:((((((((((((((((

Dadaa:
Gde su, bre ti vitezovi koji ce uciniti da se zena oseca kao ZENA?!?!?!?!?
`Ajde, ko moze da me usmeri na pravu putanju? :cry:
hmm...a kako bi se drugacije osecala zena, osim kao zena...mozda...mozda kao nosorog hihi cekaj,,, ne nego kao...kao 'leteca tvrdjava' (onaj avion iz drugog svetskog rata) :) (onaj oooogromni) hehehii
inace, vitezovi se nalaze svuda po planeti, samo sto eto, sada vecina njih, izgubivsi petlju, visi po net-u po ceo dan i bojkotuje azdaje koje su se rastuzile.....
direkcije.....pravac igraonica, ima ih bar pet-sest u proseku, pazi nisu bas svi shvatili da su na strani koja im je odredjena, i nisu svi bele boje....
 
Ironija:Vitezovi vise nisu inn.Bolje je biti nepristojan krele koji ce se ponasati sve samo ne kao vitez....
nije to istina,ali nece se nikad vise pojaviti muskarci u vecini kao josh do 1. svetskog rata...gentelmani su izumreli
 
moze se tako reci. za pravu - princezu bih sve uchinio. nazalost prag tolerancije prema cupicama mi je nizak, tako da generalno izbegavam komunkaciju sa sa zenskim rodom, dok ne ustanovim suprotno.
Hvala Bogu, u mom zivotu je postojala jedna princeza. Odavno je nema... ali mi je dala nadu da ih ima josh.
 
divlja maza:
Raspitajte se malo po Forumu i pozurite dok ne nestane rodjendanske torte, mozda je dobijete... u Lice. ;-)
:lol: :lol: :lol:
Da, nasem baji je danas rodjendan, ko zna da li ce on sad imati vremena za ovdasnje zenKe... 8)
Mada... Da li je on vitez? :roll:
Vitez tretira zenu kao ZENU, a samo MUZJAK se ophodi prema njoj kao prema ZENKI. Dakle - nas kojote je muzjak. Ma, sta, nikakvi vitezovi, princevi... Pa, ko voli, nek' izvoli! :lol:
 

Back
Top