Летујте тамо, где су вам родитељи ратовали

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.jutarnji.hr/srbija--na-p...te-tamo-gde-su-vam-roditelji-ratovali/848760/
Poziv Srbima: 'Letujte tamo gde su vam roditelji ratovali'
Srbija_Hrvatska_pl_287956S1.jpg

Damir Bajs sasvim sigurno nije želio takvu promidžbu hrvatskog turizma na jednom od strateški najvažnijih tržišta. Ministar turizma bori se za svakog gosta kako bi popravio 'krvnu sliku' proračuna, a pritom je nemali novac i trud utrošen i na privlačenje gostiju iz Srbije
Tako su ovih dana gotovo sve važnije srpske prometnice preplavljene jumbo plakatima Hrvatske turističke zajednice na kojima se ljude poziva da se zapute prema Jadranu. 'Copywriter' jedne od turističkih agencija smislio je i originalni reklamni slogan: 'Letujte tamo gde su vam roditelji letovali'. Ako izaberu dolazak u Hrvatsku, Srbima se nudi i dodatna pogodnost - godišnji mogu platiti na rate sve 'do decembra'.

No, plakata se dohvatio neki nepoznati i luckasti autor, koji je riječi 'roditelji letovali' promijenio u 'roditelji ratovali'. E sad, je li ova fotografija originalna ili je preinaka napravljena samo u Photoshopu, manje je važno - slika se tijekom srijede munjevito proširila Twitterom te drugim društvenim mrežama i postala pravi hit...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Баш сам лепо ово одрадио...јер ме нервирају....
У својим рекламама, никако да кажу,
има ли каквог попуста за учеснике ратова....
:rotf: :rotf: :rotf::rotf:
 
  • Podržavam
Reactions: svr
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Баш сам лепо ово одрадио...јер ме нервирају....
У својим рекламама, никако да кажу,
има ли каквог попуста за учеснике ратова....
:rotf: :rotf: :rotf::rotf:

Ako ti Krešimir i Stjepan, ispred udruge branitelja Srednje Dalmacije, ne naprave dostojanstven doček s kulturno umetničkim programom, ništa nisi napravio:lol:
 
Баш сам лепо ово одрадио...јер ме нервирају....
У својим рекламама, никако да кажу,
има ли каквог попуста за учеснике ратова....
:rotf: :rotf: :rotf::rotf:

Kako nema. Besplatan smestaj i hrana u recimo Lori u Splitu.
Ali mogao bi onda da glasi bilbord - Letujte tamo gde su vam roditelji muceni.
 
Uh Machak tesko si me zahebo i razocaro, kad sam shvatio da ti je ovo samo photoshop !!!
Ako resis da stvarno ukrasis neki bilboard, drzim ti lopovske !!! :lol:
Iskreno radovala bi me svaka razlupana srpska glava koja je smrdela po cro ili mne.
To znaci jos jedna srpska glava kojoj su isterali vazduh a u tom vakumu mozda se razvije i gram mozga.
Nego ako ima strucnjaka na forumu (vatrogasci, saobracajni ing) nek mi objasne kako samo Srpski autobusi se samozapale cim predju granicu, do sad se samo-zapalilo i potpuno izgorelo vec nekoliko NOVIH Lasta autobusa....

Bugarash -sta sramota??
 
Poslednja izmena:
Uh Machak tesko si me zahebo i razocaro, kad sam shvatio da ti je ovo samo photoshop !!!
Ako resis da stvarno ukrasis neki bilboard, drzim ti lopovske !!! :lol:
Iskreno radovala bi me svaka razlupana srpska glava koja je smrdela po cro ili mne.
To znaci jos jedna srpska glava kojoj su isterali vazduh a u tom vakumu mozda se razvije i gram mozga.
Nego ako ima strucnjaka na forumu (vatrogasci, saobracajni ing) nek mi objasne kako samo Srpski autobusi se samozapale cim predju granicu, do sad se samo-zapalilo i potpuno izgorelo vec nekoliko NOVIH Lasta autobusa....

Bugarash -sta sramota??
od jednu stranu idite kod hrvata
od drugu zelite kao da budete prijatelji
a sad ovo
 
Pa to je postao srpski narodni obicaj , to vise cvili i kuka kad im ukinu cartere za Egipat ili ih zayebu u nekom hotelu i ispuse letovanje , nego kad su nam otrgli Kosovo iz dusice bolne . :sad2:

Полако,буниће се и за коју годину,кад их испали нека агенција.
Овлашћена за посете мултиетнићком Косову.
 

Back
Top