ЖУТИ ПОНОВО ПОКУШАВАЈУ ДА ОБМАНУ ЈАВНОСТ СРБИЈЕ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
DSS: Licemerna inicijativa za raspravu u Skupštini

Beta | 24. 07. 2010. - 14:50h | Foto: FoNet | Komentara: 2


Demokratska stranka Srbije (DSS) ocenila je danas da je licemerna inicijativa vlasti da se sada raspravlja o Kosovu u Skupštini Srbije, nakon što je takva inicijativa odbijana dve godine.

Petar Petković



Vlast dve godine nije htela da čuje zahteve DSS-a da se o Kosovu pokrene rasprava u Skupštini i sadašnja inicijativa za skupštinskom raspravom licemerna, jer predstavlja pokušaj ispravljanja katastrofalne greške, rekao je portparol DSS-a Petar Petković.


U izjavi agenciji Beta on je ocenio da je odluka Međunarodnog suda pravde (MSP) istorijski poraz srpske države i njenog naroda "za koji je najogovornija sadašnja vlada na čelu sa predsednikom Srbije".

Zbog toga je Petković pozvao danas predsednika Srbije Borisa Tadića da podnese ostavku na tu funkciju, jer je to, kako je kazao, preduslov za svaki dalji korak očuvanja Kosova u sastavu Srbije.

"Sadašnja vlast je toliko otežala pitanje odbrane Kosova urušavajući najsnažnije argumente međunarodnog prava da je preduslov za svaki dalji korak očuvanja naše južne pokrajine momentalna ostavka predsednika države", rekao je on.

On je dodao da je nastavak borbe za odbranu Kosova jedino moguć zamenom politike da Evropa nema alternativu za politiku da Srbija nema alternativu.

"Vlast je odgovorna i zbog načina na koji je odbranu Kosova iznela pred MSP ne uvažavajući stav DSS-a da je tužba bila mnogo efikasnije pravno sredstvo, jer se tako ne bi moglo izbeći pitanje secesije", dodao je portparol DSS-a.

On je istakao i da nakon ovakvog poraza vlast nema nikakvo pravo da ponovo obanjuje javnost da Srbija ima novu šansu za rešavanje pitanja Kosova u Ujedinjenim nacijama.

****************************************************

Иако је од пропалог Кена - мЛого је, брате. Замислите дрскости жутих бандита - САДА СУ НАШЛИ ДА ОТВОРЕ РАСПРАВУ А БИЛИ СУ И ГЛУВИ И СЛЕПИ 2 ГОДИНЕ. Две године их упозорава опозиција - а умишљене џукеле трошкаре државне паре у као бајаги МИРОЉУБИВОЈ "МИСИЈИ" СПОЉНЕ ПОЛИТИКЕ - колико ли су милијарди динара спичкали - и сада када су испушили УМЕСТО ДА СВИ ПОДНЕСУ ОСТАВКЕ - они се сетили да "отворе расправу", да понуде све нове, и нове баљезгарије и лажи........ стока....

ОООООООООООССССТАВКААААААААААААА!!!!!!!!!!!! ЖУТЕ БАНДИТЕ У ЗАТВОР ЗБОГ ВЕЛЕИЗДАЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:
 
Tadić: Eno, Mita je otvorio temu o meni na Krsti, traži moju ostavku. Podnosim neopozivu.

Тадић: Бајден ми је рекао у телефонском разговору да смо ово добро извели, и сад идемо даље у урушавању Србије...
 
Ma koliko se busali u prsa zutaci na krsti,Boti i njegovima je velika frka.
Njihovo cutanje govori vise od svih emisija koje su trebale da idu na RTS_u.
I 5. oktobra na RTS su pustali redovan program a onda sve ode u PM.
Zutaci nista nisu naucili,naprotiv,jako verno kopiraju Slobine metode,ali mi se cini da ce gore proci nego Sloba.

Ућутали се "к'о дете на ноши" - а државни програми, к'о да је ДАН ЖАЛОСТИ...
 
Imao je on svoju priliku al je mnogo lakse praviti se pametan u opoziciji.

Доживели би још више понижења, јер је тај још неспособнији од Тадића и рахметли Ђинђића...

Nije tacno, on bi tuzio te zemlje, a od pocetka je bio protiv ovog suda i savetodavnog misljenja.

Dakle, bar ne bismo dozivljavali agoniju i ponizenja.
 
I Baba kostunija docekala svojih 5 minuta.

Samo sto nije bio toliko pametan kad je bio na vlasti pa sacuvao Kosovo?

Па док је био на власти није било глупавих иницијатива за суд МСП где седе предсатвници држава које су признале Косово, није било ЕУЛЕКСа............Док је он био на власти Србија је макар мало личила на државу и мање се бламирала..........И шта сад?
Они који "немају алтернативу" нам завукоше(и то својим жутим обожаватељима) а нашу кандидатуру ће размотрити тек када се увере да се не копрцамо много пред СБУН иако је полујавно речено да од даљег проширења ЕУ нема ништа.......а жута екипа и даље труби ЕУ па ЕУ иако нас тамо нико не жели............па да ли су они нормални...............трте се тамо где нас неће, нуде се онима који отворено раде против нас, продају нас за мале паре, још само да послушају ЕУ и да ћуте пред СБУН и мало касније да признају Косово и ето Србије кандидата негде 2030. године...........срамно.
 
Доживели би још више понижења, јер је тај још неспособнији од Тадића и рахметли Ђинђића...

Voja bi bio extra. Mislim da bismo se zabavljali do yaya ovih dana.
"Ahm, evo MSP je dao nekakvo mišljenje, hm, ne znam o čemu se radi...a ne znam ni, ahm, šta su rekli. Znam samo da je Kosovo srce Srbije" :mrgreen:
 
Nije tacno, on bi tuzio te zemlje, a od pocetka je bio protiv ovog suda i savetodavnog misljenja.

Dakle, bar ne bismo dozivljavali agoniju i ponizenja.

Па он је први био који је Србију понизио 5. октобра 2000. године ... Стао је испред свих ових који данас краду и поклањају оно што није њихово ... Сад нека ћути
 

Back
Top