Бријање браде

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.698
Мушкарци, да ли бријете браду сваки дан? Ако не, колико често у недељи дана?
Којим апаратом се бријете и коју све козметику користите при том?

Ја користим Gillete M3 Power бријач, а уместо пасте користим гел за бријање Gillete Fusion. Не користим афтершејв.
 
Cini mi se da ima tema..pre sam philipsov aparat na 3-4 dana..pa onda zbog posla moro svaki dan i poceo mach3 pa nastavio..sad opet na 3-4 dana..a od gelova i pena sta mi padne pod ruku sto je na akciji..nista od after shaveova i te smrdljive kozmetike
 
svaki dan, navika iz vojske :D

gillette-fusion.jpg

+
gillette_series_gel.jpg


i ko bebina guza :mrgreen:
 
Имам утисак што се чешће бријем, то је брада оштрија. тј. не могу да се обријем савршено. Када се обријем као да сам слабо обријан. Најбоље је када се не бријем пар дана, па онде после туширња брада омекша. Е то је пос`о :D
 
I additional question: da li vam se dogadja(lo) da vas odredjeni delovi zenskog izbrijanog tela grebu i da li ste joj to napomenuli? :think:
Мало гребе по језику и уснама, али ми НЕ смета. Када сам јој пружао орал, приметио сам да су јој почеле расти длачице. Није ми сметало нити ме то нервира. Чак ми даје једну врсту дражи.
 
:D

ja jednom-dvaput nedeljno...kako kad stignem. ionako ne raste mnogo brzo a i bas sam shmeker pa me briga :mrgreen:

pene za brijanje mi smetaju, inace, stipaju za kozu pa se, ako duze stoji (par minuta) koza pojave bubuljice...pih
najbolje mi je do sad u stvari posluzio sampon za kosu...

brijaci obicni iz prodavnice, sa dva zileta. komad mi traje i po tri meseca

posle brijanja nista, ili krema ako se koza isusi pa zateze
 
E a gde ima da se kupe te britve i sta mislis dal bi sami mogli bez seckanja:lol:

Pazi, ja imam i onu britvu kakvu frizeri koriste (to su britve sa ziletima) a i klasicnu sa ostricom. Ovu drugu ne koristim dugo jer se istupila. Prvu slabo, jer vec dve godine redovno brijem kod ortaka u salonu, samo kad negde idem van grada ili u inostranstvo.
Sto se tice brijanja, nista posebno. Ne bi trebao samo da trpas puno paste (bolje je po meni da koristis onaj sapun za brijanje) pa izgubis predstavu kuda zahvatas. Ja sam se vise puta posekao onim klasicnim bikovima i gillete nego njom.

A sto se tice nabavke, klasicnu ces teze naci, dok ove sa ziletima imaju da se nabave po radnjama koje preprodaju opremu za frizerske/kozmeticke salone.
 
Ne brijem svaki dan zato sto onda izgledam kao da imam 12 godina...a kad mi naraste bas sam frajer....a i curama se svidja ako imam bradu...

Dobro ponekad znam pretjerati pa se ne brijem skoro dvije nedjelje...ali normalno se brijem svakog 3. ili 4. dan...
 

Back
Top