Kad je razvod hitan!
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: Kad je razvod hitan!

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kad je razvod hitan!

LOTAR MATEUS TRAZI HITNI RAZVOD

Lotar Mateus, slavni nemački fudbaler, vrši pritisak na sud da ga po hitnom postupku razvede od njegove mlade žene Kristine Lilijan, ukrajinske manekenke koja ga je nedavno prevarila sa izvesnim Mateom, bogatašem iz Monaka. Lotar je izuzetno ljut i ogorčen što se vidi i po tome što je od suda zatražio da naloži Kristini da mu vrati prezime Mateus. Interesantno je da on to čini prvi put, od prve tri žene to nije tražio.

- Taj brak odavno ne valja, ali je Lotar dugo pokušavao da spase šta se spasti može. Pre nekog vremena prestali su da žive zajedno, verujući da će ih čežnja zbog razdvojenosti opet zbližiti. To se nije desilo i Lotar je već počeo da diže ruke, kada je Kristina prošlog vikenda došla kod njega i rekla mu da ga voli, da joj nedostaje i da želi da joj on da još jednu šansu - priča Lotarov prijatelj.

Slavni fudbaler je rešio da proba da još jednom obnovi ljubav sa svojom 26 godina mlađom ženom. Dva dana kasnije ona je otišla na Sardiniju, a Lotaru je rekla da ide poslovno da se slika za neki modni editorijal. Muž joj je poverovao, ali kada je posle dva dana u nemačkom tabloidu „Bild“ video paparaco fotografije na kojima se njegova draga mazi sa drugim muškarcem potpuno je pobesneo. „Neće ona mene više lagati!“, uzvikivao je Lotar, a zatim prijateljima pokazao SMS-ove koje mu je Kristina slala dok je na jahti bila sa drugim muškarcem: „Dragi moj, na plaži sam, snimanje je u toku. Sve je u redu, samo je veoma vruće. Malopre sam ručala. Nadam se da si ti dobro, najdraži moj. Ljubim te, puno mi nedostaješ“. Sledeću je poslala te večeri: „Vratila sam se, u krevetu sam i samo što nisam zaspala. Imala sam lepo veče, ali mnogo si mi nedostajao. Ljubim te.“

Možete li onda zamisliti Lotarov šok kada je video fotografije i shvatio da mu je poruke ljubavi i čežnje slala iz zagrljaja drugog muškarca?! Svoju dvoličnost Kristina je pokazala i prekjuče kada je u razgovoru za nemački „Bunte“ rekla da ona i Lotar već mesec dana nemaju ništa, te da njihov razvod nije nikakva novost. Posetu Lotaru za vikend, molbu da se pomire i ljubavne SMS-ove nije pominjala.

Mali savet muskarcima:

Nemojte zeniti sponzoruse. Ma koliko da su lepe, ne isplati se. Bezite od njih ko "djavo od krsta".

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Podrazumevano Re: LOTAR MATEUS TRAZI HITNI RAZVOD

Lotaru neko treba konacno da objasni da nije obavezan da zeni svaku koju kresne

Poznat
    Učlanjen
    11.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Jao kralju

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Ponestalo joj kesha pa svratila
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Iskusan Santa Fe (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Stronci

ko ga ebe kada se petlja sa istočnoevropljankama željnim ljubavi

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

zaneseni matorac
    mislio da mu je prezime dovoljno, pa sad trazi da ga vrati
    johohohoho
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3796

...bravo...
    mukami

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...uh bas mi je milo...mamac za sponzoruse...zapravo, slican slicnoj ide, mahom se nadje sa svakom koju ozeni...kazem ja da su svi Nemci lepi muskarci...

Aktivan član Stronghold (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

ništa čudno u tome kako i koliko ga je lagala sa obzirom ko je i šta je,mnogi muškraci sa imenom i novcem misle da mogu da kupe sponzorušu i da im bude i verna ali sa njom ne mogu biti svaki dan a ona će te "slobodne dane"(idem da obiđem svoje i sl.) iskoristiti da se vidi sa drugim sponzorom...

nije mi jasno da čovek sa toliko godina i toliko iskustva nije ovako nešto očekivao i šta mu je trebala ženidba sa 26 godina mlađom,šta se istripovao,da mu rodi?

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    ...uh bas mi je milo...mamac za sponzoruse...zapravo, slican slicnoj ide, mahom se nadje sa svakom koju ozeni...kazem ja da su svi Nemci lepi muskarci...
    well ...nismo ni mi amerikanci toliko bad, you know :mr.starflag:

Poznat
    Učlanjen
    11.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stronghold Pogledaj poruku
    ništa čudno u tome kako i koliko ga je lagala sa obzirom ko je i šta je,mnogi muškraci sa imenom i novcem misle da mogu da kupe sponzorušu i da im bude i verna ali sa njom ne mogu biti svaki dan a ona će te "slobodne dane"(idem da obiđem svoje i sl.) iskoristiti da se vidi sa drugim sponzorom...

nije mi jasno da čovek sa toliko godina i toliko iskustva nije ovako nešto očekivao
    Verovatno ni njemu nije jasno.
    A davati braku sansu razdvajanjem je odlican primer muskarceve slabosti.Cim je ona pristala na to,trebalo je da mu bude jasno da nju bas zabole sta ce on raditi tokom perioda razdvajanja,a samim tim i ishod te odluke.

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

kako te baje, i muske i zenske misle da su bogom dani
    pa se posle koprcaju, ne znaju sta ih je snaslo

zenio se petnaest puta, valjda mi je jasno da ne zna da izabere
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

desava se kad Bog podari noge a ne mozak

da vidimo koga ce sad

Aktivan član Stronghold (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Sillver Pogledaj poruku
    A davati braku sansu razdvajanjem je odlican primer muskarceve slabosti.Cim je ona pristala na to,trebalo je da mu bude jasno da nju bas zabole sta ce on raditi tokom perioda razdvajanja,a samim tim i ishod te odluke.

sam pao,sam se razbio,sa tim brakom je hteo da dokaže da ga,eto vole i one od 20 godina toliko da će da se udaju za njega,,,koštaće ga sada ovo

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

O pizda joj materina imala sve sto htela i jos oce mlad **** od nekoga,ma ja bi nju oterao odavno u pm...glupaca
    "never give up"

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sillver Pogledaj poruku
    A davati braku sansu razdvajanjem je odlican primer muskarceve slabosti.Cim je ona pristala na to,trebalo je da mu bude jasno da nju bas zabole sta ce on raditi tokom perioda razdvajanja ,a samim tim i ishod te odluke.

Zakljucak za udzbenik, svaka cast.

PS. Bona...

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zeljko612 Pogledaj poruku
    O pizda joj materina imala sve sto htela i jos oce mlad **** od nekoga,ma ja bi nju oterao odavno u pm...glupaca

Nestalo mi bona...

Primećen član zoya-1 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Narodni Tribun Pogledaj poruku
    LOTAR MATEUS TRAZI HITNI RAZVOD

Lotar Mateus, slavni nemački fudbaler, vrši pritisak na sud da ga po hitnom postupku razvede od njegove mlade žene Kristine Lilijan, ukrajinske manekenke koja ga je nedavno prevarila sa izvesnim Mateom, bogatašem iz Monaka. Lotar je izuzetno ljut i ogorčen što se vidi i po tome što je od suda zatražio da naloži Kristini da mu vrati prezime Mateus. Interesantno je da on to čini prvi put, od prve tri žene to nije tražio.

- Taj brak odavno ne valja, ali je Lotar dugo pokušavao da spase šta se spasti može. Pre nekog vremena prestali su da žive zajedno, verujući da će ih čežnja zbog razdvojenosti opet zbližiti. To se nije desilo i Lotar je već počeo da diže ruke, kada je Kristina prošlog vikenda došla kod njega i rekla mu da ga voli, da joj nedostaje i da želi da joj on da još jednu šansu - priča Lotarov prijatelj.

Slavni fudbaler je rešio da proba da još jednom obnovi ljubav sa svojom 26 godina mlađom ženom. Dva dana kasnije ona je otišla na Sardiniju, a Lotaru je rekla da ide poslovno da se slika za neki modni editorijal. Muž joj je poverovao, ali kada je posle dva dana u nemačkom tabloidu „Bild“ video paparaco fotografije na kojima se njegova draga mazi sa drugim muškarcem potpuno je pobesneo. „Neće ona mene više lagati!“, uzvikivao je Lotar, a zatim prijateljima pokazao SMS-ove koje mu je Kristina slala dok je na jahti bila sa drugim muškarcem: „Dragi moj, na plaži sam, snimanje je u toku. Sve je u redu, samo je veoma vruće. Malopre sam ručala. Nadam se da si ti dobro, najdraži moj. Ljubim te, puno mi nedostaješ“. Sledeću je poslala te večeri: „Vratila sam se, u krevetu sam i samo što nisam zaspala. Imala sam lepo veče, ali mnogo si mi nedostajao. Ljubim te.“

Možete li onda zamisliti Lotarov šok kada je video fotografije i shvatio da mu je poruke ljubavi i čežnje slala iz zagrljaja drugog muškarca?! Svoju dvoličnost Kristina je pokazala i prekjuče kada je u razgovoru za nemački „Bunte“ rekla da ona i Lotar već mesec dana nemaju ništa, te da njihov razvod nije nikakva novost. Posetu Lotaru za vikend, molbu da se pomire i ljubavne SMS-ove nije pominjala.

Mali savet muskarcima:

Nemojte zeniti sponzoruse. Ma koliko da su lepe, ne isplati se. Bezite od njih ko "djavo od krsta".
    Kako mi da mu pomognemo?? Pa sam se non-stop ubvaljuje u g...a

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

šta ti je vospitanije
    ljubi ga majka
    Carpe noctem.

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio schatje Pogledaj poruku
    šta ti je vospitanije
    ljubi ga majka
    i advokat...

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zoya-1 Pogledaj poruku
    Kako mi da mu pomognemo?? Pa sam se non-stop ubvaljuje u g...a

Nije poenta u Lotaru. Iskreno zabole me za njega. Poenta je da treba bezati od sponzorusa sto dalje jer umeju gadno da povrede. Otvorite dobro oci u koga cete da se zaljubite. A to isto vazi i za zene jer ima i muskaraca.

Prijateljski savet.

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Mislim, strašno.Tako me potresla ova vest. Evo, sedim i plačem,,, ne mogu da verujem.Zar tako, bivši srpski zete? Grešna joj duša što te prevari!
    I jare i pare.

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

. A to isto vazi i za zene jer ima i muskaraca..
    Istina, ima i to puno, a među prvim pitanjima prilikom poznanstva je zaposlenje, imetak i sl.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Primećen član zoya-1 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Nije poenta u Lotaru. Iskreno zabole me za njega. Poenta je da treba bezati od sponzorusa sto dalje jer umeju gadno da povrede. Otvorite dobro oci u koga cete da se zaljubite. A to isto vazi i za zene jer ima i muskaraca.

Prijateljski savet.
    Pa nije on maloletan pa ce neko da ga uci...matora konjina,ako do sad nije naucio i ne mora....

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zoya-1 Pogledaj poruku
    Pa nije on maloletan pa ce neko da ga uci...matora konjina,ako do sad nije naucio i ne mora....

Pa nije poenta u njemu. Ddddddddd

Slične teme

1. hitan slucaj, pomagajte!!!
    Autor uplasena u forumu Zdravlje
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 20.01.2004., 13:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •