NAD SEVERNIM DELOM MITROVICE SE SJATILO ZLO

Desetine helikoptera lete nad severnim delom Mitrovice čuju se rafali šiptari se raduju.Srbi su u šoku i spremaju miting večeras u 18h.Srbi na Kosovu su totalno u svakom smislu negativno eksplodirali i većina kaže da nema više šta pošten Srbin da uradi a da ne poludi.

Užas.
Donekle mogu da razumem kako vam je...nešto slično sam doživela, prilikom jedne od prethodnih sramnih srpskih kapitulacija.
Neka vas Bog čuva.
:(
 
Браћо Срби....Шта да вам кажем....'
Срце ме боли....што не могу да вам помогнем...
Боли ме....и што имамо марионетску власт са пи.чком на челу...
:per: :per: :per:

Trebala bi ta vlast da posalje tenkove na Kosovo, kao sto je hrabri Sloba bio
uradio.

PA DA NAS JOS JEDNOM DOBRO IZBOMBARDUJU.(Imaju oni jos bombi, nemoj da mislis da nemaju!)

OCITO JE DA SMO VEC ZABORAVILI, PA BI TREBALO PONOVITI.
 
Desetine helikoptera lete nad severnim delom Mitrovice čuju se rafali šiptari se raduju.Srbi su u šoku i spremaju miting večeras u 18h.Srbi na Kosovu su totalno u svakom smislu negativno eksplodirali i većina kaže da nema više šta pošten Srbin da uradi a da ne poludi.

potrebno je prvo obracunati se sa lojalistima tadiceve vlade, oni su nam najveci neprijatelji u ovom momentu, siptari su na drugom mestu
 
Trebala bi ta vlast da posalje tenkove na Kosovo, kao hrabri Sloba
Uradio.


PA DA NAS JOS JEDNOM DOBRO IZBOMBARDUJU.(Imaju oni jos bombi, nemoj da mislis da nemaju!)

OCITO JE DA SMO VEC ZABORAVILI, PA BI TREBALO PONOVITI.

Блајби....Ајде више не се.ри...
Први си побегао из Србије, кад је почео рат.....
а највише кенјаш на форуму....
Еби се тамо....на Крибима...Неће до тебе доћи рат....
исто као онда кад си побегао....
:per: :per: :per:
 
Desetine helikoptera lete nad severnim delom Mitrovice čuju se rafali šiptari se raduju.Srbi su u šoku i spremaju miting večeras u 18h.Srbi na Kosovu su totalno u svakom smislu negativno eksplodirali i većina kaže da nema više šta pošten Srbin da uradi a da ne poludi.

Baš sam tebe čekao, Neško, pošto silom prilika ni ja ni moj brat koji u Mitrovici studira nismo trenutno tamo, ti si jedini koji nam može preneti vesti kao i prošli put, kada su ubili pedijatra...

Znam, u Mitrovici i čitavom Kosovu je sada najteže, ali više celokupan Srpski narod ne može da trpi, ni u Srbiji, ako se sada ne dignemo, sve je gotovo...
 
Блајби....Ајде више не се.ри...
Први си побегао из Србије, кад је почео рат.....
а највише кенјаш на форуму....
Еби се тамо....на Крибима...Неће до тебе доћи рат....
исто као онда кад си побегао....
:per: :per: :per:



Slusaj Macak, sad si mi se vec malo popeo.... Mani se ti mene i te price da li sam pobegao ili nisam i to uvek onda kada nemas pravi odgovor na ono sto pisem.

Ni ja tebe ne prozivam i ne ispitujem da li si ti prikriveni ratni zlocinac ili nisi.
 
Baš sam tebe čekao, Neško, pošto silom prilika ni ja ni moj brat koji u Mitrovici studira nismo trenutno tamo, ti si jedini koji nam može preneti vesti kao i prošli put, kada su ubili pedijatra...

Znam, u Mitrovici i čitavom Kosovu je sada najteže, ali više celokupan Srpski narod ne može da trpi, ni u Srbiji, ako se sada ne dignemo, sve je gotovo...

Па ако ово преноћи .. ништа од тога :ok:
 
Slusaj Macak, sad si mi se vec malo popeo.... Mani se ti mene i te price da li sam pobegao ili nisam i to uvek onda kada nemas pravi odgovor na ono sto pisem.

Ni ja tebe ne prozivam i ne ispitujem da li si ti prikriveni ratni zlocinac ili nisi.

Па ти све што радиш то је да вређаш Србе и Србију ... Друго и не знаш да пишеш
 
Slusaj Macak, sad si mi se vec malo popeo.... Mani se ti mene i te price da li sam pobegao ili nisam i to uvek onda kada nemas pravi odgovor na ono sto pisem.

Ni ja tebe ne prozivam i ne ispitujem da li si ti prikriveni ratni zlocinac ili nisi.

Ја се не прикривам....Бар десетак људи са форума зна ко сам и шта сам...
Да ли сам ратни злочинац.... ;) Е.-...то ћеш сазнати кад се видимо у четири ока...
А боље бити и злочинац....по твојим мерилима, него пи.чка....
КОЈА ЈЕ КАО ВОЈНО ЛИЦЕ СВЕ ИМАЛА И ПОБЕГЛА ЧИМ ЈЕ ЗАПУЦАЛО.
:per: :per: :per:
 

Back
Top