о дан,два?Биће да добар део Хрвата још увек држи Хитлерову слику на зиду спаваће собе а неки и на плафону пошто једино на њега могу да сврше.

misko,ti si lud,100%.ali zabavan.i nije hitlerova nego je slika poglavnika.misko,nista neznas...
 

Javio se prozvani!!!


Čeka te još ljutih bitaka na braniku srpstva, pravoslavlja, Jelen piva, Crvene Zvezde.....Voje Šešelja...
Само ти повезуј мене са Шешељом...:hahaha:,Јелен пиво,српство и православље да а Шешељ ми се допада само утолико што мислим да је интелигентан а то не користи како треба.
misko,ti si lud,100%.ali zabavan.i nije hitlerova nego je slika poglavnika.misko,nista neznas...
Па тај поглавник је био дебил у односу на Хићу.Хића је био лудак и пример шта се дешава кад лудак постане најмоћнији државник на Свету,бар у једном тренутку.
 

Back
Top