Ako ona neće onda je to...

Kad ona hoće i navaljuje a ti je ne doživljavaš tako je:

  • Silovanje koje se ne kažnjava zakonom

  • Zajebavanje tvojih emocija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
isidora.jpg
 
KAD ONA HOĆE:
Ona se pripremila psihički da se opusti uz tebe pošto u tvom prisustvu doživljava lep osećaj
Ne nagoveštava ničim i odjednom odvali želju.
Ti imaš par sekundi fore da je poželiš fizički i emotivno inače ništa od erekcije.

KAD TI HOĆEŠ:
Od svih riba kojima bi trljnuo ona je prioritet. Ali ona o tebi uopšte nije razmišljala. Imaš par meseci fore da je ubediš.

Kao što znamo vreme je relativan pojam
 
pa dobro nije bas lepa...ali da ima pojavu ima

verujem ti na forumasku rec :mrgreen:
mada ne bih zeleo da je sretnem :D ne bih odoleo a da joj ne trazim autogram :hahaha:

...ma sve ok, slazem se ja sa vama...samo kazem da neke za koje sam mislila da su veoma lepe kada ih vidim ne steknem takav utisak ni u tragovima dok pojedine na glasu neprivlacne znaju da me iznenade. Isidora deluje nekako milo, valjda zato sto je prirodna plavusa pa ima neku neznu put, visoka je i tanka a ja sam ocekivala sasvim nelepu zenu...:mrgreen:...secam se da sam bila sasvim razocarana Ljiljanom Blagojevic koja je uzivo totalno razlicita od zene sa ekrana a odusevljena Milicom Milsom koja mi se nikada nije svidala na televiziji...najcesce objektiv lepo hvata te poznate ali ne znaci da su takvi i uzivo...
 
...ma sve ok, slazem se ja sa vama...samo kazem da neke za koje sam mislila da su veoma lepe kada ih vidim ne steknem takav utisak ni u tragovima dok pojedine na glasu neprivlacne znaju da me iznenade. Isidora deluje nekako milo, valjda zato sto je prirodna plavusa pa ima neku neznu put, visoka je i tanka a ja sam ocekivala sasvim nelepu zenu...:mrgreen:...secam se da sam bila sasvim razocarana Ljiljanom Blagojevic koja je uzivo totalno razlicita od zene sa ekrana a odusevljena Milicom Milsom koja mi se nikada nije svidala na televiziji...najcesce objektiv lepo hvata te poznate ali ne znaci da su takvi i uzivo...

pa videla sam je uzivo..ono sto me jeste odusevilo jesu pravi damski maniri..mada to zvuci kontradiktorno za nekog ko je toliko provokativan :)
bila na potpisivanju knjige..i rekla mi da sam lepa :megauobrazensmajli: :mrgreen:
divnu energiju ima..da ne pricam o tome koliko joj zavidim na nacinu zivota
 

Back
Top