Say "yes" to the dress...

Blaire.jpg


Ova ima bretele, ali opet nije losa.
I vencanica i haljina, dve u jednoj, ne treba ti presvlacenje, kao sto to neke mlade rade.
 
Nadam se da se neću udati u venčanici. :) Oduvek sam je doživljavala kao stereotip, kliše i nametnutost.
Maštanje o venčanici od 5-e (u proseku :lol:) jedna je od stvari koju nikad neću razumeti. Kao i prednovogodišnju i Božićnu groznicu i kolektivne pomame, uopšte. :lol:
Ono što prethodi udaji i sledi posle nje doživljavam kao mnogo važnije od same venčanice koja mi je apsolutno nebitna.

Venčanica mi je simpatična jedino uz izvesno "bogohuljenje" i narušavanje reda, npr. u spoju sa džombastim, venčanici neprimerenim martinama, u kojima se (iako u venčanici) udala Katarina Žutić.
 
Evo meni su ove jako zanimljive ;)
 

Prilozi

  • wedding-dresses-5.jpg
    wedding-dresses-5.jpg
    35,6 KB · Pregleda: 24
  • unique cheap wedding dresses.jpg
    unique cheap wedding dresses.jpg
    11,5 KB · Pregleda: 21
  • maria-lluisa-rabell-unique-wedding-dresses-board-created-by-its-a-jaime-thing.jpg
    maria-lluisa-rabell-unique-wedding-dresses-board-created-by-its-a-jaime-thing.jpg
    24,7 KB · Pregleda: 22
  • fall-wedding-dresses2.jpg
    fall-wedding-dresses2.jpg
    18 KB · Pregleda: 18
  • Wedding-Dresses-Bridal-Dresses-TSWD014-.jpg
    Wedding-Dresses-Bridal-Dresses-TSWD014-.jpg
    16,1 KB · Pregleda: 17
Ja kad sam se udavala vencanica mi nije padala na pamet, kao ni svadba sa 500 gostiju, orkestar i sve sto ide s tim. Htela sam da to bude samo nas dan, da uzivamo u njemu i pamtimo ga celog zivota. I tako i bi... Al sad kako vreme prolazi vidim da sam ipak mogla da obucem vencanicu, but too late :(
 

Back
Top