Mali, a pametni

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Voleo bih da dozivim da vidim vanzemaljce...

Pa makar oni bili zeleni, ljubicasti, narandzasti, mrsavi ili debeli, dobri ili opaki...

Ne bih ih se plasio.

Jedino sto ne bih voleo da su sitni kao bakterije ili virusi i golim okom nevidljivi, a inteligentni, agresivni i ratoborni...:eek:

Jedino tada bi ih se plasio...

A vi?
 
Jos kao devojcica sam sanjala da se susretnem sa vanzemaljcima,
mislila sam da cu biti neka naucnica koja ce se baviti
ufologijom, ali me surovi zivot odvede na sasvim desetu stranu...
Ne bih se uplasila kad bih se eventualno susrela sa alienom,
ali sto kazes, vise bih se plasila kada bi oni bili mikrobi... e to ne bi valjalo.
 
Voleo bih da dozivim da vidim vanzemaljce...

Pa makar oni bili zeleni, ljubicasti, narandzasti, mrsavi ili debeli, dobri ili opaki...

Ne bih ih se plasio.

Jedino sto ne bih voleo da su sitni kao bakterije ili virusi i golim okom nevidljivi, a inteligentni, agresivni i ratoborni...:eek:

Jedino tada bi ih se plasio...

A vi?

Teletabisi uzivo?
 
Ala ste svi hrabri :D:D:D
Evo, ja javno, bez blama i sramote, priznajem - ne d'o Bog da ga ja sretnem, na duši bi me nosio :whistling: ako me ne bi infarkt udario iz momenta, onda bi me šlog "pomilkio" po glavi :(
Ako ih ima, neka ih,neka žive. Ako su tu, naka ih, samo da ih ja ne vidim... bio bi jedan Zemljanin manje :D
 
Ala ste svi hrabri :D:D:D
Evo, ja javno, bez blama i sramote, priznajem - ne d'o Bog da ga ja sretnem, na duši bi me nosio :whistling: ako me ne bi infarkt udario iz momenta, onda bi me šlog "pomilkio" po glavi :(
Ako ih ima, neka ih,neka žive. Ako su tu, naka ih, samo da ih ja ne vidim... bio bi jedan Zemljanin manje :D

Po meni ti vazis za hrabru zenu ...
Nemoj mi reci da se ovih plasis...
20182745_82689.gif
 
Ja bih podigao levu ruku u znak pozdrava i rekao: Dolazim u miru, i donosim virsle.

Ne zivota mi, stvarno bih hteo da ih upoznam.Pre tri nedelje sam vodio diskusiju sa sestru dal smo videli NLO ili zvezdu padalicu.:lol:
 
Ja bih podigao levu ruku u znak pozdrava i rekao: Dolazim u miru, i donosim virsle.

Ne zivota mi, stvarno bih hteo da ih upoznam.Pre tri nedelje sam vodio diskusiju sa sestru dal smo videli NLO ili zvezdu padalicu.:lol:

ako je bila tacka (velicine udaljene zvezde) koja polako pada, to nije ni NLO ni zvezda padalica vec satelit :P
 
ako je bila tacka (velicine udaljene zvezde) koja polako pada, to nije ni NLO ni zvezda padalica vec satelit :P

Pa i nije...Bila je malo veca tacka, pojavila se, i onda iznenada nestade.Cak joj se i rep krace zadrzao...Mislim, vec sam jednom video zvezdu padalicu i otprilike znam da se rep iste zvezde malo duze zadrzava iza nje, a ovde je rep nestao istovremeno sa zvezdom.Kao u Sci-Fi filmovima.:mrgreen:
 
Ja bih podigao levu ruku u znak pozdrava i rekao: Dolazim u miru, i donosim virsle.

Ne zivota mi, stvarno bih hteo da ih upoznam.Pre tri nedelje sam vodio diskusiju sa sestru dal smo videli NLO ili zvezdu padalicu.:lol:

U svakom slucaju u prvom kontaktu sa vanzemaljcima im treba ponuditi - neko JELO.

To je jedini cin koji se ne moze pogresno protumaciti.
 
Mislim da vanzemaljci ne bi bili ratoborni.Kao i pojedini ljudi na zemlji, sto si na visem nivou to si u stvari miroljubiviji (ovo se ne odnosi na sve situaciji niti bas na sve pojedine)

I ja se nadam da će doći kao snimatelji a ne kao osvajači.
U istoriji je dosta primjera da kad se susretnu dvije kulture na tehnološki različitim nivoima - ona slabija završi (bukvalno).
Možda će se naši gosti ponašati kao ... gosti.
 

Back
Top