Србин...највећа беба икад рођена у Аустрији

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s177237/Svet/Srpce_najveca_beba_Austrije.html
Srpče najveća beba Austrije
Najveća beba ikada rođena u Austriji je mali Marko srpskog porekla, koji se rodio krajem juna sa dužinom od 60 centimetara i težinom od 5,2 kilograma.
"Moj ogromni stomak je najavljivao da u njemu raste ogromna beba", rekla je ponosna majka Slađana Đorđević (35).

Marko je rođen 30. juna u 12.26 časova u bečkoj klinici "Semelvajs" i to sa rekordnom visinom kojom je ušao u istorijske anale.

"Veliki Marko", kako ga naziva bečki dnevnik "Esterajh", rođen je carskim rezom.

"To nije dečak, već čovek", našalili su se lekari kada je na svet došao Marko.

"Znate li šta ćete dobiti", pitao je anesteziolog pre carskog reza majku Slađanu.

"Dečaka" odgovorila je ona.

"To nije dečak, već čovek. Njega možete odmah poslati u školu", prokomentarisali su lekari.

Poređenja radi, prosečna beba se rađa sa 50 centimetara i težinom oko 3,5 kilograma.

Marko je prilikom porođaja već imao stas bebe od tri meseca.

Da Marko ne odgovara "normama" najbolje dokazuje i činjenica da u klinici "Semelvajs" nisu imali pelene za njega.

"Morali smo da kupujemo posebne pelene za njega, jer one od 2 do 4 kilograma koje ima klinika, nisu odgovarale. Nama su potrebne pelene za bebu od 3 do 6 kilograma", objasnila je majka Slađana.

Marko je postao atrakcija u bečkoj klinici, koja je poznata za porođaje.

"Imao sam osećaj da čitava bolnica želi da poseti Marka. Od lekara pa sve do čistačica", ispričao je ponosan otac Miša Nikolić, pevač poznat po nadimku Miša Mrak.

Miša, koji već ima dve kćerke, čekao je na prvog sina 17 godina. Sada, kada ga je konačno dobio, on je postao i najveća beba Austrije.

Inače, najveća beba na svetu rođena je u Kini - 77 centimetara i 7,05 kilograma.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сретна мајка, која га родила...
Благо тати што направи толиког куронју.
;) :D :D :D
 
Marko je postao atrakcija u bečkoj klinici, koja je poznata za porođaje.
Већ је атракција.:think: Шта ће бити тек за коју годину. Дете никада неће имати лагодно детињство, сви ће се шегачити са њим и набијати му комплексе као неког посебног створења. Но, тако и не морта да буде ако родитељи буду паметни. Мада, по јутру се дан познаје. Родитељи су глупаци.
 
24e3whz.jpg


:D :super:
 
bese tema jutros. naziv je bio "srpski supermen" ali je neko zatvori...
А, па то као мера предустрожности док се не разоткрије да се по свему судећи ради о Циганима из Србије.
Ово је видео запис са сретним Тајом у првом плану:
 
Poslednja izmena:
http://www.mondo.rs/s177237/Svet/Srpce_najveca_beba_Austrije.html
Srpče najveća beba Austrije
Najveća beba ikada rođena u Austriji je mali Marko srpskog porekla, koji se rodio krajem juna sa dužinom od 60 centimetara i težinom od 5,2 kilograma.
"Moj ogromni stomak je najavljivao da u njemu raste ogromna beba", rekla je ponosna majka Slađana Đorđević (35).

Marko je rođen 30. juna u 12.26 časova u bečkoj klinici "Semelvajs" i to sa rekordnom visinom kojom je ušao u istorijske anale.

"Veliki Marko", kako ga naziva bečki dnevnik "Esterajh", rođen je carskim rezom.

"To nije dečak, već čovek", našalili su se lekari kada je na svet došao Marko.

"Znate li šta ćete dobiti", pitao je anesteziolog pre carskog reza majku Slađanu.

"Dečaka" odgovorila je ona.

"To nije dečak, već čovek. Njega možete odmah poslati u školu", prokomentarisali su lekari.

Poređenja radi, prosečna beba se rađa sa 50 centimetara i težinom oko 3,5 kilograma.

Marko je prilikom porođaja već imao stas bebe od tri meseca.

Da Marko ne odgovara "normama" najbolje dokazuje i činjenica da u klinici "Semelvajs" nisu imali pelene za njega.

"Morali smo da kupujemo posebne pelene za njega, jer one od 2 do 4 kilograma koje ima klinika, nisu odgovarale. Nama su potrebne pelene za bebu od 3 do 6 kilograma", objasnila je majka Slađana.

Marko je postao atrakcija u bečkoj klinici, koja je poznata za porođaje.

"Imao sam osećaj da čitava bolnica želi da poseti Marka. Od lekara pa sve do čistačica", ispričao je ponosan otac Miša Nikolić, pevač poznat po nadimku Miša Mrak.

Miša, koji već ima dve kćerke, čekao je na prvog sina 17 godina. Sada, kada ga je konačno dobio, on je postao i najveća beba Austrije.

Inače, najveća beba na svetu rođena je u Kini - 77 centimetara i 7,05 kilograma.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сретна мајка, која га родила...
Благо тати што направи толиког куронју.
;) :D :D :D

Masalaaaaaaa...nek je ziv i zdrav majci i ocu!!!!!!!!!:klap::klap::klap::klap::klap:
 
http://www.mondo.rs/s177237/Svet/Srpce_najveca_beba_Austrije.html
Srpče najveća beba Austrije
Najveća beba ikada rođena u Austriji je mali Marko srpskog porekla, koji se rodio krajem juna sa dužinom od 60 centimetara i težinom od 5,2 kilograma.
"Moj ogromni stomak je najavljivao da u njemu raste ogromna beba", rekla je ponosna majka Slađana Đorđević (35).

Marko je rođen 30. juna u 12.26 časova u bečkoj klinici "Semelvajs" i to sa rekordnom visinom kojom je ušao u istorijske anale.

"Veliki Marko", kako ga naziva bečki dnevnik "Esterajh", rođen je carskim rezom.

"To nije dečak, već čovek", našalili su se lekari kada je na svet došao Marko.

"Znate li šta ćete dobiti", pitao je anesteziolog pre carskog reza majku Slađanu.

"Dečaka" odgovorila je ona.

"To nije dečak, već čovek. Njega možete odmah poslati u školu", prokomentarisali su lekari.

Poređenja radi, prosečna beba se rađa sa 50 centimetara i težinom oko 3,5 kilograma.

Marko je prilikom porođaja već imao stas bebe od tri meseca.

Da Marko ne odgovara "normama" najbolje dokazuje i činjenica da u klinici "Semelvajs" nisu imali pelene za njega.

"Morali smo da kupujemo posebne pelene za njega, jer one od 2 do 4 kilograma koje ima klinika, nisu odgovarale. Nama su potrebne pelene za bebu od 3 do 6 kilograma", objasnila je majka Slađana.

Marko je postao atrakcija u bečkoj klinici, koja je poznata za porođaje.

"Imao sam osećaj da čitava bolnica želi da poseti Marka. Od lekara pa sve do čistačica", ispričao je ponosan otac Miša Nikolić, pevač poznat po nadimku Miša Mrak.

Miša, koji već ima dve kćerke, čekao je na prvog sina 17 godina. Sada, kada ga je konačno dobio, on je postao i najveća beba Austrije.

Inače, najveća beba na svetu rođena je u Kini - 77 centimetara i 7,05 kilograma.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------
Сретна мајка, која га родила...
Благо тати што направи толиког куронју.
;) :D :D :D

Ja sam imao 52 Cm i 5 Kg i 200 g. :dontunderstand:
 
Bez sale. Toliko sam imao.


Sada nisam ekstremno visok niti tezak.

Ма зезам се...
Нема то никакве везе....И супруга и ја смо просечне
тежине и висине, али клинци нас прешишали....
Нема шта друго него КОКА-КОЛА...
;)
 

Back
Top