Nemiri uoči odbojkaškog meča Izrael - Srbija

Bucko22

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.101
Ankara : Nemiri uoči odbojkaškog meča Izrael - Srbija
Međunarodni Radio Srbija - Pre sat i 50 minuta
U blizini sportske dvorane "Baškent" u Ankari, u kojoj je igrana polufinalna utakmica Evropske lige između odbojkašica Izraela i Srbije, danas je došlo do žestokog obračuna veće grupe demonstranata i policije - javljaju agencije. Demonstranti su nosili slike Furkana Dogana, turskog mladića koji je poginuo 31. maja prilikom napada izraelskih specijalaca na konvoj koji je iz Turske prevozio humanitarnu pomoć za pojas Gaze. Agencije navode da su neki od učesnika protesta pokušali da se sa policajcima obračunaju motkama, na koje su prethodno bile okačene palestinske zastave. Organizatori završnog turnira Evropske lige preduzeli su dodatne mere obezbeđenja zbog učešća izraelskog tima na takmičenju, pa je polufinalni duel između selekcija Izraela i Srbije odigran bez gledalaca.
 
a pogrom muslimana u Palestini traje vec sezdeset godina i niko da rijesi.
Џабе што истину говориш кад ће ти фашисти сакривени под плаштом антифашизма прилепити етикету антисемите. Да ли знаш да је негирање холокауста над Јеврејима кажњиво законом у многим европским земљама?
 
Holokaust ili stradanje Zidova je historijski fakt i to su potvrdili mnogi historicari.Ali zasto Zidovi se nisu naucili pameti od holokausta nego na sve nacine sire svoj fasizam na Bliskom Istoku?Muslimani se toliko godina bore da opstanu u Palestini i na sve nacine im Izraelci onemogucuju zivot ubijajuci ih i ubijajuci im djecu.Dokle ce vise da traje taj rat na Bliskom Istoku i zasto velike sie ne rijese taj rat pravilno i kako treba.
 
glupost.i ja sam rimokatolik pa mi nisu blizu talijani..

Sigurno te kao katolika interesuje Vatikan i sta se zbiva u Vatikanu.Kad odes u Italiju imas puno crkava gdje mozes otici i zajedno sa Italijanima otici na misu.To je fakticki kao kod muslimana samo sto mi muslimani imamo zapisano u Kur'anu, da smo braca i da treba da smo jedinstveni.Zato bih ja prije dao sestru crncu muslimanu nego bijelcu nemuslimanu.
 

Back
Top