Ko su vedete neonacizma i savremenog rasizma

И још један "доказ" ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Хбт, мора да је баш болело ????

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Radikal, ti ni ne znaš šta je Sareyet Matkal i kakvu funkciju imaju. Da ti nebih zamarao onih pet sivih ćelija, reći ću da su to oni koje ne želiš da sretneš. Ni ovaj F-Communication ne bi hteo da ih sretne uživo. Možda bi trebali, prestali bi da laprdate.:per:
 
Jesam, imaš nešto protiv možda?

Што би колега Драх рекао у Шовинистичкој фарси...

:think::think::think:

МАААААААА ЗАБОЛЕ ТЕ ЦВЕТКО!

a122.gif
a122.gif
a122.gif


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Radikal, ti ni ne znaš šta je Sareyet Matkal i kakvu funkciju imaju. Da ti nebih zamarao onih pet sivih ćelija, reći ću da su to oni koje ne želiš da sretneš. Ni ovaj F-Communication ne bi hteo da ih sretne uživo. Možda bi trebali, prestali bi da laprdate.:per:

Брате, мани се Марвела и осталих Кроули фазона.Једино ако имаш неку другарицу вештицу на лагеру можемо да разговарамо...:mrgreen:
 
Imam, ali nisi ti njihov tip.:per:
Sareyet Matkal nemaju veze sa Marvelom. Ni sa Kroulijem. Imaju sa nečim drugim.

Te jevrejske ubice su bile dosta zajebanije reputacije nekad, a sad ih karaju razni hezbolasi i ostali pustinjski lojavci gde i kad stignu... posle onog libanskog debakla postalo je jasno da ni Izraelci vise nisu ni za ***** sto se vojske tice.

Sic transit gloria mundi.
 
Sad sam pogledao...počistili bi to Arapi očas posla da nije ujka Sema....
De nisam tip,obožavaju...da mi gledaju u Egipatske karte...

Ne postoje egipatske karte, pokušaj ponovo.:mrgreen:
Arapi su probali nekoliko puta, pa se konačno naučili pameti. A i dobro su svesni da bi Izrael suočen sa sopstvenim uništenjem aktivirao Massadu, pa kušuju.
 

Back
Top