GLAVU DAJEM, OSTAVKU NE DAJEM

ŠTA MISLITE O PRINCIPU "DA BUDE KAKO STVARNOST KAŽE"?

  • Dobar je

  • Loš je

  • Ne znam šta da mislim

  • Ne razumem


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

oprem dobro

Zainteresovan član
Poruka
447
TOMICA JOŠ NIJE PODNEO OSTAVKU, A KAD ĆE NE ZNAMO....


ОПРЕДЕЉЕЊЕ ЗА ЛОШ ПРИНЦИП НА ВЛАСТ ДОВОДИ И УВЕК ЋЕ ДОВОДИТИ ЛОШЕ, ЧАК И КАД СУ ПОШТЕНИ, А КАМОЛИ КАД СУ ОВАКВИ. ТО ЈЕ ЗАКОН НЕИЗМЕНЉИВ КАО И ОНАЈ О ЗЕМЉИНОЈ ТЕЖИ.



 
Ахаха....... добро је...... и тачно је... али и трагично је посматрати тог човека који је уз то још и ЛЕКАР - ејјјјјјјјјј... он је положио и неку заклетву... он брука струку...
 
Замислите ситуацију у којој би данас-сутра на изборе изашло само пар стотина хиљада упорних и гласали за своје доказано (не)способне фаворите. И да се ти избори сматрају важећим. Преосталих шест и по милиона бирача би, дакле, добило власт за коју нису ни гласали. Зар се и то може? Да, ми смо демократска, проевропска земља.
Власт, односно влада, па и скупштина је и сада мањинска. За владу би сада гласала једва трећина од трећине укупног броја бирача Србије. А слично ствари стоје и кад је у питању садашњи скупштински састав. Ни за њега не би гласало више од трећине трећине. Једино што би старо-нова СНС имала више мандата, него што их има сада. И то је све. Осим што неки који се сад још увек шеткају по Скупштини истоимену не би ни омирисали, будући да партије које стоје иза њих не би прешле цензус.
И, шта сад?
Бар две трећине бирачког тела више не верује никоме од досад познатих. Зато бирачи који чине те две трећине и не излазе, нити би да излазе на изборе.
А земља јесте у кризи. Све је жига и боли.
Међутим, влада је здрава. Можда је мало боли уво. И још један орган.
А можда је и баш заболе.

 
Ахаха....... добро је...... и тачно је... али и трагично је посматрати тог човека који је уз то још и ЛЕКАР - ејјјјјјјјјј... он је положио и неку заклетву... он брука струку...
Glupo i tužno zvuči,ali je istinito, da su nam lekari u više od 50% slučajeva po pitanju časti na DNU DNA. Ne bih da preciziram, jer nisam temu o trovanju beba citostaticima pratila i ne znam kolike su tamo sume u pitanju, pa se izvinjavam ako grešim, ali pretpostavljam da se tu radi o poprilično malim parama (hiljadarkama) za koje je - LEKAR - KOJI JE POLOŽIO ZAKLETVU spreman da uradi tako nešto.
Šta onda može da nas čudi tome šta je ovaj spreman da (ne)uradi za stotine hiljadarki....
 
Пиши како иштеш,:ok::ok::ok:
а нека тебе, нек си нам жив и здрав!
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ono i nije to srpska latinica kao pismo, nego zapravo latinična azbuka sa trideset slova i bez ijednog dvoznaka kao što je to slučaj sa tzv. gajevom ili hrvatskom latinicom. Uskoro će biti i proimocija latinične azbuke, kao jedne od varijanti srpskog fonetskog pisma.
 

Back
Top