CANON A400 - da ili ne?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: CANON A400 - da ili ne?

Guest

Podrazumevano CANON A400 - da ili ne?

Ljudi, danas sam se nakanio da kupim Canon A400, nasao sam ga na nekoj on-line prodavnici za 185 evr8ica sto je super cena. Interesuje me gde se prodaju jeftine memo kartice i koje baterije da kupim. Totalni sam laik za te stvari i zato pitam. Hvala unapred.

Guest

Podrazumevano

Ne znam odakle si ali u Profi Foto radnjama (npr u Željezničkoj ulici u Novom Sadu) imaš da kupiš taj aparat za nešto manje od 12000 din što ti je ispod 160eur. A dobijaš i našu garanciju. Za iste pare imaš kod nas u radnjama i Nikon 2200 koji doduše ima 2 Mpix-a (sasvim dovoljno za amatersku upotrebu) ali ima 3x optički zoom i svakako vredi tih para.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ne znam odakle si ali u Profi Foto radnjama (npr u Željezničkoj ulici u Novom Sadu) imaš da kupiš taj aparat za nešto manje od 12000 din što ti je ispod 160eur. A dobijaš i našu garanciju. Za iste pare imaš kod nas u radnjama i Nikon 2200 koji doduše ima 2 Mpix-a (sasvim dovoljno za amatersku upotrebu) ali ima 3x optički zoom i svakako vredi tih para.
    Zasto mislis da su 2 mpx za amatersku upotrebu?Sta znaci amaterska a sta profesionalna?Dali koji donosi vise novca ili nesto drugo?Mislim na aparat a ne na ljude koji slikaju.Ima ih koji sa 1 mpx lepo zaradjuju i zive od toga,a sa druge strane se nikonom D1x setaju na ramenu i slikaju decicu.Znaci taj je prfesionalac.Gluposti.Boj ne bije Ljuto oruzje ...dalje prdpostavljam da znate!

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Zasto mislis da su 2 mpx za amatersku upotrebu?Sta znaci amaterska a sta profesionalna?Dali koji donosi vise novca ili nesto drugo?Mislim na aparat a ne na ljude koji slikaju.Ima ih koji sa 1 mpx lepo zaradjuju i zive od toga,a sa druge strane se nikonom D1x setaju na ramenu i slikaju decicu.Znaci taj je prfesionalac.Gluposti.Boj ne bije Ljuto oruzje ...dalje prdpostavljam da znate!
    2 mpix je definitivno za amatersku upotrebu, a profesionalci ne rade sa njima, doduse, mogu da imaju staru practicu i da sa njom rade podjednako dobre fotke kao sa nekim aparatom koji mnogo kosta, ali ne i sa digitalnim od 2mpix.

Početnik
    Učlanjen
    28.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano samo rec-dve o ceni...

Pre 3 nedelje sam videla u radnjici CANONovih aparata (ovlasceni za taj model) na I spratu, preko puta FotoElita u "STAKLENCU" (trzni centar na Trgu Republike u Beogradu) isti model, doduse na nekoj "akcijskoj" promotivnoj ponudi koja je vazila "dok se model ne proda", ili do naredne nedelje - za samo 160evra.
    Ako si iz Bgda, odsetaj do njih i vidi da li to vazi jos (imaju sigurno i neki oglas sa svojim tel. u "HALO" oglasima).

Imala sam ga malo u rukama, sladak je, ali meni ne odgovara sto ima opt.zum, samo 3x (imam FUJI FinePix sa zumom 6x i istim pixelima kao i CANON...no on je svojevremeno kupljen i za daleko vise para, pre 1,5 god.). Pozdrav

Guest

Podrazumevano

Znam da ce sad opet svi da vriste kaoko sam rogat i repat ali kad je jace od mene

Sta vam znaci to sto neki aparat ima u specifikaciji 3x ili 6x ili Nx zoom (opticki naravno) mislim ja bih pre uzeo neki aparat bez zuma ako mu je zizna daljina nekih 20-28mm (ili evivalnetna naravno) nego neki sa 10x zoomo ako taj zoooooom ide od 38-380mm (na stranu sto bih bas voleo da vidim nekoga ko ce iz ruke da "puca" 380mm sa mizernim otvorom blende )

Slične teme

1. Canon A400!
    Autor Edge.com u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.02.2005., 15:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •