Da li su vase Emocije najvaznije ?
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Da li su vase Emocije najvaznije ?

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Da li su vase Emocije najvaznije ?

Zivot kao zivot , nekad lep nekad ne .Dodje period kada se sve srusi na glavu , sve krene naopako , i nije vam ni do cega, pritom imate nekoga ko vam je drag , da li ocekujete od njega da kada vam je tesko bude vasa podrska ili ocekuje da se i pored sve muke koje imate on i dalje nalazi u centru univerzuma?

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Naravno da bih zelela da mi pomogne kad se osecam lose, isto kao sto zelim i ocekujem to isto od sebe, kada on nije u najboljem raspolozenju

Centar Univerzuma
    Guest

Podrazumevano emocije centra univerzuma

Citat Original postavio Stari Lisac
    Zivot kao zivot , nekad lep nekad ne .Dodje period kada se sve srusi na glavu , sve krene naopako , i nije vam ni do cega, pritom imate nekoga ko vam je drag , da li ocekujete od njega da kada vam je tesko bude vasa podrska ili ocekuje da se i pored sve muke koje imate on i dalje nalazi u centru univerzuma?
    Emocije Centra Univerzuma nisu vazne....na zalost i njemu, tj. Centru Univerzuma, dosao je period kada mu se sve srusilo na glavu ....pa i on ima glavu, iako je zensko....a i probleme...I da, ocekivao je da bude Vasa podrska i cekao je na to....ali Vi niste trazili podrsku od njega...tako je odustao, sumnjajuci da ste pronasli podrsku na drugoj strani...sada se nada da cete mu se vratiti....i oprostiti sve ucinjeno, kao i neucinjeno....kao sto i on Vama sve oprasta....jer je to zakon Univerzuma...da svako ima svoj Centar Univerzuma, a Vi ste moj, verovali ili ne....

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Sto bi rekli i u dobru i u zlu. Veza nije samo sex, ili lepi trenuci. Naravno da mi dodje pomracenje Sunca sa vremena na vreme, i tada mi treba neko kome cu da se isplacem na ramenu, ko ce da me zagrli...To ocekujem od njega, to moze i on da ocekuje od mene. Kazu da za plakanje na ramenu sluze prijatelji, ali je ipak zagrljaj onoga koga volis nekako... drugaciji. Cini mi se da nekako vise uliva snagu i pozitivnu energiju. To sam shvatila tek nakon sto sam godinu i nesto bila singl.

Smizla
    Guest

Podrazumevano

Naravno da mi je njegova podrska potrebna, cak je i jako pozeljna.... Kao sto sam i ja uvek tu kada je njemu tako nesto potrebno. Ja sam za ono "i u dobru i u zlu"....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Znas sta Stari, nekako mi dodje logicno da se dvoje podrzavaju u teskom situacijama, ako postoji medjusobna ljubav i postovanje... ali mi sami uvek nekako uspemo da iskomplikujemo stvar, cesto smo mnogo osetljiviji, ranjiviji u tim periodima, pogresno tumacimo reci i dela onog drugog...

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: emocije centra univerzuma

ops: ops:

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano kratka kapisla

Citat Original postavio kety
    Znas sta Stari, nekako mi dodje logicno da se dvoje podrzavaju u teskom situacijama, ako postoji medjusobna ljubav i postovanje... ali mi sami uvek nekako uspemo da iskomplikujemo stvar, cesto smo mnogo osetljiviji, ranjiviji u tim periodima, pogresno tumacimo reci i dela onog drugog...
    Da znas ovo si zaista dobro rekla , zaista ponekad sve ispadne naopako , iako si zeleo-la suprotno.
    Eh takvi smo ti mi ljudi , komplikovani , ranjivi ,
    mada ponekad kratka kapisla kosta glave.
    Pozdrav svima

ajatolah
    Guest

Podrazumevano Re: emocije centra univerzuma

Citat Original postavio Centar Univerzuma
    Citat Original postavio Stari Lisac
    Emocije Centra Univerzuma nisu vazne....na zalost i njemu, tj. Centru Univerzuma, dosao je period kada mu se sve srusilo na glavu ....pa i on ima glavu, iako je zensko....a i probleme...I da, ocekivao je da bude Vasa podrska i cekao je na to....ali Vi niste trazili podrsku od njega...tako je odustao, sumnjajuci da ste pronasli podrsku na drugoj strani...sada se nada da cete mu se vratiti....i oprostiti sve ucinjeno, kao i neucinjeno....kao sto i on Vama sve oprasta....jer je to zakon Univerzuma...da svako ima svoj Centar Univerzuma, a Vi ste moj, verovali ili ne....
    jel se to nama sam Bog javio ili mi se cini? ajde deco na molitvu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano da li su vase Emocije najvaznije

Ajatolah se uplasio da nije slucajno Stari lisac Bog , pa jos licno.

Gore pomenuti gospodin, po nicku Ajatolah je, pretpostavljam, licno / nije dvolicno/ sebi birao ime pod kojim ce se ovde javiti. Stari Rimljani su rekli: Nomen est omen. / Ime je znak/... Pa sad mi tu kao nesto o Bogu u liku i delu Starog lisca. Ma covek je faca cim je sebe nazvao jednim tako jasnim i mangupskim nikom / Stari lisac, naravno/.

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa dvoje su zajedno da bi delili dobro i zlo. Lako je biti sa nekim dok je lepo treba ostati kad naidju teski dani podeliti tu teskocu i naci izlaza iz nje. Ljudi kazu pomogni onome ko teret nosi a ne onome ko ga kraj tebe spusta.

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: da li su vase Emocije najvaznije

Citat Original postavio Milena_9
    Ajatolah se uplasio da nije slucajno Stari lisac Bog , pa jos licno.

Gore pomenuti gospodin, po nicku Ajatolah je, pretpostavljam, licno / nije dvolicno/ sebi birao ime pod kojim ce se ovde javiti. Stari Rimljani su rekli: Nomen est omen. / Ime je znak/... Pa sad mi tu kao nesto o Bogu u liku i delu Starog lisca. Ma covek je faca cim je sebe nazvao jednim tako jasnim i mangupskim nikom / Stari lisac, naravno/.
    eh BOG ili Deda Mraz ...ko zna , thanks Milena.

ajatolah
    Guest

Podrazumevano

ne - mislio sam na osobu pod nickom centar universuma
    citaj malo bolje milena

Centar Univerzuma
    Guest

Podrazumevano od jednog nesporazuma ispadose dva

Citat Original postavio ajatolah
    citaj malo bolje milena
    samo da razresim zabunu, ova tema je bila upucena meni, od strane Starog Lisca,iz razloga nesporazuma izmedju nas dvoje, pa sam ja tako i odgovorila, a on je shvatio. Znaci, Ajatolah, procitaj ponovo post pod mojim nickom i bice ti jasnije... nisam nikakav centar univerzuma....ovo je trebalo da bude nick za jednokratnu upotrebu, ali sad ispade za dvokratnu, nema veze... a nisam ni gost, nego clan, ali to je vec druga prica....
    Milena pozdrav

ajtolah
    Guest

Podrazumevano Re: od jednog nesporazuma ispadose dva

Citat Original postavio Centar Univerzuma
    Citat Original postavio ajatolah
    citaj malo bolje milena
    samo da razresim zabunu, ova tema je bila upucena meni, od strane Starog Lisca,iz razloga nesporazuma izmedju nas dvoje, pa sam ja tako i odgovorila, a on je shvatio. Znaci, Ajatolah, procitaj ponovo prva dva posta i bice ti jasnije... nisam nikakav centar univerzuma....ovo je trebalo da bude nick za jednokratnu upotrebu, ali sad ispade za dvokratnu, nema veze... a nisam ni gost, nego clan, ali to je vec druga prica....
    Milena pozdrav
    kome je tema bila upucena to se ne vidi ali se vidi da milena voli da se nastavlja-ja sam se ionako samo zezao a milence me prvo prozivalo ne prihvatajuci salu-ali nema veze-nego
    pisi moj nick malim slovom ubuduce-will ya? poz.

Slične teme

1. ŠTA JE NAJVAŽNIJE?
    Autor shaddow u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 17.09.2008., 23:12
  2. Sta je najvaznije
    Autor Vintage u forumu Politika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 06.07.2007., 22:52
  3. ŠTA JE NAJVAŽNIJE?
    Autor onisifor u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 1