TAEKWONDO / klub "GRAFOS"/

Sportista!

Početnik
Poruka
4
Taekwondo je sjajna vestina borbe i samoodbrane koja je malo zaboravljena kod nas ali to je strasno.Jer ovaj sport je po mom misljenju bolji i od fudbala! Ovo je nozna tehnika borbe koja je vrlo efikasna u samoodbrani a i rekreativno jer uz ovaj sport se razvijate i umno i fizicki! Stvarno bi od svim mladima preporucio ovaj sport jer to je po mom misljenju sport za svakoga ko zeli da se razvije fizicki a i umno sto je jako vazno! Sa TAEKWONDOM strah i stidljivost nestaju a hrabrost i samopouzdanje dolaze i covek se vise nicega ne plasi!
Taekwondo klub "GRAFOS" vrsi upis novih clanova postanite i vi clan kluba!!!
ADRESA JE-Banovo brdo DTV PARTIZAN ulica-LJESKA 9.
UPIS SE VRSI NA TRENINZIMA KOJI SU/
utorkom od 20h - do 21h
cetvrtkom od 20h - do 21h
petkom od 19h - do 20h[/b]
 
Sportista!:
Taekwondo je sjajna vestina borbe i samoodbrane koja je malo zaboravljena kod nas ali to je strasno.Jer ovaj sport je po mom misljenju bolji i od fudbala! Ovo je nozna tehnika borbe koja je vrlo efikasna u samoodbrani a i rekreativno jer uz ovaj sport se razvijate i umno i fizicki! Stvarno bi od svim mladima preporucio ovaj sport jer to je po mom misljenju sport za svakoga ko zeli da se razvije fizicki a i umno sto je jako vazno! Sa TAEKWONDOM strah i stidljivost nestaju a hrabrost i samopouzdanje dolaze i covek se vise nicega ne plasi!
Taekwondo klub "GRAFOS" vrsi upis novih clanova postanite i vi clan kluba!!!
ADRESA JE-Banovo brdo DTV PARTIZAN ulica-LJESKA 9.
UPIS SE VRSI NA TRENINZIMA KOJI SU/
utorkom od 20h - do 21h
cetvrtkom od 20h - do 21h
petkom od 19h - do 20h[/b]
=======================================================
Jos uvek treninge drzi majstor Vlada sa sinom?
Trenirao sam tamo davno, pre jedno 7-8 god. i stvarno dobar klub. Ali sumnjam da te sensei Vlada naucio (i da si od njega cuo) ovo sto si gore napisao.... ako si hteo da reklamiras klub, losh nacin da to ucinis....

===========================
www.istoksistem.org
 
Mislim da si dobro izreklamirao klub,ne znam sta se neki smaraci bune...Samo tako nastavite! Ovim bih zamolio i agresivne devojke (Pamelu Anderson) da se suzdrzi od zastrasivanja posetilaca ovog foruma! P.S. Ljudi nije ona tako opasna :wink:
 
bluie:
Mislim da si dobro izreklamirao klub,ne znam sta se neki smaraci bune...Samo tako nastavite! Ovim bih zamolio i agresivne devojke (Pamelu Anderson) da se suzdrzi od zastrasivanja posetilaca ovog foruma! P.S. Ljudi nije ona tako opasna :wink:

Tebi su reci "bolji i od fudbala" (koji usput nije bor.sport pa je glupo porediti te dve stvari) i "covek se vise nicega ne plasi" dobra reklama?

Kad covek dodje u status da se "vise nicega ne plasi" postaje neoprezan.

a to da sam "smarac" ... hmmm... ovo je forum otvorenog tipa i svako ima pravo na svoje misljenje?

svejedno, na kraju sam rekao da je klub jako dobar sto znam jer sam nekad davno vezbao tamo. I vestina kao vestina je za svaku preporuku.

Poz
 
Da..i ja sam gledao film u kom Fredi Kruger kida Dzejsona iz filma "Noc vestica".Kakvo ti je to poredjenje bre,svaki borilacki sport se razlikuje.A pitanje ko je bolji zavisi individualno od osobe koja trenira.Razmisljaj malo!!! 8)
 
Treninzi se u TaeKwonDo klubu "Grafos" odrzavaju
Utorkom 20:00-21:00
Cetvrtkom 20:00-21:00
Petkom 19:00-20:00
DFVR "Partizan-Cukarica"
Ljeska 9
-mala sala
Clanarina je u ovom trenutku 1000 dinara.
Pozdrav!! 8)
 

Back
Top