Podrska Tadicu u vezi Kosova!

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
Nije bas podrska, ali onako...ne bi ga ni krivio toliko.

Ovde primecujem da krivite Tadica i demokrate za sve, apsolutno sve sto se desava...To me podseca na vreme kada smo krivili Milosevica za sve sto se desavalo...da li mozda vama pada na pamet da nema izlaza...bar ne onakvog izlaza kakav bi mi hteli.

Sta Tadic ili bilo ko drugi moze da uradi? Kako mi mozemo da vratimo Kosovo? Nikako ljudi moji, pa da Bog sa neba sidje i zameni Tadica. Slicno je bilo sa Milosevicem...mada je on imao nesto vece sanse...Milosevic se kurcio, ratovao...izgubio sve ratove. Tadic im lize dupe kao sto to rade inace sve Evropske zemlje( to se zove demokratija)...pa ne ide...Neke stvari oni nece da ostave i to je to. Prosto, mozemo samo ratom da vratimo Kosovo...ali mi se cini da bi svi izginuli i ne bi ga vratili.

Zapadu, posebno SAD-u treba nestabilan i nerazvijen Balkan...zato su usitnili SFRJ, mesali se u rat, ko zna sta sve radili...i sta imamo? Sitne drzavice koje su sada oni pokupovali, nametnuli svoje kredite, pomoc itd...Srba najvise ima, najveci broj...pa jos se lizemo sa Rusima...Nije dobro da Srbija bude jaka drzava, treba je rascepati na manje jedinice...koje ce medjusobno da se mrze, da govore razlicitim jezicima, imaju posebne crkve...Iz Hrvatske su zbrisani, Republika Srpska (deo Srba) gurnut u neku nakaradnu zajednicu koja ne moze nikada da lici na normalnu drzavu, Crna gora odvojena, kosovo uzeto, sagradjena baza...Za Vojvodinu cemo da vidimo sta ce da ispadne, bilo je i tu prica...

Znaci najveci narod okrivljen za sve, zemlja rasparcana, krivci u Hagu, sude im oni koji su napravili sve sto se ovde dogodilo...ostalima je dato ponesto...kako kome...na neki nacin ti drugi su im prijatelji...saveznici...mi ne bismo nikad bili verovatno.

Ono sto su zamislili to ce i da urade do kraja bez obzira ko ovde bio na vlasti. Zato se ne cimajte oko Tadica i ne krivite coveka kome su vezane ruke kao sto su nekad bile vezane Milosevicu. sigurno da imaju propusta, ali ne mogu biti krivi za sve.
Ljudi moji, onaj ko je u stanju da kaze kako je OK sto su SAD uzele deo nase teritorije, napravile bazu tamo...i kao neke Evropske snage bezbednosti...i to su kao uradili zato sto se mnogo sekiraju oko Siptara...taj u stanju da uradi ama bas sve kako bi dosao do cilja, jer nema ni zakona, ni pravde nikakve...samo zakon jacega! Zato oladite malo sa tim da je nas Bota kriv za sve...jer pravi krivac je tamo preko okeana.

Jedino ako neko ima bas neku pametnu ideju, pa da je cujemo...
 
Sta Tadic ili bilo ko drugi moze da uradi?

pitanje sudu je bilo da li je deklaracija shiptara legalna ili ne.
pazi ne postoji internacionalni zakon koji se bavi deklaracijama manjina, vec vise granicama, teritorijama, iliti nepovredivosti granica i agresijom, prisvajanjem teritorija itd..

znaci umesto da pitanje bude, da li je legalna okupacija ili prisvajanje teritorija ratnim putem, ona je bila u vezi te deklaracije, znajuci unepred kakav je ishod.

i sad ti pitas sta moze tadic da uradi sto se toga tice. pa odgovor je jasan, posle ovog (namernog) fijaska, treba da ode
 
za razliku od đinđića koji je vrlo otvoreno i realno pričao o svemu (nevezano za (ne)slaganje sa onim što je govorio), tadić se po demagogiji ne razlikuje od koštunice. a to što se poziva na đinđićevu viziju ga čini dodtano licemernim.
 
Nije bas podrska, ali onako...ne bi ga ni krivio toliko.

Ovde primecujem da krivite Tadica i demokrate za sve, apsolutno sve sto se desava...To me podseca na vreme kada smo krivili Milosevica za sve sto se desavalo...da li mozda vama pada na pamet da nema izlaza...bar ne onakvog izlaza kakav bi mi hteli.

Sta Tadic ili bilo ko drugi moze da uradi? Kako mi mozemo da vratimo Kosovo? Nikako ljudi moji, pa da Bog sa neba sidje i zameni Tadica. Slicno je bilo sa Milosevicem...mada je on imao nesto vece sanse...Milosevic se kurcio, ratovao...izgubio sve ratove. Tadic im lize dupe kao sto to rade inace sve Evropske zemlje( to se zove demokratija)...pa ne ide...Neke stvari oni nece da ostave i to je to. Prosto, mozemo samo ratom da vratimo Kosovo...ali mi se cini da bi svi izginuli i ne bi ga vratili.

Zapadu, posebno SAD-u treba nestabilan i nerazvijen Balkan...zato su usitnili SFRJ, mesali se u rat, ko zna sta sve radili...i sta imamo? Sitne drzavice koje su sada oni pokupovali, nametnuli svoje kredite, pomoc itd...Srba najvise ima, najveci broj...pa jos se lizemo sa Rusima...Nije dobro da Srbija bude jaka drzava, treba je rascepati na manje jedinice...koje ce medjusobno da se mrze, da govore razlicitim jezicima, imaju posebne crkve...Iz Hrvatske su zbrisani, Republika Srpska (deo Srba) gurnut u neku nakaradnu zajednicu koja ne moze nikada da lici na normalnu drzavu, Crna gora odvojena, kosovo uzeto, sagradjena baza...Za Vojvodinu cemo da vidimo sta ce da ispadne, bilo je i tu prica...

Znaci najveci narod okrivljen za sve, zemlja rasparcana, krivci u Hagu, sude im oni koji su napravili sve sto se ovde dogodilo...ostalima je dato ponesto...kako kome...na neki nacin ti drugi su im prijatelji...saveznici...mi ne bismo nikad bili verovatno.

Ono sto su zamislili to ce i da urade do kraja bez obzira ko ovde bio na vlasti. Zato se ne cimajte oko Tadica i ne krivite coveka kome su vezane ruke kao sto su nekad bile vezane Milosevicu. sigurno da imaju propusta, ali ne mogu biti krivi za sve.
Ljudi moji, onaj ko je u stanju da kaze kako je OK sto su SAD uzele deo nase teritorije, napravile bazu tamo...i kao neke Evropske snage bezbednosti...i to su kao uradili zato sto se mnogo sekiraju oko Siptara...taj u stanju da uradi ama bas sve kako bi dosao do cilja, jer nema ni zakona, ni pravde nikakve...samo zakon jacega! Zato oladite malo sa tim da je nas Bota kriv za sve...jer pravi krivac je tamo preko okeana.

Jedino ako neko ima bas neku pametnu ideju, pa da je cujemo...

Bar je ekonomiju zemlje podigao.:mrgreen:
 
. Zato se ne cimajte oko Tadica i ne krivite coveka kome su vezane ruke ...

Covek kome su vezane ruke ne treba da se kandiduje za predsednika drzave i vrhovnog komandanta oruzanih snaga i dozivotnog predsednika demokratske stranke, koalicionog partnera gej17.
.
Ne treba da se hvata za vlast !

Mogao je makar u predizbornoj kampanji da kaze "braco, vezane su mi ruke".

Nije rekao. Slagao je. Mozda misli da nismo braca?

presuda: KRIV. Obrazlozenje: Lagao = precutao.
 
Poslednja izmena:
Nije bas podrska, ali onako...ne bi ga ni krivio toliko.

Ovde primecujem da krivite Tadica i demokrate za sve, apsolutno sve sto se desava...To me podseca na vreme kada smo krivili Milosevica za sve sto se desavalo...da li mozda vama pada na pamet da nema izlaza...bar ne onakvog izlaza kakav bi mi hteli.

Misliš... juče?

Jer mi ovde imamo veoma posebne kolege, znaš. Ovaj forum je a broad church, nema tu nekog umišljenog intelektualnog elitizma.
 
Biće kako treba..........................neka sposobni rade i odabrani ono što moraju ...............Oni koje je narod izglasao............... BOLJE NEMAMO................, pa samim tim neka ih Bog čuva...........i njih i nas pored njih.................
 
Covek kome su vezane ruke ne treba da se kandiduje za predsednika drzave i vrhovnog komandanta oruzanih snaga i dozivotnog predsednika demokratske stranke, koalicionog partnera gej17.
.
Ne treba da se hvata za vlast !

Mogao je makar u predizbornoj kampanji da kaze "braco, vezane su mi ruke".

Nije rekao. Slagao je. Mozda misli da nismo braca?

presuda: KRIV. Obrazlozenje: Lagao = precutao.

U ovoj zemlji bi svakom predsedniku bile vezane ruke. sta bi ti uradio, ozbiljno te pitam da si na njegovom mestu?
 
pitanje sudu je bilo da li je deklaracija shiptara legalna ili ne.
pazi ne postoji internacionalni zakon koji se bavi deklaracijama manjina, vec vise granicama, teritorijama, iliti nepovredivosti granica i agresijom, prisvajanjem teritorija itd..

znaci umesto da pitanje bude, da li je legalna okupacija ili prisvajanje teritorija ratnim putem, ona je bila u vezi te deklaracije, znajuci unepred kakav je ishod.

i sad ti pitas sta moze tadic da uradi sto se toga tice. pa odgovor je jasan, posle ovog (namernog) fijaska, treba da ode

Pitam te - sta kad ode? doci ce neko ko ce moci da uradi bilo sta drugo?

sto se tice pitanja...he, he...ne razumem se nesto u te stvari, ali brate rodjeni, svakom normalnom je jasno da je to okupacija teritorije. Prvo bombardovanje, pa potpisivanje nekih rezolucija..sranja...sada preko te rezolucije se radi nesto sto nema veze sa tom rezolucijom, onda sud kaze kako je to sve normalno...Sta ce bilo kome bilo kakav sud da bi znali da ovo sa kosovom nema veze sa mozgom?
Oteli ga jaci, to i deca znaju...
 
U ovoj zemlji bi svakom predsedniku bile vezane ruke. sta bi ti uradio, ozbiljno te pitam da si na njegovom mestu?

pa ja bih prvo trazio reciprocitet sa ostalim drzavama sto se carina tice i time syebo uvoznicki lobi te zadrzao milijarde emigrantskih dolara u zemlji, povecao standard ziovta itd..
al tadic to i ne pomije recimo, on cepa poreze na sirotinju.

onda bih yebiga trazio da se ljudima plate penzije iz krajine, a radi se o nekih 30 000 penzionera koji zavise od srpskog budzeta a za vreme svog radnog staza su uplacivali u penzioni fond hrvatske..

pa bih onda dao kredite privatnicima sa nultom kamatom (sve od para iz emighracije koje se slivaju u rezerve i koje miskovic ne bi mogao da takne zbog carina) i pokrenuo domacu privredu, sa vrlo zayebanim zkaonima gde se mali privrednici favorizuju u svakom pogledu.

pa bih sa takvim budzetom malo pokrenuo i vojsku, kupio neki curac iz rusije da se sa time mase okolo.
malo vojne vezbe tamo, malo onamo, kad god ameri imaju neki cajtnot kod kuce ili abroad.

malo diverzije na kosovu, ti autoputevi prema makedoniji i preko prokletija, malo po0neka granata padne ovde ili one jelte..

pa onda poziv na mir i pregovore, razgovore itd..

ima tu puno prostora al se iz nekog razloga ne vidi jel :)
 
U ovom sve opstem ludilu zvano Kosovo koje vec poduze traje, svi hoce da se ovajde, isti oni koji su zajedno formulisali i dugo godina sprovodili Seselj,Nikolic,Kostunica...

Samo se na Kosovu niko nije ovajdio .........sve legalisti......, misle o narodu..........
Pravio sam nešto u Crnoj Gori....za 5 e dnevnicu radili su mi Šiptari sa Kosova..............., nemaju šta da jedu..........psuju sve po spisku, bukvalno sve !!!
 
I da nista ne uradi, nije smeo da laze da ce uraditi.

Zato je i Djindjicu otisla glava.

Brate, ja pricam o tome kako ovde i ne moze nista da se uradi...Onima jacima ne odgovara ni jaka ni razvojena Srbija...zato smo jos tu gde jesmo...Da njima treba stabilan region, bio bi stabilan.
Zar ne vidis onoga Josipovica da radi ono sto mu se kaze...Sada treba da se lize sa nama, pa zato on i Tadic rade to sto rade...inace nema u EU...a ako nema u EU, nema mnogo cega. Ima, u stvari, moze da se zivi i bez njih, ali oni to nece da ti daju. Popustice ti omcu oko vrata malolo, koliko da dises...ali ako si u EU...

a to sto lazu...heh...lazu svi
 
Kosovo je uvek Srbiji sluzilo kao sredstvo a ne cilj !!!!

To je zato što smo je tretirali kao korov, i nismo uvideli na vreme da je ona zapravo nežan cvet koji treba negovati. :(

13907-Pretty-Gentle-Woman-With-A-Bird-On-Her-Shoulder-And-A-Butterfly-On-Her-Hand-Sitting-Outdoors-In-Spring-Time-Clipart-Illustration.jpg


Al' kasno je danas suze prolivati, ona će sad nekom drugom srce dati. :(
 
Brate, ja pricam o tome kako ovde i ne moze nista da se uradi...Onima jacima ne odgovara ni jaka ni razvojena Srbija...zato smo jos tu gde jesmo...Da njima treba stabilan region, bio bi stabilan.
Zar ne vidis onoga Josipovica da radi ono sto mu se kaze...Sada treba da se lize sa nama, pa zato on i Tadic rade to sto rade...inace nema u EU...a ako nema u EU, nema mnogo cega. Ima, u stvari, moze da se zivi i bez njih, ali oni to nece da ti daju. Popustice ti omcu oko vrata malolo, koliko da dises...ali ako si u EU...

a to sto lazu...heh...lazu svi

Ma ostavi ti na stranu EU, nije samo EU vazna.

A ako polazis od toga, bolje da damo sve teritorije na poklon, tako bi nas valjda primili.
 

Back
Top