Sta je to

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Slusala sam danas moju cerku kako prica sa drugaricom....i zapadne mi jedna recenica koju je izgovorila......,, ma dobro i ja zelim hiljadu stvari, ali sta je to sto bi ti najvise zelela,,....ne znam sta je rekla drugarica...ali znam sta je rekla moja cerka.....ja zelim da me nazove..to je jedino sto zelim.......i tada sam se zamislila.....zelim hiljadu stvari...i zelje imamo stalno....ali kada sam pokusala da odredim sta je to sto najvise zelim....prosto nisam znala sta je to...sta je to sto najvise zelim...da li vi znate sta je to sto najvise zelite...samo jedna stvar....samo jedna zelja
 
srecu svojoj deci

to mi se jednostavno podrazumeva....to mi se uopste ne postavlja kao zelja..to mi je imperativ da ucinim sve da budu srecni......ali ono egoisticno...sta je to sto zelim sebi.....odjednom je na desetine zelja i zeljica proletelo kroz glavu...ali nisam mogla da odlucim koja je ta.....za mene...najvaznija....za mene kao mene...zenu bez funkcije ..ono necija majka sestra supruga cerka...vec samo ja
 
Ima tema sta bi pozeleli od zlatne ribice i vecina je rekla zdravlje..znaci od zlatne ribice..a ja bih recimo neki hollywoodski zivot..kao nasledio sam kesh i on kaplje a mene nema negde po svetu putujem
 
Uvek vise, nikada samo jedna , jednostavno uvek je tako kod mene bilo pa i sada ...ali ako bas moram jednu izdvojiti koja mi se vrzma mesecima po glavi to je da ...ako ikako mogu da "ovekovecim" , na meni, nadam se, znan nacin, veoma , veoma dragu osobu koju na zalost vise ne mogu imati kraj sebe jer vise nije sa nama ....
 
to mi se jednostavno podrazumeva....to mi se uopste ne postavlja kao zelja..to mi je imperativ da ucinim sve da budu srecni......ali ono egoisticno...sta je to sto zelim sebi.....odjednom je na desetine zelja i zeljica proletelo kroz glavu...ali nisam mogla da odlucim koja je ta.....za mene...najvaznija....za mene kao mene...zenu bez funkcije ..ono necija majka sestra supruga cerka...vec samo ja
veruj mi da se ne podrazumeva,svakakvih zena ima.ali kako god da okrenes,cak i kad gledam sto kazes egoisticno,opet ono sto zelim celim svojim bicem je sreca za decu.sve ostalo imam ili nemam,sve ostalo me dotice ili ne ali nista tako duboko kao to.
a kad bi moglo i nesto nadnaravno,pozelela bih da moji roditelji nikada ne umru
 
Slusala sam danas moju cerku kako prica sa drugaricom....i zapadne mi jedna recenica koju je izgovorila......,, ma dobro i ja zelim hiljadu stvari, ali sta je to sto bi ti najvise zelela,,....ne znam sta je rekla drugarica...ali znam sta je rekla moja cerka.....ja zelim da me nazove..to je jedino sto zelim.......i tada sam se zamislila.....zelim hiljadu stvari...i zelje imamo stalno....ali kada sam pokusala da odredim sta je to sto najvise zelim....prosto nisam znala sta je to...sta je to sto najvise zelim...da li vi znate sta je to sto najvise zelite...samo jedna stvar....samo jedna zelja

da budem ispunjena sama sa sobom....:)
 
to mi se jednostavno podrazumeva....to mi se uopste ne postavlja kao zelja..to mi je imperativ da ucinim sve da budu srecni......ali ono egoisticno...sta je to sto zelim sebi.....odjednom je na desetine zelja i zeljica proletelo kroz glavu...ali nisam mogla da odlucim koja je ta.....za mene...najvaznija....za mene kao mene...zenu bez funkcije ..ono necija majka sestra supruga cerka...vec samo ja

uhhh....
zaboravila sam kako to izgleda...:sad2:
i to mi jeste želja - da se ponovo nađem, da nađem mene, izgubljenu negde u vremenu i tuđim željama
 

Back
Top