kako je ovo moguce?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
kaze moj kolega....

Кад поново :think: раније ниси такве фотографије постављао следећи пут стави упозорење, шта да неко дете погледа помислиће да је фотографија из неког хорор филма ?

isto to, ali slikovito kaze jedna osoba, i to ne jednom, vec "milion" puta...

04kosovo600-1.jpg


2040292-1.jpg


KSOOVOTUCNJAVA.jpg



pitanje je: kako je moguce da je ceo svet stao iza tog glupog i ruznog naroda? da ipak nije neko drugi glup? a i ruzan, jer nasa misica je postigla uspeh koji srbija moze samo dasanja. a bogami i mister se dobro kotirao. znaci ko koga ovde laze i zasto?
 
kaze moj kolega....



isto to, ali slikovito kaze jedna osoba, i to ne jednom, vec "milion" puta...

04kosovo600-1.jpg


2040292-1.jpg


KSOOVOTUCNJAVA.jpg



pitanje je: kako je moguce da je ceo svet stao iza tog glupog i ruznog naroda? da ipak nije neko drugi glup? a i ruzan, jer nasa misica je postigla uspeh koji srbija moze samo dasanja. a bogami i mister se dobro kotirao. znaci ko koga ovde laze i zasto?

Nije ceo svet. Nemas ti pojma sta je ceo svet.
Cuti i priznaj da ste glupi i ruzni!
rc6ntx-1.jpg
 
kaze moj kolega....



isto to, ali slikovito kaze jedna osoba, i to ne jednom, vec "milion" puta...

04kosovo600-1.jpg


2040292-1.jpg


KSOOVOTUCNJAVA.jpg



pitanje je: kako je moguce da je ceo svet stao iza tog glupog i ruznog naroda? da ipak nije neko drugi glup? a i ruzan, jer nasa misica je postigla uspeh koji srbija moze samo dasanja. a bogami i mister se dobro kotirao. znaci ko koga ovde laze i zasto?

Две ствари су бесконачне. Свемир и шиптарска глупост,
прем да искрен да будем, за свемир и нисам баш сигуран.
 
kaze moj kolega....



isto to, ali slikovito kaze jedna osoba, i to ne jednom, vec "milion" puta...

04kosovo600-1.jpg


2040292-1.jpg


KSOOVOTUCNJAVA.jpg



pitanje je: kako je moguce da je ceo svet stao iza tog glupog i ruznog naroda? da ipak nije neko drugi glup? a i ruzan, jer nasa misica je postigla uspeh koji srbija moze samo dasanja. a bogami i mister se dobro kotirao. znaci ko koga ovde laze i zasto?

Ne znam za narod, ali ako ti stvarno mislis da je neko stao iza kosovskih Albanaca iz ljubavi prema njima, onda si ti u pitanju.
 
kaze moj kolega....



isto to, ali slikovito kaze jedna osoba, i to ne jednom, vec "milion" puta...

04kosovo600-1.jpg


2040292-1.jpg


KSOOVOTUCNJAVA.jpg



pitanje je: kako je moguce da je ceo svet stao iza tog glupog i ruznog naroda? da ipak nije neko drugi glup? a i ruzan, jer nasa misica je postigla uspeh koji srbija moze samo dasanja. a bogami i mister se dobro kotirao. znaci ko koga ovde laze i zasto?

Glupa tema i glupo pitanje, realno...

Pa realno su Srbi lepši narod al ito opet ne može da generalizuje,uostalom i jedni i drugi su se mešali sa turcima...

Ovo jes' tacno, mada mesali smo se sa svima jos pre turaka...
 
:bye:

Nemaš to pravo da radiš ja ne znam sa fotografije koju sam komentarisao niti sam pomenuo nacionalnost fotografisanih lica.

Ti ovo radiš iz mržnje i nemogućnosti da shvatiš različito mišljenje zbog svoje isključivosti !

Nikada ne bi drugog korisnika etiketirao na ovakav necivilizova način iznoseći laži kao što ti radiš !

Kako te nije sramota da mi je znati ?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14730148&postcount=15

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14730262&postcount=23
 
znaci svet je nasao veci interes na kosovu, nego u srbiji kada je imala [da ne bude zabune, ona i sada ima kosovo u sastavu, ko ne veruje neka procita ustav srbije] to isto kosovo:think::think:
Albanija će generalno zbog kontrole nad ulazom u Jadransko more biti ''miljenica'' zapadnih moćnika,a Kosovo i Metohija sa njom,iako Ameri znaju da je stvaranje VelJike Albanije big No-no,oni će ipak i to dozvoliti,iako će time mir na Balkanu biti konačno nepovratno uništen.
 
:bye:

Nemaš to pravo da radiš ja ne znam sa fotografije koju sam komentarisao niti sam pomenuo nacionalnost fotografisanih lica.

Ti ovo radiš iz mržnje i nemogućnosti da shvatiš različito mišljenje zbog svoje isključivosti !

Nikada ne bi drugog korisnika etiketirao na ovakav necivilizova način iznoseći laži kao što ti radiš !

Kako te nije sramota da mi je znati ?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14730148&postcount=15

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14730262&postcount=23

post je tvoj, a slike nisu,rekao sam jedan forumas, a ne isti forumas.
to sto si se ti nasao u tom "forumasu" to je tvoj problem. iako ja ne razuemm kako si dosao do tog zakljucka, ali nema veze. inace enam potrebe da me bude sramota bilo cega. ja nisam dete da izjavljujem sada jedno, kasnije drugo.
 
kaze moj kolega....



isto to, ali slikovito kaze jedna osoba, i to ne jednom, vec "milion" puta...

04kosovo600-1.jpg


2040292-1.jpg


KSOOVOTUCNJAVA.jpg



pitanje je: kako je moguce da je ceo svet stao iza tog glupog i ruznog naroda? da ipak nije neko drugi glup? a i ruzan, jer nasa misica je postigla uspeh koji srbija moze samo dasanja. a bogami i mister se dobro kotirao. znaci ko koga ovde laze i zasto?

To znači da smo mi godinama bahato nipodaštavali sve druge narode oko nas...


Kako Albance (pogotovo njih), tako Bugare, Rumune, Rome i ostale sa kojima smo se "susretali"...

To je kod nas deo tradicije... Nipodaštavanje durgih....

Posle se čudimo što niko neće da živi sa nama....
 
a zasto onda vas niko ne voli niti podrzava ako ste lepi i pametni??? ljubomora mozda:hahaha::hahaha::hahaha:

Jel' sam ti pricao je nekad o onim Mardaitima?

Ono, necivilizovana razularena horda divljih brdjana, koji su kao takvi bili papucha koju je jedna Vizantija uglavila u arapska vrata i gazila po potrebi da destabilizuje arapske krajeve...

Razumes, trebali su Vizantiji, ali to ne menja cinjenicu sta su bili...

Vazno je samo da se obrati paznja na njihovu sudbinu - sta se desilo s njima kad se Vizantija jednom izmirila sa Arapima.

Shutnuli ih u planine juzhnog Balkana...

Dakle, birajte si nove planine dok je rano, jer cete u dogledno vreme morati da svijate neko novo orlovsko gnezdo :per:
 
Albanija će generalno zbog kontrole nad ulazom u Jadransko more biti ''miljenica'' zapadnih moćnika,a Kosovo i Metohija sa njom,iako Ameri znaju da je stvaranje VelJike Albanije big No-no,oni će ipak i to dozvoliti,iako će time mir na Balkanu biti konačno nepovratno uništen.

pretpostavljao sam da ce veci deo odgovora biti ovakvog stila, znaci kukavicki izbegavanje daavnje iskrenog odgovora. medjutim da sacekamo jos malo.ipak verujem da ce neko priznati razloge zasto se sve ovo desava
 
To znači da smo mi godinama bahato nipodaštavali sve druge narode oko nas...


Kako Albance (pogotovo njih), tako Bugare, Rumune, Rome i ostale sa kojima smo se "susretali"...

To je kod nas deo tradicije... Nipodaštavanje durgih....

Posle se čudimo što niko neće da živi sa nama....
To je tradicija svih balkanskih naroda.Pa i sami albanci mrze sve drugo što ne govori njihov jezik..
 
post je tvoj, a slike nisu,rekao sam jedan forumas, a ne isti forumas.
to sto si se ti nasao u tom "forumasu" to je tvoj problem. iako ja ne razuemm kako si dosao do tog zakljucka, ali nema veze. inace enam potrebe da me bude sramota bilo cega. ja nisam dete da izjavljujem sada jedno, kasnije drugo.
Možda nisam pametan ali nisam ni toliko glup da ne ukapiram da širiš mržnju prema meni zato što imam drugačiji pogled po pitanju statusa južne srpske pokrajine.
Otvaraš temu sa mojim postom i onda karikiraš postavljajući fotografije i aludirajući na nekog a iznad moj nik i post.

Kako te nije sramota da mi je znati, mene bi bilo da tako javno nekog etiketiram ?
 
kaze moj kolega....



isto to, ali slikovito kaze jedna osoba, i to ne jednom, vec "milion" puta...

04kosovo600-1.jpg


2040292-1.jpg


KSOOVOTUCNJAVA.jpg



pitanje je: kako je moguce da je ceo svet stao iza tog glupog i ruznog naroda? da ipak nije neko drugi glup? a i ruzan, jer nasa misica je postigla uspeh koji srbija moze samo dasanja. a bogami i mister se dobro kotirao. znaci ko koga ovde laze i zasto?

Bas lijep narod.... :dontunderstand:
 
Jel' sam ti pricao je nekad o onim Mardaitima?

Ono, necivilizovana razularena horda divljih brdjana, koji su kao takvi bili papucha koju je jedna Vizantija uglavila u arapska vrata i gazila po potrebi da destabilizuje arapske krajeve...

Razumes, trebali su Vizantiji, ali to ne menja cinjenicu sta su bili...

Vazno je samo da se obrati paznja na njihovu sudbinu - sta se desilo s njima kad se Vizantija jednom izmirila sa Arapima.

Shutnuli ih u planine juzhnog Balkana...

Dakle, birajte si nove planine dok je rano, jer cete u dogledno vreme morati da svijate neko novo orlovsko gnezdo :per:

govoris o proslosti, i o buducnosti. a pitanje se odnosi striktno na sadasnjost. ajde pokusaj jos jednom.
 
Možda nisam pametan ali nisam ni toliko glup da ne ukapiram da širiš mržnju prema meni zato što imam drugačiji pogled po pitanju statusa južne srpske pokrajine.
Otvaraš temu sa mojim postom i onda karikiraš postavljajući fotografije i aludirajući na nekog a iznad moj nik i post.

Kako te nije sramota da mi je znati, mene bi bilo da tako javno nekog etiketiram ?

Izvini, brate... jesi li ti to upravo siptara pitao: kako te nije sramota? :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top