Problem sa zvukom!!!

chule80

Početnik
Poruka
39
Napravio sam reinstalaciju kompjutera neki dan.
Sve stima kako tako... ali zvuk nikako!
Ne znam koji mu je vrag... nosio sam bio u servis da naprave tu reinstalaciju, vratio sve i povezao kablove kako treba, ali nece, pa nece...
Koristim Windows XP.
Pokusavao sam uci u ove audio fajlove i my computer, ali tu nesto slabo hoce... tacnije imam ovu sliku, da vidite... ali ja tu nemam sta da kliknem, jer ne moze
soundsandaudio-1.jpg


Ima li tome pomoci?
 
Izgleda da ce pre biti taj problem sa zvucnom karticom i drajverima.
Ali to znaci da moram da gledam u zvucnu karticu, i da skidam to sa neta...

Nemam ja taj install cd, jer je komp star 3 godine... zagibilo se to pored mojih 2000 cd koliko je proslo za tih tri godine.

Hvala na savetu ;)
 
Napravio sam reinstalaciju kompjutera neki dan.
Sve stima kako tako... ali zvuk nikako!
Ne znam koji mu je vrag... nosio sam bio u servis da naprave tu reinstalaciju, vratio sve i povezao kablove kako treba, ali nece, pa nece...
Koristim Windows XP.
Pokusavao sam uci u ove audio fajlove i my computer, ali tu nesto slabo hoce... tacnije imam ovu sliku, da vidite... ali ja tu nemam sta da kliknem, jer ne moze

Ima li tome pomoci?

Pa kakav je to servis kada ne znaju ili neće da instaliraju drajvere...???

23945.gif
 
imam problem sa zvucnicima, naime kada god upalim neki od muzickih fajlova zacuje se jak stereo zvuk koji hoce da mi probije usi isti onaj ton koji se cuje kod pojacala prilikom amaterskih nastupa pojedinih folk zvezda. u pitanju je laptop Toshiba kartica je 601 6013. medjutim, ako ukljucim posebne zvucnike u prikljucak sa strane nema nikakvih problema.
 
imam problem sa zvucnicima, naime kada god upalim neki od muzickih fajlova zacuje se jak stereo zvuk koji hoce da mi probije usi isti onaj ton koji se cuje kod pojacala prilikom amaterskih nastupa pojedinih folk zvezda. u pitanju je laptop Toshiba kartica je 601 6013. medjutim, ako ukljucim posebne zvucnike u prikljucak sa strane nema nikakvih problema. Ako neko ima resenje neka posalje na e-mail: Abu_Keks@hotmail.com
 
Да кажем како је на крају било.
Вратио сам комп у сервис, и речено је да мора поново да се обара систем.
Јер је грешка направљена на почетку, тачније... ако се скину погрешно драјвери приликом дизања система, онда све је џаба. Мора се то добро подестити, па ће онда даље све да ваља.

Хвала вама на покушају да помогнете:D
 

Back
Top