Македонска застава у сред Солуна развиорено

lion king

Aktivan član
Poruka
1.522
Македонска застава је летео у центру Солуна Беаскуле 3 анимација де Гоогле Еартх. На слици је данас преплавили Грчки сајтовима, који је окарактерисан као нови провокацију из Скопља.

Застава је убачена нека Охрид Џови пре 10 дана другачије. Он је практично преузела заставу од центра Охрида и налази се у центру Солуна. Часопис Македонија Солуну, Грчко министарство иностраних и унутрашњих послова послао протестну ноту Гоогле-у. Као што се очекивало и данас, како кажу, да буде исправљена грешка. :hahaha:

http://www.kanal5.com.mk/default.aspx?mId=37&egId=13&eventId=62983
 
Македонска застава је летео у центру Солуна Беаскуле 3 анимација де Гоогле Еартх. На слици је данас преплавили Грчки сајтовима, који је окарактерисан као нови провокацију из Скопља.

Застава је убачена нека Охрид Џови пре 10 дана другачије. Он је практично преузела заставу од центра Охрида и налази се у центру Солуна. Часопис Македонија Солуну, Грчко министарство иностраних и унутрашњих послова послао протестну ноту Гоогле-у. Као што се очекивало и данас, како кажу, да буде исправљена грешка. :hahaha:

http://www.kanal5.com.mk/default.aspx?mId=37&egId=13&eventId=62983

Требало би је раширити у Тирани, али ви се опет хватате за Грчку ...
 
evo makedonska zastava za 10 godina
ILIRIDA_2.gif
 
raduju se na zastavu na google
a vidi siptare sta im rade
SKOPJE U CENTAR


Без обзира што Чокалије са Шиптарима имају проблеме - то опет не значи да би се они окренули Бугарима. Уопште не разумем зашто сте се ви Бугари помамили и стално гледате на територију бивше СФРЈ... ви сте, бре, Татари - и немате везе са овим народима.
 
raduju se na zastavu na google
a vidi siptare sta im rade
SKOPJE U CENTAR


Без обзира што Чокалије са Шиптарима имају проблеме - то опет не значи да би се они окренули Бугарима. Уопште не разумем зашто сте се ви Бугари помамили и стално гледате на територију бивше СФРЈ... ви сте, бре, Татари - и немате везе са овим народима.



Bugarska ima interes od tu velikoalbansku drzavu;)


dobro nek ti bude mi smo tatari i nemamo nista sa te narode
ali oni imaju veze sa nasu teritoriju;)
 
Bugarska ima interes od tu velikoalbansku drzavu;)


dobro nek ti bude mi smo tatari i nemamo nista sa te narode
ali oni imaju veze sa nasu teritoriju;)

Ви сте међународно признати у постојећим границама а исто тако и Македонија. Како ти мислиш да ви Бугари опет правите сра*а на Балкану па да нападате околне државе? Тако би онда и ми могли да кажемо: аха, ево види докле је било Душаново царство - ХАЈДЕ СВИ НАПОЉЕ...
 
Ви сте међународно признати у постојећим границама а исто тако и Македонија. Како ти мислиш да ви Бугари опет правите сра*а на Балкану па да нападате околне државе? Тако би онда и ми могли да кажемо: аха, ево види докле је било Душаново царство - ХАЈДЕ СВИ НАПОЉЕ...

decko Bugarska nikada nije trazila zemju koja nije bila vise puta u sklop Bugarske ili u koju nema veliku Bugarsku manjinu ili Bugari nisu bili vecina stanovnistva
za razliku od druge takozvane velikodrzavne tvorevine na balkanu

...
da ali situacija u koja je makedonija i Bugarska je razlicna kao Amerika i Somalija:mrgreen:

a zasto vi hocete Kosovo onda?
zato mi hocemo Makeodniju


Dusan je bio pola kako ti kazes tatar-majka mu je bila Bugarska princeza
i to je jedno veliko carstvo sto ste imali
sve ostalo vam je bilo grad/drzavica -knezevina
vidi ti gokle je bilo Simeonovo carstvo-prvi koji je donjeo titulu Car i Carstvo
ovo je samo jedno od 5 velike carevine koja je imala Bugarska
necu ni da nabrajam ostale manji koji su bili

627px-Bulgaria_Simeon_I_(893-927).svg.png
 
Poslednja izmena:
decko Bugarska nikada nije trazila zemju koja nije bila vise puta u sklop Bugarske ili u koju nema veliku Bugarsku manjinu ili Bugari nisu bili vecina stanovnistva
za razliku od druge takozvane velikodrzavne tvorevine na balkanu

...
da ali situacija u koja je makedonija i Bugarska je razlicna kao Amerika i Somalija:mrgreen:

a zasto vi hocete Kosovo onda?
zato mi hocemo Makeodniju


Dusan je bio pola kako ti kazes tatar-majka mu je bila Bugarska princeza
i to je jedno veliko carstvo sto ste imali
sve ostalo vam je bilo grad/drzavica -knezevina
vidi ti gokle je bilo Simeonovo carstvo-prvi koji je donjeo titulu Car i Carstvo
ovo je samo jedno od 5 velike carevine koja je imala Bugarska
necu ni da nabrajam ostale manji koji su bili

627px-Bulgaria_Simeon_I_(893-927).svg.png
464px-Dusanova_Srbija200.jpg


Od tada redovno tucemo Bugare na svim frontovima...
 
464px-Dusanova_Srbija200.jpg


Od tada redovno tucemo Bugare na svim frontovima...

ako znas istoriju znaces da u sve bitke ste izgubile -90% od bitka a u one gde ste pobedili ili ste bili vise brojncano i sa saveznika
ako ste bili na pobednicku stranu u ratova to ne znaci nista
sigurno pamtis kako ste nas tucili kad smo vas prinudili da bezite kroz albaniju:)

kao prvo vidi od gde ide ime vaseg glavnog grada pa onda pricaj:mrgreen:



Dusan-pola Bugarin i to je jedina imperija koja ste imali
sve ostalo vam bilo smeska :hahaha:
 
Poslednja izmena:
jeli bre bugarine koji ti je ****?
jedina velika bugarska koja je postojala je vestacka tvorevina nastala za stolom velikih sila tokom sanstefanskog ugovora i trajala je nekoliko meseci do berlinskog kongresa. u obadva svetska rata ste bili na porazenim stranama. u drugom balkanskom ratu ste isto bili porazeni. ali vi se okrecete kako vetar duva - ne kaze se dzaba za nekog ko menja strane "bugarska politika".
jel znate kako izgleda bugarska ratna zastava za napad?
beli krst na beloj podlozi.
 
ako znas istoriju znaces da u sve bitke ste izgubile -90% od bitka a u one gde ste pobedili ili ste bili vise brojncano i sa saveznika
ako ste bili na pobednicku stranu u ratova to ne znaci nista
sigurno pamtis kako ste nas tucili kad smo vas prinudili da bezite kroz albaniju:)

kao prvo vidi od gde ide ime vaseg glavnog grada pa onda pricaj:mrgreen:



Dusan-pola Bugarin i to je jedina imperija koja ste imali
sve ostalo vam bilo smeska :hahaha:

Не лупај, Туто, нема код нас "пола" човека - ЧОВЕК ЈЕ ОНО ШТО МУ ЈЕ ОТАЦ јер носиш очево презиме (тако је и по обичајном праву али и по многим законима)... а мислим да је исто тако и код вас.

Како уопште можете да маштате о Македонији - то је смешно.
 
jeli bre bugarine koji ti je ****?
jedina velika bugarska koja je postojala je vestacka tvorevina nastala za stolom velikih sila tokom sanstefanskog ugovora i trajala je nekoliko meseci do berlinskog kongresa. u obadva svetska rata ste bili na porazenim stranama. u drugom balkanskom ratu ste isto bili porazeni. ali vi se okrecete kako vetar duva - ne kaze se dzaba za nekog ko menja strane "bugarska politika".
jel znate kako izgleda bugarska ratna zastava za napad?
beli krst na beloj podlozi
.

:hahaha:..............:ok:
 
Не лупај, Туто, нема код нас "пола" човека - ЧОВЕК ЈЕ ОНО ШТО МУ ЈЕ ОТАЦ јер носиш очево презиме (тако је и по обичајном праву али и по многим законима)... а мислим да је исто тако и код вас.

Како уопште можете да маштате о Македонији - то је смешно.

Bugarska moze da dozvoli luksuz da masta za makedoniju kao i luksuz jednog dana da vrati Makedoniju


nego vi nemozete jel vi sad se borite da odrzite Vojvodinu

nisi mi rekao sta je smesno?



reko sam ti da mi imamo pravo da mactamo i za Beograd jel grad je bio 4 puta u sklop Bugarske i je dobio ime od Bugara a ne pa za makedoniju

Први записи о словенском имену Београд датирају из 878. године, за време владавине Првог бугарског царства. Град је остао предмет размирица између Византије, Мађарске и Бугарске наредна четири века.[12]
 
Poslednja izmena:
slusaj bugarine, ja ne znam da je bugarska ikad dosla do Bgd osim u drugom svetskom ratu kad je jedno vreme i Bgd bio u okviru bugarske okupacione zone (mada ste i tada bili pod nemackom komandom - kao i obicno, jer nijedan rat niste vodili sami nego bili prirepak nekom mocnijem).
bugarska je lako mogla da bude srpska provincija ali nisu dale velike sile. a sad slusaj dobro jer su ovo istorijske cinjenice. u prvom svetskom ratu kad se srpska vojska povukla, bugari su zajedno sa austro-ugarskom i nemackom okupirali srbiju. cinjena su velika zverstva - ubijanja silovanja paljenja... tolika da su vasi saveznici morali da intervenisu jer su se grozili vase civilizovanosti. kod proboja solunskog fronta srpska vojska ogorcena zbog svega je pojurila napred i stigla skoro do sofije gonjena osvetnickim zarom. tek politickim intervencijama sa svih strana (bugarska politika opet), francuski general d'epere je izdao naredjenje da se srpska vojska vrati iz bugarske. da nije toga bilo, pregazili bi vas srpski opanci i danas bi ste slavili svetog Savu.
kad smo vec kod ovoga, u drugom svetskom ratu su opet cinjena nevidjena zverstva da su se opet nemci grozili toga. bugarska je kapitulirala 8. sep. 1944. god. na molbu dimitrova kod tita preko noci su bugari promenili stranu i data im sansa da se poprave pa su kao ucestvovali u operacijama oslobodjenja Nisa.
zasto se za sve ovo malo ili nimalo zna? titova direktiva zbog dobrosusedskih odnosa, bratstvo-jedinstvo... inace tadasnja FNRJ je oprostila bugarskoj ratnu odstetu od tadasnjih 10 milijardi leva. s tim parama smo vas mogli kupiti zajedno sa garderobom.
koga interesuje neka potrazi knjigu od dr. Kulica "bugarska okupacija 1941-1944" gde ima dosta istorijskih cinjenica i oko sanstefanskog ugovora, berlinskog kongresa, prvog i drugog sv. rata. mislim da je to bila njegova doktorska disertacija. knjiga je izdata pre mozda 35 god.


Bugarska moze da dozvoli luksuz da masta za makedoniju kao i luksuz jednog dana da vrati Makedoniju


nego vi nemozete jel vi sad se borite da odrzite Vojvodinu

nisi mi rekao sta je smesno?



reko sam ti da mi imamo pravo da mactamo i za Beograd jel grad je bio 4 puta u sklop Bugarske i je dobio ime od Bugara a ne pa za makedoniju

Први записи о словенском имену Београд датирају из 878. године, за време владавине Првог бугарског царства. Град је остао предмет размирица између Византије, Мађарске и Бугарске наредна четири века.[12]
 
ako znas istoriju znaces da u sve bitke ste izgubile -90% od bitka a u one gde ste pobedili ili ste bili vise brojncano i sa saveznika
ako ste bili na pobednicku stranu u ratova to ne znaci nista
sigurno pamtis kako ste nas tucili kad smo vas prinudili da bezite kroz albaniju:)

Kao prvo, Srpska vojska je isprasila austro-ugarsku u bitkama na Ceru i Kolubari kada su Austro-Ugari izgubili preko 100.000 vojnika, a do kraja 1914. su izgubili na teritoriji Srbije oko 270.000 vojnika.

Kao drugo, pored toga sto je srpska vojska potpuno isterala austrijsku vojsku iz Srbije krajem 1914, srpska vojska je presla u kontra-ofanzivu u Srem.

Kao trece, nakon sto je uvidela znacaj balkanskog fronta, Nemacka poslala svoje trupe na austrijsko-srpski front kao pojacanje, da bi nakon toga Austro-Ugari obnovili svoju ofanzivu na Srbiju.

Kao cetvrto, Bugari su kao p**** stajali sa strane i merkali kojoj od zaracenih strana ce priklone, po principu ´´ko ponudi vise´´. Malo je falilo da Bugari udju u rat na strani sila Antante, ali su se u zadnjem trenutku ipak opredelili za sile osovine.

Kao peto, srpska vojska je pocela povlacenje tek kada ste nam vi, onako na kurvaka zabili noz u ledja. Inace, voleo bih da vidim kako biste se vi borili sami protiv takve dve velike i mocne sile kao sto su bile Austro-Ugarska i Nemacka u to vreme.

I kao sesto, Solunski front je ipak imao odlucujuci uticaj na ishod rata, a znamo da je upravo srpska vojska prva krenula u proboj na Solunskom frontu.


Dusan-pola Bugarin i to je jedina imperija koja ste imali
sve ostalo vam bilo smeska :hahaha:

Da, ti ces da nas naucis. :hahaha:

europe_814.jpg


013-3.jpg
 
Poslednja izmena:
slusaj bugarine, ja ne znam da je bugarska ikad dosla do Bgd osim u drugom svetskom ratu kad je jedno vreme i Bgd bio u okviru bugarske okupacione zone (mada ste i tada bili pod nemackom komandom - kao i obicno, jer nijedan rat niste vodili sami nego bili prirepak nekom mocnijem).
bugarska je lako mogla da bude srpska provincija ali nisu dale velike sile. a sad slusaj dobro jer su ovo istorijske cinjenice. u prvom svetskom ratu kad se srpska vojska povukla, bugari su zajedno sa austro-ugarskom i nemackom okupirali srbiju. cinjena su velika zverstva - ubijanja silovanja paljenja... tolika da su vasi saveznici morali da intervenisu jer su se grozili vase civilizovanosti. kod proboja solunskog fronta srpska vojska ogorcena zbog svega je pojurila napred i stigla skoro do sofije gonjena osvetnickim zarom. tek politickim intervencijama sa svih strana (bugarska politika opet), francuski general d'epere je izdao naredjenje da se srpska vojska vrati iz bugarske. da nije toga bilo, pregazili bi vas srpski opanci i danas bi ste slavili svetog Savu.
kad smo vec kod ovoga, u drugom svetskom ratu su opet cinjena nevidjena zverstva da su se opet nemci grozili toga. bugarska je kapitulirala 8. sep. 1944. god. na molbu dimitrova kod tita preko noci su bugari promenili stranu i data im sansa da se poprave pa su kao ucestvovali u operacijama oslobodjenja Nisa.
zasto se za sve ovo malo ili nimalo zna? titova direktiva zbog dobrosusedskih odnosa, bratstvo-jedinstvo... inace tadasnja FNRJ je oprostila bugarskoj ratnu odstetu od tadasnjih 10 milijardi leva. s tim parama smo vas mogli kupiti zajedno sa garderobom.
koga interesuje neka potrazi knjigu od dr. Kulica "bugarska okupacija 1941-1944" gde ima dosta istorijskih cinjenica i oko sanstefanskog ugovora, berlinskog kongresa, prvog i drugog sv. rata. mislim da je to bila njegova doktorska disertacija. knjiga je izdata pre mozda 35 god.

kao prvo Bugarska okupacija nije bilo
jel mi smo isli u zemje koji ste vi uzeli od nas

kad bi samo znao da Bugari nisu promenili preko noc stranu nego crvena armija usla u Bugarsku i postavila komunisticku vlast
ali sta da ocekujes od neznalice
video sam da u srbiji se pricaju poluistine
ali sta ces
samo kompleksi rade

ti prvo nauci malo istoriju za Beograd pa onda
evo ti malo
pogledaj kako se zvao
ALBA BULGARICA- BELI GRAD BUGARA
014719108.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top