Say "yes" to the dress...

wedding-hairstyles3.jpg
 
Anniston.jpg


ova mi je bila fejvorit kad je drugarica krenula u potragu za venchanicom :zaljubljena:

inache, do sad nisam ni gledala ni razmishljala kakvu bih venchanicu volela...a chudno mi to bash jer ja obooozavam da se lickam, presvlachim, smishljam shta novo sashiti i tako to...
 
Poslednja izmena:
Anniston.jpg


ova mi je bila fejvorit kad je drugarica krenula u potragu za venchanicom :zaljubljena:

inache, do sad nisam ni gledala ni razmishljala kakvu bih venchanicu volela...a chudno mi to bash jer ja obooozavam da se lickam, presvlachim, smishljam shta novo sashiti i tako to...

Boze...

Ovo je andjeoski lepa vencanica... Frizura i mindjuse je savrseno prate u ovoj kombinaciji... Sta reci osim-nemam komentara... :heart:
 
da, da, da iznajmljivanje...
uz venchanicu se dobije komplte sva oprema koliko sam shvatila...
i ukrasi za kosu i bolero ili bundica, torbica, rukavice i shta sve josh ide nemam pojma...
sem shvalera, a mogao bi i on uz takvu cenu :lol:
venchanica koju je odabrala, u drugom salonu, je 250e i dobija uz nju bolero, rukavice i torbicu, i neki shal...ostalo-bundica, ukrasi z akosu, tijara, veo, suncobran itd se sve pojedinachno iznajmljuje...
 
ti bar imash protiv koga shushu:zplez:
ja sam se predozirala jedan dan koliko sam venchanica pogledala:lol:
sve sam gledala u fazonu koja bi uz nju ishla, ali opet sam dobila zelju da gledam i za sebe:eek:
a poshto nemam djuvegiju na vidiku, samo sam se polako odmakla od rachunara:lol:
 

Back
Top