Lepse je biti solo?

Poruka
16.002
U vezi sam sa jednim deckom, koji je poreklom iz inostranstva, preciznije iz Italije. Sladak je, fin, ima manire, imucan je. Lepo se slazemo. Poslepodne smo isli u setnju i tu se vidi kulturoloska razlika. Za njega je Srbija, dok mene nije upoznao, bila divljina. Sada se divi svemu i svacemu, toliko, da mislim da i nije preterano iskren. Ipak, to mi nije ni vazno, posto mi se svidja, a sta e, ima lepe manire, pa mora da laze kako je ovde lepo, iako stanje, da ne kazem brojke, govore drugacije.
Kada smo se vracali sa Kalemegdana, naisla sam na jednog decka iz komsiluka, sa kojim sam se ranije cesto setala. Njega smtraju cudakom tu u kraju, a posto sam videla, koliko ko ovde vredi, posebno, sto su se svi nakarikali da vide mog decka i da komentarisu o mojoj prethodnoj vezi sa jednim tu poznanikom iz komsiluka i, pri tom, da nagadjaju i tracaraju i izmisljaju o nekom rasturanju braka i nekim srceparajuim pricama o propalim porodicama i nezasticenoj deci, na sta ja ne obracam paznju.
I tako, sreli smo se sa tim deckom. Ja sam mu predstavila mog decka, rekla sam mu da sam dosla iz Italije, a on mi je rekao: "Pevacice, od kada si otisla, ja sam bio veoma usamljen i nastavio sam da setam sam. Ljudi obicno imaju, neki kao trip i nelagodnost, pa im nije prijatno, jer idu sami, ali meni to nije tako vazno." Ja sam mu rekla, da ga necu zvati u setnju, a on je oborio glavu.
Sta mislite, kada neko izlazi sam, bilo u setnju ili vecernji izlazak. Kako vam se ti ljudi cine? Sta mislite o tome?
 
U vezi sam sa jednim deckom, koji je poreklom iz inostranstva, preciznije iz Italije. Sladak je, fin, ima manire, imucan je. Lepo se slazemo. Poslepodne smo isli u setnju i tu se vidi kulturoloska razlika. Za njega je Srbija, dok mene nije upoznao, bila divljina. Sada se divi svemu i svacemu, toliko, da mislim da i nije preterano iskren. Ipak, to mi nije ni vazno, posto mi se svidja, a sta e, ima lepe manire, pa mora da laze kako je ovde lepo, iako stanje, da ne kazem brojke, govore drugacije.
Kada smo se vracali sa Kalemegdana, naisla sam na jednog decka iz komsiluka, sa kojim sam se ranije cesto setala. Njega smtraju cudakom tu u kraju, a posto sam videla, koliko ko ovde vredi, posebno, sto su se svi nakarikali da vide mog decka i da komentarisu o mojoj prethodnoj vezi sa jednim tu poznanikom iz komsiluka i, pri tom, da nagadjaju i tracaraju i izmisljaju o nekom rasturanju braka i nekim srceparajuim pricama o propalim porodicama i nezasticenoj deci, na sta ja ne obracam paznju.
I tako, sreli smo se sa tim deckom. Ja sam mu predstavila mog decka, rekla sam mu da sam dosla iz Italije, a on mi je rekao: "Pevacice, od kada si otisla, ja sam bio veoma usamljen i nastavio sam da setam sam. Ljudi obicno imaju, neki kao trip i nelagodnost, pa im nije prijatno, jer idu sami, ali meni to nije tako vazno." Ja sam mu rekla, da ga necu zvati u setnju, a on je oborio glavu.
Sta mislite, kada neko izlazi sam, bilo u setnju ili vecernji izlazak. Kako vam se ti ljudi cine? Sta mislite o tome?

Sta bi sa matorim?
 
U redu, ali zasto je blam izaci sam? Zasto te ljudi gledaju kao cudaka. Ja na primer, izadjem sama, ali na mesta, gde imam mnogo poznanika i prijatelja, obavezno se tu nadje i desetak muskaraca koji me muvaju, pa nisam sama. Ali mi je svejedno, a, eto, posebno muskarci imaju tu nelagodnost.
 
U redu, ali zasto je blam izaci sam? Zasto te ljudi gledaju kao cudaka. Ja na primer, izadjem sama, ali na mesta, gde imam mnogo poznanika i prijatelja, obavezno se tu nadje i desetak muskaraca koji me muvaju, pa nisam sama. Ali mi je svejedno, a, eto, posebno muskarci imaju tu nelagodnost.

neee...nije blam...

samo ja licno ne volim filing kad izadjem sama...

drugo je to ako odem tamo gdje znam sve...onda nisam solo :)
 
U vezi sam sa jednim deckom, koji je poreklom iz inostranstva, preciznije iz Italije. Sladak je, fin, ima manire, imucan je. Lepo se slazemo. Poslepodne smo isli u setnju i tu se vidi kulturoloska razlika. Za njega je Srbija, dok mene nije upoznao, bila divljina. Sada se divi svemu i svacemu, toliko, da mislim da i nije preterano iskren. Ipak, to mi nije ni vazno, posto mi se svidja, a sta e, ima lepe manire, pa mora da laze kako je ovde lepo, iako stanje, da ne kazem brojke, govore drugacije.
Kada smo se vracali sa Kalemegdana, naisla sam na jednog decka iz komsiluka, sa kojim sam se ranije cesto setala. Njega smtraju cudakom tu u kraju, a posto sam videla, koliko ko ovde vredi, posebno, sto su se svi nakarikali da vide mog decka i da komentarisu o mojoj prethodnoj vezi sa jednim tu poznanikom iz komsiluka i, pri tom, da nagadjaju i tracaraju i izmisljaju o nekom rasturanju braka i nekim srceparajuim pricama o propalim porodicama i nezasticenoj deci, na sta ja ne obracam paznju.
I tako, sreli smo se sa tim deckom. Ja sam mu predstavila mog decka, rekla sam mu da sam dosla iz Italije, a on mi je rekao: "Pevacice, od kada si otisla, ja sam bio veoma usamljen i nastavio sam da setam sam. Ljudi obicno imaju, neki kao trip i nelagodnost, pa im nije prijatno, jer idu sami, ali meni to nije tako vazno." Ja sam mu rekla, da ga necu zvati u setnju, a on je oborio glavu.
Sta mislite, kada neko izlazi sam, bilo u setnju ili vecernji izlazak. Kako vam se ti ljudi cine? Sta mislite o tome?

Pff koliko puta sam bio sam,detinjstvo sam proveo sam....sada kako kad nekad izadjem sa dva tri lika iz odeljenja i tako ide zivot,navikne se covek.
Meni ne smeta,ionako ne podnosim ljude bas mnogo.
 
Pa nije lepse biti solo, u stvari sta ga znam, sve to zavisi od coveka do coveka.
Neko ne moze da podnese samog sebe pa pronalazi neku vrstu ,,izlaza,, u tome
da je uvek u drustvu. Drugi covek pa moze da bude sam sa sobom, drugi mu ne
trebaju, ima mozda zanimljiv unutrasnji zivot, ko bi ga znao.
Sto ljudi, sto cudi.
Lepo je neko gore rekao da je covek uvek sam. Pa i ja sam pristalica toga.
Meni je npr. draze da budem sama nego da budem u drustvu gde se ne bih lepo
osecala. Ne znam kako to bolje da objasnim.
Daleko od toga da ja volim da soliram, ne, bas trazim nekog s kim bih se kliknula
ali nista od klika.
Setam sama i nije me blam. Setam i sa psom i nije me blam. Eto upravo sam
dosla iz setnje sa onom okruglom spenadlom koja moze da probusi biciklisticke
gume... meni se zabila ,,samo,, u dzon od patike, a moglo je moje kuce da
nadrlja. E Boze, znam da ovo nije za ovu temu, ali jos sam pod utiskom ovoga.
Stvarno, ljudi su... pa nema te reci koja bi mogla da nas objasni.
A ta spenadla kao ispod cekica, nova novcijata. Neko je ,,nenamerno,, ispustio
sigurno...
Da sedim sama u kaficu, to ne bih mogla. Nekako se ne bih osecala prijatno...
A nemam ni svoj omiljeni kafic, a nemam ni ,,ekipu,,.
Soliram u potpunosti. Tako da... eto ti odgovora.
Nedostajala si i meni.
 
Nedostajala si i meni.

Hvala.

Jednom mom drugu je devojka prebacila: "Sta ti hoces? Nisi imao nikog, dok mene nisi upoznao." Na stranu, sto mislim da je to bilo glupo s njene strane, jer nije trebalo da ima onda bilo sta sa njim, ako ne ispunjva taj standard. Zasto je to toliko znacajno bilo kome?
Ja obicno kazem nekome: "Sta te briga, svoj si gazda!", ali ne dozivljavaju svi to tako.
 
A bivši, suvokiti dečko, kao da ga nikada nije ni bilo ?
Oh, kako ti je srce varljivo i lažljivo, Moderna Pevačice.
A biti muškarac i biti tvoj dečko, ipak bih se pre opredelio za opciju iz naslova : Lepše je biti solo, nego sa mrsomudom, kao što si ti.
 
Pevacice, da li mogu nesto da te pitam?

Da li ti je zao sto si ostavila onog ,,decka,, sa cetvoro dece?
Sta mislis kako mu je sada, ostavljenom...
Zasto tako ishitreno si ga ostavila ili se u tebi vec neko vreme kuvalo da raskines?
 
Pevacice, da li mogu nesto da te pitam?

Da li ti je zao sto si ostavila onog ,,decka,, sa cetvoro dece?
Sta mislis kako mu je sada, ostavljenom...
Zasto tako ishitreno si ga ostavila ili se u tebi vec neko vreme kuvalo da raskines?

Razmisljala sam da otvorim temu o nasem raskidu, ali mislim da taj dogadjaj nije vredan da se o njemu pise, da ne kazem uopste spominje. Ne zelim da vas zamaram i to je sve. Kakav mi je skandal napravio, jednostavno, ne zelim da vas zamaram tim, a i da njega brukam.
 

Back
Top