smrad cigare u stanu

Diskretno
bucket%20rain%20water2.jpg
 
Pa nemaš baš previše izbora. Ili da zatvoriš prozore i vrata od terase, ili da je zamoliš da ne puši na terasi.:think: ... Ili rešenje koje ti je dao georgejune. Nije lepo niti kulturno, ali zna da po nekad bude delotvorno (mogu i mrvice sa stolnjaka nakon jela da budu od koristi, pa da bude ono,...ooppss komšika nisam vas video):whistling:
 
Čekaj da se promeni vetar ili se seli u neku laboratoriju:lol:
Ebt, ne smeta ti gomno pod prozorom, smrad izduvnih gasova sa ulice, ali ti celu kuću zasmrde cigara sa komšijske terase :zcepanje:

Uhh, da znaš kako može da smeta, nisi ni svestan.
Bio sam aktivni pušač nekih 18 godina, ali evo već tri i nešto godina više ne divanim:worth:. I iskreno da ti kažem, jedna jedina ispušena cigara u sobi ne da se oseti, nego ubija u mali mozak...:evil:
 
Pa ne znam onda, izgleda da je bas tezak problem. Ja bih ipak zatvorila vrata/prozor dok je komsinica na terasi. Ali kako vidim tebi smetaju i drugi mirisi, pa bih ti predlozila da kupis klimu ako vec nisi, i onda bez problema mozes da koristis moj prethodni savet (zatvori da dim/miris ne ulazi u stan).
Jeftiniji savet je da upalis povremeno neku mirisljavu svecu, one neutralisu taj neprijatan miris cigareta. Ja sam imala neku sa mirisom vanile sto mi nikako nije omiljen miris, ali je bila efikasna.

nadam se da je ovaj savet bolji :flert:
 

Back
Top