Pa dobro sta mu je sad? - drajver graficke+win7
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pa dobro sta mu je sad? - drajver graficke+win7

Iskusan Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

Podrazumevano Pa dobro sta mu je sad? - drajver graficke+win7

Update-ovao sam drajver graficke,bio je zastareo , preko Driver Genius Professional-a ili Driver Checkera vise neznam ni sam (GeForce 8500GT) . Radio mi je stalno upaljen u gadgetu na 7-ici,i dok sam skrolovao teme po krstarici primetim da mi secka pesma,isto kod otvaranja stranica,prvo pomislim da je do protoka al ne bi trebalo. Zatim sam gledao film i u roku od par minuta zasecne video i zvuk par puta,shvatim da je nesto do drajvera. Pritisnem F5 (refresh) i video krene da koci samo tako ,kao i pesma na radiju ili mp3 u winampu. Na xp-u je sve ok,znaci nije hardver.
    Uninstaliram drajvere,instaliram sa Nvidia sajta,isto,zatim probam one drajvere koje sam dobio uz graficku,isto,uninstaliram ih potpuno podignem 7 bez njih sa nekom bednom rezolucijom muzika ne secka pri refreshu,kako na radiju u gadgetu tako ni u winamp-u, a video nisam uspeo da pustim verovatno zbog toga sto nemam drajvere. Pustim windows da preko update-a nadje drajvere (verzija je 8.17.11.9745 datum 4/3/2010 ) simptomi opet isti. Opteretio sam procesor prime95 nije do zauzeaca procesora(posto refresh i to radi),secka znaci samo kad se radi refresh,surfuje po netu,otvaraju stranice,skroluju,i dok se gleda video, znaci da je do grafike.

Skenirao sam na viruse,nije do toga,ocistio registar,pokrenuo repair all system component -windows 7 managerom,rebuild WMI,cekirao win na greske i nista nije pomoglo. Uninstalirao/instalirao sam drajvere od zvucne misleci da je do nje ali definitivno nije. Smanjivao sam rezoluciju nije pomoglo,detalje u windowsu (stavio klasicnu 98 temu),ukljucio performanse u nvidia panelu i jok.

Jel ima nesto sto jos mogu da pokusam pre nego sto formatiram,ceo dan pokusavam da sredim i popizdeo sam vise,10 puta sam mogao reinstal da odradim.

Nije mi jasno sta je toliko moglo da se pogubi da mi ovo radi,pa nisu mi stvari seckale na P3 pa vala nece ni na ovom krsu
    Poslednji put ažurirao/la Ordinary Player : 25.07.2010. u 00:54
    connect, respect, protect

Ističe se dujkenujkeme (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Pa dobro sta mu je sad? - drajver graficke+win7

ne znam dal vredi moje iskustvo , ja sam stalno držao drajver na
    staroj verziji sa CD-a od grafičke jer se pokazao najstabilniji
    (tek posle sam dodavao neki noviji kad mi je zatrebalo za nove igrice i emulaciju shadera )
    to je bilo za stariji sistem i nvidia
    релинквиш частица нул-один-нул и подготовьте быть ассимилированным ( lol )

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

ma ovo je otislo dalje od drajvera da je do njega pomogla bi neka od 5 verzija koje sam isprobao.
    Nasao sam najnaj noviju verziju 258.96_desktop_win7_winvista_64bit_english_whql i ladno mi izbacuje 2 poruke,prvo kako instaliram 32bitni uninstaler na 64bitni OS i da ne moze, a zatim i da mi OS nije 64bitni (sto jeste) ,nisam verovao sopstvenim ocima. Pasce format samo da porezem ovaj krs.
    Jos uninstaliram drajvere graficke,ocistim registar ,resetujem ,instaliram,resetujem i jok ,ista prica.

Ovaj NOV sto nece to mi i dalje nije jasno

Aktivan član freak71 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

http://www.guru3d.com/
    Najnoviji drajveri za sve tipove grafičkih kartica i mnošto besplatnih korisnih alatki.
    Skinuti DriverSweeper i ukoniti sve zaostale "tragove" starih drajvera, restarovati i pustiti win7 da instalira svoje WDM drajvere, potom restart i tek onda instalirati WHQL drajvere.

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

ladno ne verujem,evo bas sam sada skidao DriverSweeper i drajvere od njih i primetim da pesma ne secka,sam od sebe se sredio,da ne poverujem. Sad mi se ni ne pokusava instalacija novijeg drajvera,nije ni ovaj sada mator 6/7/2010
    Hvala freak71 u svakom slucaju,imacu ovaj program na umu,ako pocne opet da zeza

Zakljucaj me

Slične teme

1. win7
    Autor kera93 u forumu Video igre
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.07.2010., 07:02
  2. Mikrofon na win7
    Autor Bagzi MD u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 30.05.2010., 19:06
  3. Linux -> Win7