SUDIJE MEDJUNARODNOG SUDA PRAVDE SU NAJOBICNIJE FUNJARE!!!

Ko misli da su sudije trebale da daju logicno misljenje o pitanju koje im je postavljeno, a ne da se kukavicki ogranicavaju na jednu oblast.
Najobicnije kukavice...

Pitanje je koje je Srbija postavila glasi: "Da li je deklaracija o proglasenju kosovske nezavisnosti u skladu sa medjunarodnim pravom"

Ove nazovi sudije kazu: "Nezavisnost Kosova ne narusava medjunarodno pravo jer medjunarodno pravo ne sadrzi zabranu takvih deklaracija "

Председник МСП Хисаши Овада саопштио је, читајући саветодавно мишљење тог суда о легалности једнострано проглашене независности Косова, да декларација којом је косовски парламент прогласио независност није у супротности са међународним правом, зато што међународно право не садржи забрану таквих декларација.

Међународни суд правде, Хаг, 22. јул 2010.

"Суд је закључио да усвајањем декларације о независности није нарушено опште међународно право, ни резолуција 1244 Савета безбедности УН, нити уставни оквир на Косову. Сходно томе, усвајање те декларације није прекршило ниједно примењиво правило међународног права", рекао председник Овада.

Ja ne kapiram sto je odje nasijem pojedinijem kolegama sa foruma nejasno!!!

Jeremic pitao, Ovada odgovorio...
 
Rusi i Kinezi jer i sami imaju putera na glavi u vidu gušenja pobuna na svojim ''autonomnim'' teritorijama,neće mnogo da se ''cimaju'' oko Suda koji može sutra njima da sudi...Ameri tih problema nemaju pa mogu slobodno da ulažu desetine miliona dolara...

Jok, ameri imaju samo Meksikance, cela istocna Amerika ih mrzi (i 3/4 ostalog sveta), Englezi Skotsku i Irsku. Ma jok.
 
hebem-vam-mater-svima-17145-1.jpg
 
Pitanje je koje je Srbija postavila glasi: "Da li je deklaracija o proglasenju kosovske nezavisnosti u skladu sa medjunarodnim pravom"

Ove nazovi sudije kazu: "Nezavisnost Kosova ne narusava medjunarodno pravo jer medjunarodno pravo ne sadrzi zabranu takvih deklaracija "



Ja ne kapiram sto je odje nasijem pojedinijem kolegama sa foruma nejasno!!!

Jeremic pitao, Ovada odgovorio...

ispade na kraju da mu nije dobro pitanje :lol:
 
Mene cela prica podseca na Svetstko prvenstvo u Africi..nasi novinari pred prvensto nisu zatvarali usta kako smo superiorni ,posle Nemacke kao da smo u polufinale stigli i na kraju obesili nos. Kakva prava kakva pravda ?sve je to laz. Pravda ne postoji .Postoji zakon dzungle ,veca lova ,jaci lobi i nema problema.

I tako je od doba Starog Rima. Par njih je to shvatilo, poput nepismenog Miloša. Kad konačno svi shvatimo to, onda nam možda krene na bolje
 
Pitanje je koje je Srbija postavila glasi: "Da li je deklaracija o proglasenju kosovske nezavisnosti u skladu sa medjunarodnim pravom"

Ove nazovi sudije kazu: "Nezavisnost Kosova ne narusava medjunarodno pravo jer medjunarodno pravo ne sadrzi zabranu takvih deklaracija "



Ja ne kapiram sto je odje nasijem pojedinijem kolegama sa foruma nejasno!!!

Jeremic pitao, Ovada odgovorio...

mozda mu je krivo sto je pitao...:think::think:
 

Back
Top