CNN: UN sud utvrdio da je nezavisnost Kosova LEGALNA

На крилима спејс шатла СС "Зоран Ђинђић"

Može i na njegovim. Dakle, pravo u progres >>>

black_hole1.jpg
 
Kosovo's independence legal, says U.N. court

c1main.kosovo.afp.gi.jpg


(CNN) -- Kosovo's declaration of independence from Serbia in February 2008 was legal, the International Court of Justice ruled in a 10-4 vote Thursday.
The U.N. General Assembly asked the court later that year to clarify the issue, based on a request from Serbia, and the court held hearings last December.

Serbia maintains Kosovo's move for independence was illegal and it remains a part of the Serbian republic.

http://www.cnn.com/2010/WORLD/europe/07/22/kosovo.independence.court/index.html
-------------


:dontunderstand: ovo boldovano da mi neko interpretira :cool:



Evo prevod, kazu.............." Hebacemo siptare jos malo, pa bi nerado da nam Srbi smetaju, ...................kad ih mi izgustiramo, nek Srbi nastave gde smo stali":hahaha::hahaha:
 
Deder, moji Srbi, okrenimo se sebi i čekajmo novu raspodelu snaga. A onda....

Tacno tako,za jedno 50-100 godina ce se sve promeniti u nasu korist,od nataliteta ,pa do ekonomske i politicke moci,da ne pricamo da ce ovi izdajnici i strani placenici koji su sada na vlasti ,odavno biti pod nekim lipama ,jer kao takvi nisu ni zasluzili da ih dostojno sahrane.:think::mrgreen:

USTANAK...ko to veceras kroz Topolu prodje,dali je Karadjordje,nije Djordje poslo Slobu..trlalaa...tralala...:orkestar::orkestar:
 

Za dva sata, kao i 99.-te, jel tako....................ili hoces da kazes da je nasa vojska tad unistena.....................onda ti znas vise nego sto znaju svi generali sveta, medju njima i americki:eek:

Ko god je video nasu vojsku pri povlacenju bilo mu je jasno da je unistena...meni je bilo kristalno jasno kao detetu jer sam isla ka NS-u sa njom sasvim slucajno, unistena vojska kroz unistenu drzavu...ko god tvrdi drugacije ili nije video tu vojsku ili tera neku kontru...razrusen put, prolazak kroz sela, pontoni, gusenicama podignut asfalt i vojnici koji su presrecni jer konacno idu kuci....svima je sve bilo jasno u tom momentu ako ne i ranije...
 
Ko god je video nasu vojsku pri povlacenju bilo mu je jasno da je unistena...meni je bilo kristalno jasno kao detetu jer sam isla ka NS-u sa njom sasvim slucajno, unistena vojska kroz unistenu drzavu...ko god tvrdi drugacije ili nije video tu vojsku ili tera neku kontru...razrusen put, prolazak kroz sela, pontoni, gusenicama podignut asfalt i vojnici koji su presrecni jer konacno idu kuci....svima je sve bilo jasno u tom momentu ako ne i ranije...

Oni misle na vojnu tehniku.

Kao da je za rat bitno samo to sto nam nisu unistili 4536 tenkova:roll:
 
Ko god je video nasu vojsku pri povlacenju bilo mu je jasno da je unistena...meni je bilo kristalno jasno kao detetu jer sam isla ka NS-u sa njom sasvim slucajno, unistena vojska kroz unistenu drzavu...ko god tvrdi drugacije ili nije video tu vojsku ili tera neku kontru...razrusen put, prolazak kroz sela, pontoni, gusenicama podignut asfalt i vojnici koji su presrecni jer konacno idu kuci....svima je sve bilo jasno u tom momentu ako ne i ranije...

БРИШИ ОВО ТРАБУЊАЊЕ!
 
1. Glupost je stvarati Vojvodinu Republiku i Srbe tamo pretvoriti u nacijnalnu manjinu.

2. Glupost je pretvarati Rasku oblast u neki novi Sandjak.

3. Glupost je traziti pred MSP pravo, i ako antisrbi tamo imaju 2 glasa vise nego ostali.

4. Glupost je rezolucija o Srebrenici (Srbi genocidan narod i noz u ledja Republici Srpskoj).

5. Glupost je dovoditi Erdogana u Srbiju da gradi neke spomenike, djamije i islamsko-kulturne centre.

6. Glupost je bilo se izvinjavati Hrvatima, zato sto su oni izvrsili vise genocida nad Srbima u svojoj blizoj istoriji.

Sve zajedno nije vise glupost, nego IZDAJA!!!!!!!

Koje nebuloze prosipas, Boze ti sacuvaj :)
 
БРИШИ ОВО ТРАБУЊАЊЕ!

..na sta god mislili nasa vojska je bila tuzna a to je potvrdio jedan od generala koji je poznanik mog oca ali vi realnost niti zelite da prihvatite niti ste svesni koliko smo vojno slabi kao drzava. To bi bilo kao da ja kazem da je JAT bas dobra kompanija...bezvezariju u koju ni sami ne verujete...O kojoj vojsci govorite, jeste li svesni da bi vas samo UK pocistila kako stojite da pozeli da ne govorim o drugim drzavama ili NATO paktu...ne ludujte sto se nase vojske tice...
 
Ko god je video nasu vojsku pri povlacenju bilo mu je jasno da je unistena...meni je bilo kristalno jasno kao detetu jer sam isla ka NS-u sa njom sasvim slucajno, unistena vojska kroz unistenu drzavu...ko god tvrdi drugacije ili nije video tu vojsku ili tera neku kontru...razrusen put, prolazak kroz sela, pontoni, gusenicama podignut asfalt i vojnici koji su presrecni jer konacno idu kuci....svima je sve bilo jasno u tom momentu ako ne i ranije...

a odakle tolika vojska ako je sve onako kako kažu natovci, sve je uništeno i izginulo.?
 

Back
Top