Da li je Boris Tadic izdao Srbiju

Da li je Tadic izdao Srbiju

  • Nego sta nego da jeste!

  • Ne, nije, on je patriota koji breg roni.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Ja mislim da je u ovom trenutku ovo jako bitno pitanje...

Boris Tadic je definitivno pokusao da se ratosilja problema Kosova i ponadao se da ce cela stvar potrajati mnogo duze, ali je takodje cinjenica i da je svima bilo jasno kakva ce biti odluka suda.

To sto smo mi trazili misljenje celu stvar cini jos tezom i obavezujucom po nas... Da ni ne pricamo o tuzakanjima sa Hrvatskom.

Medjutim, uzevsi sve u obzir...

Kad se samo setim Tadicevim sastanaka u magli sa Chekuom i Tachijevog shepurenja po Beogradu... :think:
 
Nije on izdajnik. Samo je nesposoban.
Управо тако.

А сем тога, опет треба рећи: међународна ситуација за Србију је и реално толико тешка, људи заправо нису ни свесни колико, да данас и политичар калибра једног Ристића тешко да би много боље прошао.

Најлакше је такоо, залепити некоме етикету издајника, и решили смо све проблеме...
:roll:
 
Pa da, to se trazilo u izboru za predsednika Srbije, nije ni cudo sto je pobedio.
Ako je on nesposoban, mogu samo da zamislim kakvi su mu glasaci. :hahaha:

Ako verujes, jos nisam nacisto da li to stvarno narod bira ili izlazimo na izbore samo da damo legitimitet nekom prividu izbora.

Da se nisam naslusao raznih budaletina u svakodnevnom zivotu, ne bih verovao da ima jos onih koji ga glasaju, ali... :confused:

Prosecni proevropljanin u Srbiji je dijametralno suprotan onome sto bi covek prvo ocekivao. :lol:
 
Pa da, to se trazilo u izboru za predsednika Srbije, nije ni cudo sto je pobedio.
Ako je on nesposoban, mogu samo da zamislim kakvi su mu glasaci. :hahaha:
Олако се суди и о гласачима.

А какву су општу понуду и имали они који су уопште више и одлучили да изиђу на изборе?


Какву заправо имају свих ових задњих 20 година?

Све, мање-више једне те исте ликове, и бирали су, по њиховом мишљењу, само мање зло.
 
Управо тако.

А сем тога, опет треба рећи: међународна ситуација за Србију је и реално толико тешка, људи заправо нису ни свесни колико, да данас и политичар калибра једног Ристића тешко да би много боље прошао.

Најлакше је такоо, залепити некоме етикету издајника, и решили смо све проблеме...
:roll:

Nije to etiketa nego cinjenica.

Malo sam pogresno postavio temu...

Nemam ja nikakve dileme u izdajnistvo Borisa Tadica ili DOS-a, jedino ostavljam mogucnost da mozda, eto, gresim u vezi ovog njihovog kosovskog manevra.
 
Олако се суди и о гласачима.

А какву су општу понуду и имали они који су уопште више и одлучили да изиђу на изборе?


Какву заправо имају свих ових задњих 20 година?

Све, мање-више једне те исте ликове, и бирали су, по њиховом мишљењу, само мање зло.

Slobodan Milosevic da je ispunjavao "EUropske uslove" siguran sam da bi i dan danas bio FAKTOR MIRA NA BALKANU i naravno dozivotni predsednik Srbije .... pa cak ni on nije mogao da bude bas toliko g0vno. :mrgreen:
Blago vama s'takvom pameti :hahaha:
 
pa nema šta...poslednja nada koja nam je bila ostala je pravo, nada da zaista postoji taj neki međunarodni pravni poredak, da je to ipak iznad volje amerike...al jeiga...ko je bio u situaciji da objektivno sagleda stvar, mogao je da pretpostavi konačan ishod
Па, ми у ствари ни не знамо ко је био у тој ситуацији да објективно сагледа ствар.

Да ли ми уопште можемо знати, и замислити шта се све, тајно, говори овим нашим политичарима?

На шта су све навлачени, каквим уценама, притисцима, обећањима изложени...?
:think:

А овако растурену земљу тек, ништа лакше него уцењивати и притискати.
 
Па, ми у ствари ни не знамо ко је био у тој ситуацији да објективно сагледа ствар.

Да ли ми уопште можемо знати, и замислити шта се све, тајно, говори овим нашим политичарима?

На шта су све навлачени, каквим уценама, притисцима, обећањима изложени...?
:think:

А овако растурену земљу тек, ништа лакше него уцењивати и притискати.

a probaj ovako
kolko je para amerika ulupala u nezavisno kosovo?
da li americi treba saglasnost sb un da rasturi koga god? pa za šta im onda treba bilo čija saglasnost, daleko bilo dozvola

opet, jedino što je bilo ostalo je nada da je čovečanstvo stasalo za život uređen pravom
 
Па, ми у ствари ни не знамо ко је био у тој ситуацији да објективно сагледа ствар.

Да ли ми уопште можемо знати, и замислити шта се све, тајно, говори овим нашим политичарима?

На шта су све навлачени, каквим уценама, притисцима, обећањима изложени...?
:think:

А овако растурену земљу тек, ништа лакше него уцењивати и притискати.

Ha, pa to jeste zgodna cinjenica, ali takodje i previse zgodno opravdanje za svakog politicara na svetu.

'Ajde sad... svi su oni ucenjeni i izlozeni pritiscima...

Cinjenica je i da jedni podlezu pritiscima, a drugi ne.
 
Nije to etiketa nego cinjenica.

Malo sam pogresno postavio temu...

Nemam ja nikakve dileme u izdajnistvo Borisa Tadica ili DOS-a, jedino ostavljam mogucnost da mozda, eto, gresim u vezi ovog njihovog kosovskog manevra.
Где су теби јасни докази за то издајништво?

Писала "Велика Србија"?
:roll:

Дакле, чему етикете без доказа, само да се унапред дискредитује, јер овде, ето, и даље та реч "издајник" звучи...?

Мада толико је већ заправо излизана, да је изгубила сву снагу, па онај ко је употреби почиње изгледати смешан, и заправо ради - у корист онога на ког је "лепи".
 

Back
Top