CD REZAC - drajveri???
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: CD REZAC - drajveri???

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano CD REZAC - drajveri???

Nisam ljudi bas neuk, ali desava se... Kod druga u drugom gradu sam poodavno ubacio CD rezac SAMSUNG CD - R/RW SW - 252S, i sta se desava.. Instalirao NERO, ali nisam probao, jer nisam imao prazan CD.. Ajd da to sotavim za drugi put jer je trebao da ide nekud na duzi put pa se nije zurio.. Neki dan ajd da probamo kako to fercera i vidi problem... CD RW (gore pomenuti) nece da reze.

U WE pokazuje sta je i kako je ali NERO kaze da je to samo CD citac i nista vise pa mi tako moze samo da snimi neki CD kao image file.. Pokusavao sam da nadjem odgovarajuci drajver na neti ali nisam imao uspjeha, ili ako neko zna gdje sam pogrijesio molio bih da me uputi.. Svim dobronamjernim se unaprijed zahvaljujem.. GZ.

Neproveren član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Problem nije u sistemskim drajverima, koje Windows sasvim sigurno ima, već u samom Neru. Instaliraj najnoviji Nero i sve će proraditi kako treba.

Pozdrav

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zahvaljujem na odgovoru... Nisam to zaboravio, a zaboravio sam da napisem.. Zaboravio sam da napisem da je ranije bila instalirana verzija 5.5.9 a novu sa pokusao da instaliram medjutim ne moze.. Ne znam u cemu je fazon.. Cak sam i deinstalisao ovu stariju verziju ali ova 6.3. ne moze iz nekih razloga da se instalise.. Hvala.

Zainteresovan član Каспер (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Што се очитавања резача од стране Nera тиче (ако нису у питању драјвери, а то је мало вероватно са верзијом 6... ) понекад неки 'removable device' прикачен, нешто типа екстерног хард диска са везом преко USB порта може да направи проблем, кад хоћеш да нарежеш он не види резач, а опција Disc Info сасвим нормално види резач.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa rekoh vec da nisam mogao da instaliram verziju 6.3, i nije mi jasno zasto, a verzija 5.5.9 nije prepoznao rezac nego ga vidi samo kao CD ROM.. Poz.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Slične teme

1. drajveri???
    Autor mohikanac81 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.02.2005., 11:40