Roboti za sex

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Danas je skupo odrzavati jednu zenu, izdrzati ravnopravnost i jos se po nekad svadjati i natezati sa njom...

Mnogo je isplatnije kupiti zenu-robota koja je danas toliko usavrsena da je u seksu bolja i umesnija od prave, istinske zene...

Uz to je i lepa, topla, ima citav niz uzdaha, mrda se fantasticno, vaginalne kontrakcije su joj identicne sa prirodnim, ne odbija male perverzije, nikad je ne boli glava, savrseno je verna, ne trazi hranu ni novu garderobu, ne uzima auto da vozi i redovno na kraju umiljato kaze: "Dragi, ti si savrsen muskarac!"

Sta zes bolje?

47b2e44ad5munieca_robot_sexo.jpg


F200705250946253692256225.jpg


5637_200812162220501AhLP.jpg
 
Poslednja izmena:
Mislim da se radi o epohalnom pronalasku ljudskog uma...

Draze bi mi bilo da imam jednu takvu lutku (kupicu je ja) nego deset takvih kao sto si ti....:lol:

blajbi znam ja kolko ti mene voles, zato ti ko izistinjski prijatelj kazem : kupi je, ova nema sanse da odjuri od tebe glavom bez obzira kao ona nekolicina od ranije :cool: ak nemas love, ima da organizujemo ovde na krsti donacije :mrgreen:
 
Blajbi jel ova lutka moze da zamijeni ulogu majke mojoj djeci? Ako moze reci mi dje da je kupim, cijena ne igra apsolutno nikakvu ulogu!!! :)

Pa sta ce im majka da pravi od njih lako moralne osobe koje ne znaju da kuvaju i traze da se udaju za pare..ovo je izum veka covece nema ko da se dere i vristi..zvoca i trosi krvavim radom zaradjeni kesh
 
Danas je skupo odrzavati jednu zenu, izdrzati ravnopravnost i jos se po nekad svadjati i natezati sa njom...

Mnogo je isplatnije kupiti zenu-robota koja je danas toliko usavrsena da je u seksu bolja i umesnija od prave, istinske zene...

Uz to je i lepa, topla, ima citav niz uzdaha, mrda se fantasticno, vaginalne kontrakcije su joj identicne sa prirodnim, ne odbija male perverzije, nikad je ne boli glava, savrseno je verna, ne trazi hranu ni novu garderobu, ne uzima auto da vozi i redovno na kraju umiljato kaze: "Dragi, ti si savrsen muskarac!"

Sta zes bolje?

47b2e44ad5munieca_robot_sexo.jpg


F200705250946253692256225.jpg


5637_200812162220501AhLP.jpg

haha gde si ovo naso?
 
Danas je skupo odrzavati jednu zenu, izdrzati ravnopravnost i jos se po nekad svadjati i natezati sa njom...

Mnogo je isplatnije kupiti zenu-robota koja je danas toliko usavrsena da je u seksu bolja i umesnija od prave, istinske zene...

Uz to je i lepa, topla, ima citav niz uzdaha, mrda se fantasticno, vaginalne kontrakcije su joj identicne sa prirodnim, ne odbija male perverzije, nikad je ne boli glava, savrseno je verna, ne trazi hranu ni novu garderobu, ne uzima auto da vozi i redovno na kraju umiljato kaze: "Dragi, ti si savrsen muskarac!"

Sta zes bolje?

47b2e44ad5munieca_robot_sexo.jpg


F200705250946253692256225.jpg


5637_200812162220501AhLP.jpg

Je l' ovo Tanja?:lol:

Kada je Bukovski pisao o njoj, ima ihahaj... nego, zar ne bijase ona kobna po nekoga:lol:
 
Zenina glava odvojena od tela je cesto san mnogih muskaraca....Oni hrabriji to cak po nekad pretvore i u stvarnost....:roll:

San pojedinih žena je da vašu glavu drže u rukama (svejedno koju), a za ovo tvoje da nam je glava odvojena od tela, si tako lupio, da bi me čudilo da si i sam u jednom komadu, sem ako nisi mislio, kada te žena iznervira pa bi joj odrubio glavu...ogradi se aman:confused:
 
Poslednja izmena:
Kad je nekome stalo samo do seksa zar nije jednostavnije platit kurvu? O neobavezujućim kres šemama kao pravilu u vremenu sadašnjem da ne govorim. A i ovoj robo vagini verovatno treba plaćati servis i održavanje, novi OS i delove svake dve godine (hej, kada je uspelo za PC zašto menjati zlatnu koku?), još ako se zabaguje u beskonačnoj petlji ('dublje, gurni ga dublje' i 5 min nakon što si svršio) ima i da diše i miriše kao prava... a opet neće biti to.
 

Back
Top