Poslovna ideja

Koji biznis je najbolje pokrenuti za 1600 evra?

dostava hrane Konzept je bitan

al ovako

odes i zakazes sa firmama termin sa nadleznim parodavcima i ponudis svoju uslugu

dakle na spisak stavis dva tri lepo napakovana sendvica, za dame iz telekoma i slicno vocne salatice i svjeze povrce uz to ide cenovnik

iste usluge nudis gradjevinskim firmama za njihove radnike po gradilistu

tebi je potrebno

prostor, uredan frizider i transport boxove mogu one stiroporske sa hladnim "kockama"
auto i plasticne kutijice za jednu upotrebu!

svoje usluge mozes da nudis svagde gde narod radi, frizerski, skolama, gradilistu

jos ako si pedantna osoba nema da omanes

moja rodica je tako krenula u novom sadu sad ima 5 zena i poslovni prostor!


ovima na gradilistu nudis jacu hranu ovima u kancelariji lagne sendvice sa salaticama, vocne salate po sezoni, itd.
 
Mozes otvoriti neku agenciju za popunjavanje formulara/kopiranje/primanje uplata. Bilo bi pozeljno da se nalazis u blizini objekta gde su takve usluge potrebne opstina/sud/policija.
Trafika moze biti solidan izbor ako se nalazis na prometnom mestu.Piljara, prodaja voca i povrca u nekom manjem objektu ili trafici. Prodaja brze hrane ali opet pod uslovom da si na prometnom mestu.
 
Mozes otvoriti neku agenciju za popunjavanje formulara/kopiranje/primanje uplata. Bilo bi pozeljno da se nalazis u blizini objekta gde su takve usluge potrebne opstina/sud/policija.
Trafika moze biti solidan izbor ako se nalazis na prometnom mestu.Piljara, prodaja voca i povrca u nekom manjem objektu ili trafici. Prodaja brze hrane ali opet pod uslovom da si na prometnom mestu.

i sve to za 1600 evra:cool::roll:
 
dostava hrane Konzept je bitan

al ovako

odes i zakazes sa firmama termin sa nadleznim parodavcima i ponudis svoju uslugu

dakle na spisak stavis dva tri lepo napakovana sendvica, za dame iz telekoma i slicno vocne salatice i svjeze povrce uz to ide cenovnik

iste usluge nudis gradjevinskim firmama za njihove radnike po gradilistu

tebi je potrebno

prostor, uredan frizider i transport boxove mogu one stiroporske sa hladnim "kockama"
auto i plasticne kutijice za jednu upotrebu!

svoje usluge mozes da nudis svagde gde narod radi, frizerski, skolama, gradilistu

jos ako si pedantna osoba nema da omanes

moja rodica je tako krenula u novom sadu sad ima 5 zena i poslovni prostor!


ovima na gradilistu nudis jacu hranu ovima u kancelariji lagne sendvice sa salaticama, vocne salate po sezoni, itd.

Ova ideja nije losa.
 
Pa sve zavisi cime zelis da bavis, sirok spektar poslova moze da pokrenes tim parama a isto tako sirok spektar i ne mozes! U principu mozes da pokrenes posao koji se vecim delom zasniva na pruzanju licnih usluga tj naplacivanje licnih sposobnosti, za sta ti nije potrebno previse sredstava.
 
dostava hrane Konzept je bitan

al ovako

odes i zakazes sa firmama termin sa nadleznim parodavcima i ponudis svoju uslugu

dakle na spisak stavis dva tri lepo napakovana sendvica, za dame iz telekoma i slicno vocne salatice i svjeze povrce uz to ide cenovnik

iste usluge nudis gradjevinskim firmama za njihove radnike po gradilistu

tebi je potrebno

prostor, uredan frizider i transport boxove mogu one stiroporske sa hladnim "kockama"
auto i plasticne kutijice za jednu upotrebu!

svoje usluge mozes da nudis svagde gde narod radi, frizerski, skolama, gradilistu

jos ako si pedantna osoba nema da omanes

moja rodica je tako krenula u novom sadu sad ima 5 zena i poslovni prostor!


ovima na gradilistu nudis jacu hranu ovima u kancelariji lagne sendvice sa salaticama, vocne salate po sezoni, itd.

Nema teorije,ja sam se prosle godine raspitivao za ketering
Posto sam cuo sta sve treba da ispunim,odustao sam
Prostor treba da ima ne secam se vise koliko lavaboa,posebnu prostoriju za presvlacenje radnika,ne znam ti ni ja kakve frizidere itd ma uzas jedan
Takodje ti treba i posebno vozilo sa rashladnim sistemom
To sve nema teorije da uradis sa 1600e,bolje dodaj jos jednu nulu
Naravno,mozes i bez svega toga,na divlje ali ti je veliki rizik
 
postoji način kako da uložiš 330 eura na godinu dana i za tih godinu dana možes zaraditi 3000 eura ili puno više. posao je jednostavan i lagan. ako te zanima mozeš mi slobodno poslati mail i reći ću ti o čemu se radi.
 
postoji način kako da uložiš 330 eura na godinu dana i za tih godinu dana možes zaraditi 3000 eura ili puno više. posao je jednostavan i lagan. ako te zanima mozeš mi slobodno poslati mail i reći ću ti o čemu se radi.

U Pitanju je MLM .
Sistem je jednostavan daš 330 eura i to je to .
PAŽNJA PAŽNJA PAŽNJA PAŽNJA
Sve može samo im ne daj ni dinara
 

Back
Top