jubilarna 1000. tema o...

mackica ns:
NE/VERNOSTI
Molila bih samo komentare na dve rečenice:
1. Volim je najviše, iako je varam
2. Ne bih mogao da zamislim život bez nje, oženiću je sigurno, ali je VARAM

Svaka cast onome ko to moze..ja licno ne vidim nikakvu satisfakciju u tim situacijama... :?
Zasto bi bio sa nekom ili je zenio a ima nameru da je vara :?: :!:
Mislim da taj lik generalno ima neki problem,ili je toliko nezreo kada moze tako da razmislja... 8)
 
mackica ns:
NE/VERNOSTI
Molila bih samo komentare na dve rečenice:
1. Volim je najviše, iako je varam
2. Ne bih mogao da zamislim život bez nje, oženiću je sigurno, ali je VARAM

Isuvise dobro poznato. Obe recenice.:roll:

Ne znaju takvi sta je ljubav, ali ne znaju da ne znaju.

Onda idu okolo i povredjuju do besvesti one koje "vole".

Nije to ljubav. To je egoizam. Oni samo sebe vole.

"Voljenu" cuvaju za brak i da im hrani sujetu, a rade sta hoce. Nije ih briga sta oseca ona koju "vole".

Naravno da ne mogu da zamisle zivot bez "voljene", jer ko bi ih onda uzdizao do nebesa i u cijim ocima bi sebe mogli da gledaju kao nesto vredno? To je 100 puta bolje od ogledala!

Samim tim sto su pored nje, pruzili su joj sve sto je njoj u zivotu potrebno. Jer oni su dar sa neba. Ona koju "vole" nema prava da se zali, treba da je presrecna sto joj je ucinjena takva cast. Jos trazi vernost, sram je bilo? Cccc! Zar joj nije dosta sto je "voljena"?

Ta "voljena" je najcesce iskrena i verna, zaljubljena i ucinila bi i nemoguce da spase vezu. I redovno u svemu bolja od skota!

Ali, oni bas takve i traze.

Uostalom, moje misljenje vec znas...

Nije bio ni najmanje prijatan put kojim sam do tog misljenja dosla.
 
Zanimljivo (ali razumljivo) da se samo ženski svet javlja sa komentarima.
Daleko od toga da opravdavam gore navedenu pojavu (poprilično učestalu, na žalost), ali jednostavno - to je još jedna posledica (i potvrda) bezbroj puta izrečena činjenica da muškarci i žene drugačije funkcionišu.
Kod nas je seksualni nagon u velikom broju slučajeva direktno povezan sa emocijama i teško je shvatiti (ništa manje lakše prihvatiti) da kod muškaraca (opet velike većine) to baš i nije tako i da vrlo često potpuno odvajaju jedno od drugog.
 
smeh:
Zanimljivo (ali razumljivo) da se samo ženski svet javlja sa komentarima.
Daleko od toga da opravdavam gore navedenu pojavu (poprilično učestalu, na žalost), ali jednostavno - to je još jedna posledica (i potvrda) bezbroj puta izrečena činjenica da muškarci i žene drugačije funkcionišu.
Kod nas je seksualni nagon u velikom broju slučajeva direktno povezan sa emocijama i teško je shvatiti (ništa manje lakše prihvatiti) da kod muškaraca (opet velike većine) to baš i nije tako i da vrlo često potpuno odvajaju jedno od drugog.

Hm, pa recimo da je tako. Medjutim, i dalje nema opravdanja za varanje ako ono jako povredjuje drugu stranu. Ako tebi nije bitno kako se tvoj partner oseca i da li pati, onda ga ti ni ne volis. To je prosta stvar. Ne mozes da se obuzdas - molim lepo, onda nadji nekog istog takvog, ko ce tvoje potrebe razumeti i nece ga boleti. A ako nekog volis stvarno i znas da ta osoba ne moze da podnese neverstvo, onda ces se uzdrzavati, zbog te osobe, jer to je ljubav, kad se trudis da nekog usrecis, a ne samo da udovoljis svojim fizioloskim (ili kakvim vec) potrebama.

Sve se vrti oko pitanja da li stvarno volis ili ne volis.

Na kazem da se ne sme prastati, daleko od toga, ja prva sve prastam, ali pitanje je da li je to pametno i koliko srece ti to moze doneti. Retko ko se opameti posle prevare koje je oprostena. Uvek misli: ako mi je proslo jednom, proci se opet.
 
Meni ovde gomila stvari nije jasna,ali devojke zasto se ne zapitate malo.Zasto se zabavaljte sa takvim momcima kada znate da vas varaju,a ovakav par rmpalija sedi na klupi za rezerve (sto bi rekao moj pobratim) :lol: A to da samo muskarci varaju je obicna propaganda.Svi varaju i zene i muskarci samo sto su muskarci bilmezi pa se hvale a zene uglavnom cute i rade.
 
PLESsitnihDEMONA:
Meni ovde gomila stvari nije jasna,ali devojke zasto se ne zapitate malo.Zasto se zabavaljte sa takvim momcima kada znate da vas varaju,a ovakav par rmpalija sedi na klupi za rezerve (sto bi rekao moj pobratim) :lol: A to da samo muskarci varaju je obicna propaganda.Svi varaju i zene i muskarci samo sto su muskarci bilmezi pa se hvale a zene uglavnom cute i rade.

Ovaj,da...Ta kasika je privid...
 
PLESsitnihDEMONA:
Meni ovde gomila stvari nije jasna,ali devojke zasto se ne zapitate malo.Zasto se zabavaljte sa takvim momcima kada znate da vas varaju,a ovakav par rmpalija sedi na klupi za rezerve (sto bi rekao moj pobratim) :lol: A to da samo muskarci varaju je obicna propaganda.Svi varaju i zene i muskarci samo sto su muskarci bilmezi pa se hvale a zene uglavnom cute i rade.

Bože sačuvaj da se zabavljam s nekim za koga znam da me vara.
Delim Piskoticino mišljenje da je to izjava jednog prosečnog muškarca, a pošto verujem da je ovde većina takvih; samo bih volela da mi neko objasni šta se to dešava u glavi prosečnog muškarca da tako može da živi i radi.
 
mackica ns:
PLESsitnihDEMONA:
Meni ovde gomila stvari nije jasna,ali devojke zasto se ne zapitate malo.Zasto se zabavaljte sa takvim momcima kada znate da vas varaju,a ovakav par rmpalija sedi na klupi za rezerve (sto bi rekao moj pobratim) :lol: A to da samo muskarci varaju je obicna propaganda.Svi varaju i zene i muskarci samo sto su muskarci bilmezi pa se hvale a zene uglavnom cute i rade.

Bože sačuvaj da se zabavljam s nekim za koga znam da me vara.
Delim Piskoticino mišljenje da je to izjava jednog prosečnog muškarca, a pošto verujem da je ovde većina takvih; samo bih volela da mi neko objasni šta se to dešava u glavi prosečnog muškarca da tako može da živi i radi.

Zato jer zena ima vise, pa treba sve to postici.
 
storm cloud:
smeh:
Zanimljivo (ali razumljivo) da se samo ženski svet javlja sa komentarima.
Daleko od toga da opravdavam gore navedenu pojavu (poprilično učestalu, na žalost), ali jednostavno - to je još jedna posledica (i potvrda) bezbroj puta izrečena činjenica da muškarci i žene drugačije funkcionišu.
Kod nas je seksualni nagon u velikom broju slučajeva direktno povezan sa emocijama i teško je shvatiti (ništa manje lakše prihvatiti) da kod muškaraca (opet velike većine) to baš i nije tako i da vrlo često potpuno odvajaju jedno od drugog.

Hm, pa recimo da je tako. Medjutim, i dalje nema opravdanja za varanje ako ono jako povredjuje drugu stranu. Ako tebi nije bitno kako se tvoj partner oseca i da li pati, onda ga ti ni ne volis. To je prosta stvar. Ne mozes da se obuzdas - molim lepo, onda nadji nekog istog takvog, ko ce tvoje potrebe razumeti i nece ga boleti. A ako nekog volis stvarno i znas da ta osoba ne moze da podnese neverstvo, onda ces se uzdrzavati, zbog te osobe, jer to je ljubav, kad se trudis da nekog usrecis, a ne samo da udovoljis svojim fizioloskim (ili kakvim vec) potrebama.

Sve se vrti oko pitanja da li stvarno volis ili ne volis.

Na kazem da se ne sme prastati, daleko od toga, ja prva sve prastam, ali pitanje je da li je to pametno i koliko srece ti to moze doneti. Retko ko se opameti posle prevare koje je oprostena. Uvek misli: ako mi je proslo jednom, proci se opet.
U pravu si. Ipak, neki put nam treba neko vreme da to sve naučimo, shvatimo i prihvatimo.
 
mackica ns:
PLESsitnihDEMONA:
Meni ovde gomila stvari nije jasna,ali devojke zasto se ne zapitate malo.Zasto se zabavaljte sa takvim momcima kada znate da vas varaju,a ovakav par rmpalija sedi na klupi za rezerve (sto bi rekao moj pobratim) :lol: A to da samo muskarci varaju je obicna propaganda.Svi varaju i zene i muskarci samo sto su muskarci bilmezi pa se hvale a zene uglavnom cute i rade.

Bože sačuvaj da se zabavljam s nekim za koga znam da me vara.
Delim Piskoticino mišljenje da je to izjava jednog prosečnog muškarca, a pošto verujem da je ovde većina takvih; samo bih volela da mi neko objasni šta se to dešava u glavi prosečnog muškarca da tako može da živi i radi.

Da se nesto desava u njegovoj glavi mnogo bi bilo lakse i nama muskima, koji su eto vecite zrtve stereotipa o vernosti, a koji svoje cure vole i postuju i ne priredjuju im takve i sl. gluposti.
Kad nesto ne funkcionise treba otvoreno razgovarati o tome, a kad ni razgovor ne pomaze, bolje miran razlaz nego dvostruki moral. Fujjj!Pljuc! :x
 
Bas pravu temu si MACKICE NS postavila!
Kad nekoga VOLIM,onda nevaram!!
Ali kad mi osoba dosadi i nepoboljsa vezu,onda je varam tj. volim da flertam.
Lepo je voleti..
Ali danas je tesko naci zenu koja ce ti odgovarati..u pocetku lepo..bla..bla..a posle nekog vremena uvidis da ta osoba nije prava za tebe..pa pocnes traziti drugu koja ti odgovara..
 

Back
Top