СЛИЈЕДИ ОБНАВЉАЊЕ НЕЗАВИСНЕ ХЕРЦЕГ БОСНЕ

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Измјена међународног права у случају Косова даје Хрватима у БиХ апсолутно и неотуђиво право на независност у границама које је Херцег-Босна унијела у Федерацију и БиХ, изјавио је данас Срни Лео Плочкинић, координатор хрватског невладиног сектора у БиХ.


Он предлаже да се Република Српска и Херцег-Босна узајамно признају и да у будућности развијају добре међусусједске односе након распада БиХ.

"Распад БиХ се давно догодио, а на рушевинама се мора градити одржива будућност кроз суживот и толеранцију три народа кроз три независне државе", поручио је Плочкинић.

Према његовим ријечима, Хрвати у БиХ имају капацитет за независност.

"БиХ је нефункционална држава коју не прихватају два од три народа и само је тежња САД одржава на окупу", закључио је Плочкинић.


http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=25144
 
Kapnilo je Hrvatima već pre nekoliko godina da kontriranjem Srbima neće ništa postići nego samo izgubiti i da je najbolje da se ujedine sa Srbima i zajedno izguraju nezavisne države iz ove nakaradne tvorevine koja unesrećuje tri naroda. Daj Bože da i ti narode već jednom zažive. Kako kažu:

Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri p***e materine.
 
Ja jesam za to da se Srpska i Herceg-Bosna podrže međusobno u osamostaljivanju, samo pod jednim uslovom. Hrvati da vrate Srpskoj ono što je pod sumljivim okolnostima uzeto dok se pripremao Dejton i tzv. "zatečeno stanje". Kada je Drvar bio hrvatski? Drvar je bio jedan od etnički najčistijih gradova. Preko 90% stanovništva Drvara su činili Srbi. Uopšte taj tamo deo, sve do ispod Kupresa je srpski. To im je izdajom, po nalogu iz Beograda, predato bez borbe, i to treba da vrate.
Ako neće, ko ih hebe. Srpska je ionako na pragu samostalnosti, i ona će to moći da ostvari i bez Hrvata, ali Hrvati ako se ne prikače za taj srpski voz, vrlo teško da će ikada izaći iz džamahirije.
A, i realno... koji će im kuratz ti srpski krajevi?
 
Са Хрватима само у суседство.Нека се сами боре за свој статус.Гледати своја посла.Факат је да је потребно српско хрватски споразум о разграничењу и миру али никако не треба да с емешамо у њихов евентуални сукоб са муслиманима.Поготово што је следећи рат светских размера између муслимана и католичко реформатске Европе.Будимо паметни!
 
Са Хрватима само у суседство.Нека се сами боре за свој статус.Гледати своја посла.Факат је да је потребно српско хрватски споразум о разграничењу и миру али никако не треба да с емешамо у њихов евентуални сукоб са муслиманима.Поготово што је следећи рат светских размера између муслимана и католичко реформатске Европе.Будимо паметни!

Zašto da ih ne podržimo u otcepljenju i da zajednički srušimo tog američkog mutanta, pogotovo ako će nam vratiti okupirani deo RS? A, posle svako sebi, normalno.
 
Zašto da ih ne podržimo u otcepljenju i da zajednički srušimo tog američkog mutanta, pogotovo ako će nam vratiti okupirani deo RS? A, posle svako sebi, normalno.

Хрвате боли рацку за Српску!Окренуће нам леђа први пут кад буду могли.Дакле,само суседство.Чист рачун дуга љубав.Савезништво,никако.
 
Samo, javlja se tu jedan drugi problem. Ono što bi ostalo od bosanske države, ma koliko to malo bilo, bi bio rasadnik islamskog fundamentalizma i belih terorista, a Evropi ne odgovara da imaju nešto takvo na svojoj teritoriji. Bojim se da će, ako vide da nema spasa BiH, naterati nas i Hrvate da turke podelimo između sebe, pa ćemo onda mi imati probleme sa njima.
 
Хрвате боли рацку за Српску!Окренуће нам леђа први пут кад буду могли.Дакле,само суседство.Чист рачун дуга љубав.Савезништво,никако.

Pa, ja i govorim o čistom računu i dugoj "ljubavi". Oni nama vrate teritoriju, a mi njih podržimo u samostalnosti.
 
Види.Уједињење Србије и Српске је извесно.На нама је да изградимо озбиљну државу са озбиљним уређењем и размишљањем.То обухвата и чување граница.Размишљаћемо о томе касније.И која би територија преостала муслиманима?Треба их убедити да им је боље са нама негои са Хрватима.У предстојећем рату између њих бићемо интересантна страна за савезништво.То свакако искористити за стварање државе и њено учвршћење.
 
Види.Уједињење Србије и Српске је извесно.На нама је да изградимо озбиљну државу са озбиљним уређењем и размишљањем.То обухвата и чување граница.Размишљаћемо о томе касније.И која би територија преостала муслиманима?Треба их убедити да им је боље са нама негои са Хрватима.У предстојећем рату између њих бићемо интересантна страна за савезништво.То свакако искористити за стварање државе и њено учвршћење.

Ma, koji će nam muslimani? Shvati, oni su se odrodili, i nikada više neće biti Srbi. Teraj ih dalje od nas! Daleko im lepa kuća.
 
Zike, pazi da ne bude rata u po Podgorice, budes li **** i podrzavao bilo sta protiv Bosnjaka..Crna Gora je jedna multi-nacionalna i religijska zemlja, gdje Muslimani cine 30% zivorodjenih u toj istoj Crnoj Gori.Dobro si me cuo.30% a ne 3%.Sto znaci ako se rodi 10 beba danas u Crnoj Gori.3+ ce biti Muslimanske

Leo Plockic je idiot s Livna, kojeg Dodik potplacuje, i siri lazne iluzije.

Hrvati u Bosni lagano izumire, i idu ka lijepoj usranoj.I kraj price

Ko se bude zajebavao s Bosnjacima danas.Planut ce mu u po Tuza, Rozaja i Pazara.A, nemoj misliti da nemamo big brothera iza sebe.To bi vi trebali da znate najbolje.Jer kad Erdogan posjeti Karadag, trka je ko ce ljubiti Erdoganovu bulju
 
Zike, pazi da ne bude rata u po Podgorice, budes li **** i podrzavao bilo sta protiv Bosnjaka..Crna Gora je jedna multi-nacionalna i religijska zemlja, gdje Muslimani cine 30% zivorodjenih u toj istoj Crnoj Gori.Dobro si me cuo.30% a ne 3%.Sto znaci ako se rodi 10 beba danas u Crnoj Gori.3+ ce biti Muslimanske

Leo Plockic je idiot s Livna, kojeg Dodik potplacuje, i siri lazne iluzije.

Hrvati u Bosni lagano izumire, i idu ka lijepoj usranoj.I kraj price

Ko se bude zajebavao s Bosnjacima danas.Planut ce mu u po Tuza, Rozaja i Pazara.A, nemoj misliti da nemamo big brothera iza sebe.To bi vi trebali da znate najbolje.Jer kad Erdogan posjeti Karadag, trka je ko ce ljubiti Erdoganovu bulju

:D Da mi je samo znati iz koje si ti bajke izašao
 
Zike, pazi da ne bude rata u po Podgorice, budes li **** i podrzavao bilo sta protiv Bosnjaka..Crna Gora je jedna multi-nacionalna i religijska zemlja, gdje Muslimani cine 30% zivorodjenih u toj istoj Crnoj Gori.Dobro si me cuo.30% a ne 3%.Sto znaci ako se rodi 10 beba danas u Crnoj Gori.3+ ce biti Muslimanske

Leo Plockic je idiot s Livna, kojeg Dodik potplacuje, i siri lazne iluzije.

Hrvati u Bosni lagano izumire, i idu ka lijepoj usranoj.I kraj price

Ko se bude zajebavao s Bosnjacima danas.Planut ce mu u po Tuza, Rozaja i Pazara.A, nemoj misliti da nemamo big brothera iza sebe.To bi vi trebali da znate najbolje.Jer kad Erdogan posjeti Karadag, trka je ko ce ljubiti Erdoganovu bulju

Vidim ja da ćemo mi i đetići morati završiti posao iz 1912. U hajvan vagone, pa pravac Anadolija.

Ti ćeš nekome da pretiš, poturice. **** vas Erdogan!
 
Poslednja izmena:

Back
Top