Katastrofa
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Katastrofa

Primećen član Marjan! (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Katastrofa

Pre 2 godine sam raskinuo sa curom sa kojom sam bio u vezi 3 godine a veza je bila jedna od onih veze za koje mozete reci da vam je srodna dusa i da ste bukvalno jedno drugom dali sve...splet dogadjaja je takav da sam za te 2 godine od kako nismo zajedno prolazio kroz mnoga razocarenja i ocaj kao i tugu za njom... pre od prilike 6 meseci sam u drugoj vezi koja mi je neverovatno osvezenje i jako mi je stalo do te cure,ne bih je izgubio...

Medjutim dogodilo se nesto sto nikako ne mogu da objasnim,2 godine ni traga ni glasa osim povremenih razmena poruka i svadja u istim. Rekla mi je pre godinu dana jos uvek svezih da ne oseca vishe nista prema meni, mozda je i bila laz,ne poricem... ali od tada ni traga ni glasa , NAKON GODINU I NESTO ONA SE JAVLJA... probudivsi svoje emocije.

Za to vreme ja sam izgoreo...totalno , skroz... ali zarad neke stare slave nas, mnogo mi je zao nje i hteo bih da joj pomognem da se ne oseca toliko loshe jer je zdravstveno jako loshe zbog mene. SVE TO OD JEDNOM , KOJ DJAVO , KAKO... NE ZNAM !

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano Re: Katastrofa

al ga napisa...
    ko nije zdravstveno dobro? bivša?
    Carpe noctem.

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ti njoj nista neces moci pomoci tvoja krivica je da si drzao neki kontakt i to te sad i kosta

Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

da da...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ljubomorna je i sujetna sto si srecan sa drugom,, kad bi opet bio njen vise joj ne bi bilo zanimljivo, cak i da bude, takve veze gde se desi upravo to da neko dugo pati i sav se potrosi su osudjene na propast uglavnom kad se opet pokusa. imala sam slicnu situaciju...mozda je trenutno u nekoj depresiji a tad su ljudi skloni da budu nostalgicni,
    uzivaj u novoj vezi i ne opterecuj se, ogromna je verovatnoca da se tripuje da opet nesto oseca jer si kao sto rekoh napokon nasao nekog ko ti znaci a ona nije vise centar tvog sveta dok ne nadje nekog a onda ce da te opet zaboravi.
    Poslednji put ažurirao/la shojo maho : 24.07.2010. u 16:04

Domaćin Agnes (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio Marjan! Pogledaj poruku
    Pre 2 godine sam raskinuo sa curom sa kojom sam bio u vezi 3 godine a veza je bila jedna od onih veze za koje mozete reci da vam je srodna dusa i da ste bukvalno jedno drugom dali sve...splet dogadjaja je takav da sam za te 2 godine od kako nismo zajedno prolazio kroz mnoga razocarenja i ocaj kao i tugu za njom... pre od prilike 6 meseci sam u drugoj vezi koja mi je neverovatno osvezenje i jako mi je stalo do te cure,ne bih je izgubio...

Medjutim dogodilo se nesto sto nikako ne mogu da objasnim,2 godine ni traga ni glasa osim povremenih razmena poruka i svadja u istim. Rekla mi je pre godinu dana jos uvek svezih da ne oseca vishe nista prema meni, mozda je i bila laz,ne poricem... ali od tada ni traga ni glasa , NAKON GODINU I NESTO ONA SE JAVLJA... probudivsi svoje emocije.

Za to vreme ja sam izgoreo...totalno , skroz... ali zarad neke stare slave nas, mnogo mi je zao nje i hteo bih da joj pomognem da se ne oseca toliko loshe jer je zdravstveno jako loshe zbog mene. SVE TO OD JEDNOM , KOJ DJAVO , KAKO... NE ZNAM !
    Sam si odgovorio na svoje pitanje, probudila je svoje emocije, a ne tvoje..stalo ti je do sadasnje devojke, zasto bi sebi komplikovao ljubavni zivot necim sto je davno prozivljeno ? Ne verujem da je tako lose, zdravstveno, zbog tebe..to su navlakuse, pokusava da u tebi izazove sazaljenje (bljak). Reci joj da se vise ne javlja i prekini svu komunikaciju sa njom, ne boj se..prebolece ona tebe, vec , pa jednom je to uspesno uradila, zasto ne bi opet?
    I tried being normal, it sucked!

Iskusan Santa Fe (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ebeno bratac..

koliko god u toj situaciji pokušaš da budeš sebičan i ne opteretiš svoj život, naebo si..

Hesi razgovarao sa njom šta su njena očekivanja sada?

Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio shojo maho Pogledaj poruku
    ljubomorna je i sujetna sto si srecan sa drugom,, kad bi opet bio njen vise joj ne bi bilo zanimljivo, cak i da bude, takve veze gde se desi upravo to da neko dugo pati i sav se potrosi su osudjene na propast uglavnom kad se opet pokusa. imala sam slicnu situaciju...mozda je trenutno u nekoj depresiji a tad su ljudi skloni da budu nostalgicni,
    uzivaj u novoj vezi i ne opterecuj se, ogromna je verovatnoca da se tripuje da opet nesto oseca jer si kao sto rekoh napokon nasao nekog ko ti znaci.
    Nisam ni planirao da se vratim , nego sam mislio samo da joj kazem " OK , POZOVI KAD GOD HOCES , DA POPIJEMO KAFU"... cisto lakse da joj bude

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nisam ni planirao da se vratim , nego sam mislio samo da joj kazem " OK , POZOVI KAD GOD HOCES , DA POPIJEMO KAFU"... cisto lakse da joj bude
    glupost

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

ma kakav razgovor
    uostalom, i sam kaže da su razmenjivali neke svadljive poruke, a sad odjednom boluje
    ma, ćao zdravo

ne treba ti to u životu
    Carpe noctem.

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

sve ce da uprska

Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Santa Fe Pogledaj poruku
    Ebeno bratac..

koliko god u toj situaciji pokušaš da budeš sebičan i ne opteretiš svoj život, naebo si..

Hesi razgovarao sa njom šta su njena očekivanja sada?
    njena su ocekivanja .... mislim da jesu upravo ta da gaji iluzije da cu kroz neko vreme da joj se vratim

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

manipulatorka, eto to je
    Carpe noctem.

Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio schatje Pogledaj poruku
    ma kakav razgovor
    uostalom, i sam kaže da su razmenjivali neke svadljive poruke, a sad odjednom boluje
    ma, ćao zdravo

ne treba ti to u životu
    mislis da nije pametno a? .. a jbm li ga , i ja mislim ... al mi tesko pada kad sam je sreo bio , bila je sva delovala napaceno i istroseno... ***** li ga , muka mi pripalo bilo.

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

tema je smisljena za forumase

ok

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

nece joj biti lakse, ako je iskrena , ako se ne tripuje trenutno da joj ipak znacis , onda cinis sebi i njoj medvedju uslugu, jer ti pozivi na kafu stalno daju dodatnu laznu nadu, pa cim se vidi samnom znacim mu i sl. tripovi.
    Preseci to, to je mrcvarenje i nje i sebe samog..
    to je samo njena nostalgija, to se desava, kada su ljudi usamljeni ili im trenutno lose ide u ljubavi pa se prisete nekog iz proslosti...pusti to, nista ti njoj time ne pomazes samo nastavljate bezveznu agoniju...a mozda i dodjes u iskusenje da napravis neku glupost i da ostanes bez osobe do koje ti je trenutno stalo.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

mislis da nije pametno a? .. a jbm li ga , i ja mislim ... al mi tesko pada kad sam je sreo bio , bila je sva delovala napaceno i istroseno... ***** li ga , muka mi pripalo bilo.
    nije pametno
    napaćeno posle 2 godine, i to baš kad si našao devojku?
    ma daj
    Carpe noctem.

Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio schatje Pogledaj poruku
    nije pametno
    napaćeno posle 2 godine, i to baš kad si našao devojku?
    ma daj
    isto sam i ja pomislio veruj mi...

mnogo sam sumnjao na to

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Zivot je takav,nastavi dalje
    "never give up"

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A mozda je od sexa napacena................

Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Ili je samo sujetna.... sto nije iskljucivo , a veoma dobro glumi tugu

Aktivan član Bernard OO (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

budi sa 2 od jednom. sta? sta te boli kupac, jebi fufe i uzivaj u zivotu, nisi metuzalem od 100 godina da trebas da mislis o jebenim emocijama i dobrim/losim postupcima u ljubavi

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bernard OO Pogledaj poruku
    budi sa 2 od jednom. sta? sta te boli kupac, jebi fufe i uzivaj u zivotu, nisi metuzalem od 100 godina da trebas da mislis o jebenim emocijama i dobrim/losim postupcima u ljubavi
    tako nazivaj zene sa kojima si ti, on ocigledno nije sa takvima, niti takve zasluzuje sudeci po temi koju je otvorio.

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jel tebi nije vise stalo do nje?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

E reci joj da ima dobar film s tomislavom kruzom i kameron diaz
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Katastrofa!
    Autor Vojislav_Seselj u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.03.2010., 12:02
  2. Katastrofa
    Autor krauterbox u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.03.2010., 18:09
  3. Katastrofa
    Autor Moderna Pevacica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 19