tut ank amon,red sea,shisha i jos ponesto...

wet look

Primećen član
Poruka
802
i tako dodjoh ja opet ovde...
u hlaaadni beograd,gde je magla u 7,a jos uvek mrak u 6 izjutra...
a do juce me je budilo sunce u pola6...

tja...

a meni nekako nije zao sto sam se vratila...
cinjenica,tamo je zaista bilo prelepo i kao i uvek osecala sam se "kao kod kuce",ali...

ali ipak...ususkana u cebence sa dragim,dok kisa pada, klopanje kineske hrane uz pijuckanje vina i muzika ili film ... ma sta mi vise treba...

svet je moj(ili bar onaj delic njega koji je meni namenjen :wink: )

pozdrav dragi moji :D
 
random_cloud_form:
Ti si ono bas frustrirana, foliras nesto ovde kako si srecna, te stavljas sise u profil kako bi mi nesrecno ceznuli za tobom.
Kao ti si dobra riba, i veoma srecna i to mora da se zna. ***** ti ja tu umetnicku kreaciju koja ima tako bedan cilj.
Naravno, ti si sve dobra i u pravu, i zrtva sada moje zlobe…….

znas sta,meni je zaista najvaznije to sto ZNAM kako se osecam,a sta ce pojedinci ovde pomisliti,ne uticu na to,niti me zanima njihovo misljenje...
slika je stavljena u profil na molbu jedne osobe na forumu i ja se iskreno nadam da se sada od srca :D

i ponovo,zaista,mi nije bitno sta pojedinci ,slicni tebi ili ne, misle...

meni sija sunce i dobila sam suncokret danas i smejem se...

a to,to je neprocenjivo... 8) :D :D :D
 
Kao sto tebi nisu bitna misljenja ljudi poput mene isto je i meni totalno nevazno da li su ti ta misljenja bitna ili nisu. Moj gornji post nema za cilj da tebe ucini boljom ili gorom, vec posto je tvoja tema jedna javna stvar, imam pravo da izrazim svoje negodovanje. Napadam princip a ne tebe, napadam neuroticnu potrebu da se hvalis maskiranu u umetnost jer navodis citaoca da se oseti prevarenim……
a ono objasnjenje za sliku u profilu, zvuci kao ono prijavila me drugarica na izbor za mis. kao ja sam skoromna, ali drugaricaaaaa....
a sto se suncokreta tice, poznato mi odnekud, bojim se da to i nije bas najbolji znak....
 
random_cloud_form:
inspirion:
Nisu bas kao cokaladine, ali moze proci.Drago mi je da si se provela. A gde si bila?

Evo,ja veceras na zurku, pa se mozda i ja provedem dobro.

a jesi video glavudzu cokolade?
cuo sam da ima pomalo neandertalske crte lica , ali mozda je to laz, ne znam

Ne znam nista o tome. Nek nam cokolada omoguci i sliku celog tela. Po mogucstvu obnazenog
:roll:
 

Back
Top