UHAPSEN GUVERNER BANKE "KOSOVA"

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Priština -- Portparol KPS-a Arber Beka rekao je da je guverner Centralne banke Kosova Hašim Redžepi pritvoren u okviru istrage o finansijskim malverzacijama i korupciji.
3967826574c4962175fd3c263054799_450x345.jpg



Beka nije mogao da navede više detalja o pretresima koji su jutros u šest sati počeli u Prištini.

Euleks je ranije danas saopštio da je Policija Kosova pretresla sedam lokacija među kojima je i prebivalište guvernera Centralne banke Kosova.

Kako se navodi u saopštenju, službenici kosovske policije iz Kancelarije posebnog odeljenja za antikorupciju Specijalnog tužilaštva izveli su sedam pretresa u privatnim prebivalištima četiri osumnjičena.

Pretresi, koji su počeli u šest ujutro, sprovedeni su i u Centralnoj banci Kosova i jednom privatnom preduzeću. U saopštenju se ne navode imena osumnjičenih.

"Rano jutros Službenici kosovske policije iz Kancelarije posebnog odeljenja za borbu protiv korupcije Specijalnog tužilaštva izvršili su sedam pretresa u privatnim prebivalištima četiri osumnjičena u Prištini, među kojima je i guverner centralne banke Kosova", kaže portparolka Euleksa Karin Limdal.

"Pretresi su u vezi s tekućom finansijskom istragom o korupciji u vezi sa sumnjama o zloupotrebi službenog položaja ili ovlašćenja, prihvatanjem mita, utajom poreza, zloupotrebom uticaja i pranjem novca. Nakon pretresa, šef kancelarije specijalnog tužilaštva na Kosovu odobrio je hapšenje i pritvor guvernera Centralne banke Kosova", objašnjava ona.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=23&nav_id=447398
 
Eto,prilika da se preselis,nema druge!
Pa pravo da ti kažem, nije isključeno ni to.

Činjenica je da se Srbija batrga u istim koordinatama u kojima se batrgala i 1991.
Sa druge strane, svako ko se odvojio od nas dobro je prošao. Srbija je najsiromašnija bivša jugoslovenska republika. Ne mislim samo na ekonomiju, a nadam se da će se dogoditi ekonomski bum na Kosovu, mislim i na društveno stanje.
U Srbiji, osim što ima najmanje para, ima i najviše fašizma od svih bivših jugoslovenskih republika.
 
Pa pravo da ti kažem, nije isključeno ni to.

Činjenica je da se Srbija batrga u istim koordinatama u kojima se batrgala i 1991.
Sa druge strane, svako ko se odvojio od nas dobro je prošao. Srbija je najsiromašnija bivša jugoslovenska republika. Ne mislim samo na ekonomiju, a nadam se da će se dogoditi ekonomski bum na Kosovu, mislim i na društveno stanje.
U Srbiji, osim što ima najmanje para, ima i najviše fašizma od svih bivših jugoslovenskih republika.
I ostaviš banatske ravnice i polja:think::(
 
Pa pravo da ti kažem, nije isključeno ni to.

Činjenica je da se Srbija batrga u istim koordinatama u kojima se batrgala i 1991.
Sa druge strane, svako ko se odvojio od nas dobro je prošao. Srbija je najsiromašnija bivša jugoslovenska republika. Ne mislim samo na ekonomiju, a nadam se da će se dogoditi ekonomski bum na Kosovu, mislim i na društveno stanje.
U Srbiji, osim što ima najmanje para, ima i najviše fašizma od svih bivših jugoslovenskih republika.

Pa to ti kazem!

Ja se ne mogu cudu nacuditi da si jos uvek ovde!

Nigde nema lepse i vece demokratije od ''freske'' mlade demokratije republjik kosova!

Pravi raj za tebe!
 

Back
Top