POMOĆ! POTREBNA JOOMLA DATING EKSTENZIJA

ARHANGEL777

Početnik
Poruka
21
Pošto sam pregledao forum, nigde nisam mogao da nađem temu i odgovor: Gde mogu da nađem BESPLATNO joomla dating komponente:
LOVE FACTORY I JDATING?.

Na web sajtu http://extensions.joomla.org/ , pronašao sam ove ekstenzije, ali su mnogo skupe za moj džep. Ako neko zna kako mogu da nađem besplatno ove ekstenzije za upoznavanje (LOVE FACTORY i JDATING), neka ostavi link na sajtu, ili ako je to zabranjeno, neka mi pošalje link ili informaciju na PM.
Do sada sam pokušao da integrišem neke besplatne ekstenzije kao što su:COMMUNITY BUILDER, JOOMLA SOCIAL, JOOMLA COMUNA PLAZA, ali nisam bio zadovoljan postignutim. Nijedna od ovih pomenutih joomlinih ekstenzija nije imala mogućnost pretrage članova sajta po sledećim kriterijumima:

1)POLU
2)GODINAMA
3)DRŽAVI
4)GRADU
5)ŽELJENOM OBLIKU VEZE(PRIJATELJSTVO, VEZA, BRAK, SEX...)
6)VISINI
7)TEŽINI
8)BOJI OČIJU
9)ZANIMANJU
10)... ITD

Ako postoje neke odgovarajuće besplatne zamene za ove komponente, molim sve dobronamerne posetioce foruma WEB DIZAJN koji su upućeni u datu problematiku i voljni da mi pomognu,da mi odgovore.

Ova molba se naročito odnosi na Georg_Fausta,Code makera, Bluesmana, Gil Bejtsa, Varagića i ostale za koje mislim da imaju veliko znanje o internetu i joomla ekstenzijama.

Unapred zahvalan
 
Poslednja izmena:
Znam da je stara tema ali moram da kažem skidanje nulovanih skripti za bilo koji cms će vam doneti samo glavobolje i u 99,99% slučajeva neki back door u sajtu.

Hakovanje vam ne gine.

Osim ako ne poznajete materiju da uklonite neželjeni sadržaj sa skinutog sadržaja.

Evo interesantnog linka na kome možeš zaraditi ekstenzije a da ne razmišljaš o problemima.a da ne platite ako vas to muči:

https://regenesiscomputers.com/vesti/joomla-web/takmicenje-osvojite-komercijalne-joomla-sablone-i-ekstenzije

Pošto sam pregledao forum, nigde nisam mogao da nađem temu i odgovor: Gde mogu da nađem BESPLATNO joomla dating komponente:
LOVE FACTORY I JDATING?.

Na web sajtu http://extensions.joomla.org/ , pronašao sam ove ekstenzije, ali su mnogo skupe za moj džep. Ako neko zna kako mogu da nađem besplatno ove ekstenzije za upoznavanje (LOVE FACTORY i JDATING), neka ostavi link na sajtu, ili ako je to zabranjeno, neka mi pošalje link ili informaciju na PM.
Do sada sam pokušao da integrišem neke besplatne ekstenzije kao što su:COMMUNITY BUILDER, JOOMLA SOCIAL, JOOMLA COMUNA PLAZA, ali nisam bio zadovoljan postignutim. Nijedna od ovih pomenutih joomlinih ekstenzija nije imala mogućnost pretrage članova sajta po sledećim kriterijumima:

1)POLU
2)GODINAMA
3)DRŽAVI
4)GRADU
5)ŽELJENOM OBLIKU VEZE(PRIJATELJSTVO, VEZA, BRAK, SEX...)
6)VISINI
7)TEŽINI
8)BOJI OČIJU
9)ZANIMANJU
10)... ITD

Ako postoje neke odgovarajuće besplatne zamene za ove komponente, molim sve dobronamerne posetioce foruma WEB DIZAJN koji su upućeni u datu problematiku i voljni da mi pomognu,da mi odgovore.

Ova molba se naročito odnosi na Georg_Fausta,Code makera, Bluesmana, Gil Bejtsa, Varagića i ostale za koje mislim da imaju veliko znanje o internetu i joomla ekstenzijama.

Unapred zahvalan

Ujedno JomSocial može da ispuni ove prohteve sada uz pomoć custom fields-a ali pre par godina to nije mogao.
 
Poslednja izmena:

Back
Top