Rusi spremni da posalju astronaute na Mars do 2018-2020

Srborus

Poznat
Poruka
8.219
To kazu u Roskosmosu, Obama kaze da ce Amerikanci ici na Mars tek sredinom 2030-ih godina.

http://en.rian.ru/science/20100719/159871277.html

Russia scoffs at NASA plans to send astronauts to asteroid, Mars by 2015

U.S. NASA does not have capacities to build an asteroid mission spacecraft by 2015, the head of Roscosmos' manned flights department, Alexei Krasnov, said in the wake of Senate committee's approval of the bill that would allow NASA to create the spacecraft for deep space missions.

On July 15, NASA unveiled its plans to send astronauts to an asteroid and to Mars no later than 2015.

Earlier in April, U.S. President Barack Obama said in his speech on U.S space industry development that the astronauts would likely to fly to an asteroid by 2025 and to Mars in the mid-2030s, but NASA was ready to boost the process saying the development of the spacecraft for manned deep space missions should be started as early as 2015.

"It is unreal by 2015," Krasnov said. "[They] probably won't be able to any sooner than by 2023-2025. They do not have the necessary spacecraft, and we will be ready with the project by 2018-2020".

MOSCOW, July 19 (RIA Novosti)
 
Rusi treba da zauzmu Mars i ceo Mars prograse svojom gubernijom, mozda je teritorija Marsa sada beskorisna za bilo koga, ali za jedno 100 godina teritorija Marsa ce biti sve samo ne beskorisna, bas kao sto su nekada davno pre ko zna koliko stotina godina zauzimali Sibir koji je u to vreme bila beskorisan za Ruse, ali sada je teritorija Sibira korisna zbog prirodnih resursa - nafte, gasa, metala i suma.
 
Pitanje je da li je covek uopste bio na Mesecu....

Ja sam gledao jednu emisiju u kojoj kazu da je Mesec mnogo gori za ljude nego Mars, da su oscilacije temperature na Mesecu mnogo vece nego na Marsu i da Mesec uopste nema atmosferu a Mars ima atmosferu i da je Mesec zbog solarnih vetrova jedna obicna radioaktivna pustinja sa oscilacijama temperatura od -100 do +100 za par minuta ili tako nesto.
 
Ja sam gledao jednu emisiju u kojoj kazu da je Mesec mnogo gori za ljude nego Mars, da su oscilacije temperature na Mesecu mnogo vece nego na Marsu i da Mesec uopste nema atmosferu a Mars ima atmosferu i da je Mesec zbog solarnih vetrova jedna obicna radioaktivna pustinja sa oscilacijama temperatura od -100 do +100 za par minuta ili tako nesto.

mars ima jako slabu atmosferu + ta atmosfera nije kao ova naša, nego je toksična.
 
Bio je i Dusko Dugousko :hahaha::hahaha::hahaha:
Niko do dana danasnjeg nije pokazao ni jedan nedvosmislen dokaz o boravku Amera na mesecu (prica se o nekoliko odlazaka a ne samo jednom):think:

a šta misliš zašto zvanična rusija nije mogla da ne prizna da su ih ameri pretekli? zato što su dobili uzorak kamenja i peska sa meseca i labaratorijskim analizama utvrdili poreklo. u toj rusiji ima više belih i crnih magova, vračara, teoretičara vladara iz senke, nego igde na svetu. koliko su pojedini srbi podglegli tome, govori podatak da je stotine srba prevareno što su kupovali RUSKE magnete koji su pretvarali štetne supstance iz cigarete u vitamine i minerale :hahaha:

rusi su jaki, ali im je i taj škart jak. a ovde u srbiji čim se donese nešto RUSKO, to ne pita, samo kupuje.
 
Pitanje je da li je covek uopste bio na Mesecu....
Za ljude ne znam ali su bili tadić i dinkić a saopštiće nam to pred izbore. Ovo je dinkić, a još su bili krkobabić i ivica (vidi tragove)
apolod.jpg
 

Back
Top