Rampa za istinu

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
U Venecueli postoji jedna manja naucna ustanova gde se jedna odabrana lekarska ekipa vec vise godina bavi istrazivanjima u borbi protiv raka.

Pre par meseci su konacno objavili svoje resultate koji su bili zasita zapanjujuci: u 20 godina koliko lece ljude uspeli su da izlece preko 90% cancerogenih oboljenja kod pacijenata koji su im se obratili, u svim fazama kancerogenih oboljenja !

Ljudi su se mnogo zainteresovali i oni su bili spremni da objave rezultate svojih naucnih istrazivanja celom svetu...

Medjutim, nije proslo ni deset dana od kako su objavili da su konacno pronasli siguran lek protiv raka, kada se na njih srucila jedna neverovatna lavina kritika i omalozavanja, narocito iz SAD...

Bombardovali su i preko novina, i preko TV i preko svih sredstava informisanja bez prekida..

Odande su ih razni profesori americkih univerziteta, direktori najvecih farmaceutskih kuca i naucnici poceli veoma drsko napadati da su nadrilekari, sarlatani, vraci i ko zna sta sve jos..

Tvrdili su da se to tako ne moze, da to mora da se istrazuje jos decenijama (iako su oni naucna ustanova koja JESTE istrazivala decenijama!), da to moraju da potvrde americke sluzbe, da oni vise ne smeju time da se bave, da moraju momentalno da stave kljuc u bravu ili ce zavrsiti u zatvoru, mozda i mrtvi....

Nekada su palili napredne naucnike, a sada se na ovaj nacin sa njima obracunavaju...

NIKOME NE ODGOVARA DA SE PRONADJE LEK PROTIV RAKA!

Bolestan covek u pet godina, koliko prosecna borba traje do smrti, trosi MILIONE i od toga zive MILIONI: i lekari, i proizvodjaci lekova, i proizvodjaci medicinske opreme i proizvodjaci raznih masina, i pogrebna preduzeca i osiguravajuca drustva i jos MNOGI ZIVE OD OBOLELIH..

Oboleli je vazan samo utoliko da sve to PLACA.

Ako bi se obelodanio lek protiv raka, SVI BI BILI NA GUBITKU.

Zato su tako zestioko napali one svoje kolege koji su se usudili da dirnu u to osinje gnezdo....
 
Jest čudno što se to ne obelodanjuje..
Ja znam ženu koja se izlečila od raka potpunom i striktnom promenom ishrane..
Bar je hrana većini dostupna, sigurno dostupnija od preskupih lekova.
A opet, to se očigledno ne potencira dovoljno.

Slično sam čitala pre par godina - da je čovek pronašao lek protiv karijesa, ali da mu nisu dozvolili da se to obelodani ( i da se krene sa upotrebom) jer - šta bi radili onda svi ti stomatolozi?
Sad, da l' je to samo legenda ili ne, ko će znati, ali takve promene bi svakako uzdrmale deo privredne stvarnosti, sigurno bi se našla grupacija kojoj to ne bi odgovaralo.
 
Zavera farmaceuta jeste na klimavim nogama.
Mislim, lakše bih svario zaveru alien-a protiv nas, a ne nas samih protiv nas samih.

Iz toga proizilazi da u stvari i ne postoje ni reptili, ni drakoni, ni ostale ale i bauci.

Sve te navedene kreature iz astrala ili dubina kosmosa su u stvari projekcije nas samih, i naše zlobe.
 
Jest čudno što se to ne obelodanjuje..
Ja znam ženu koja se izlečila od raka potpunom i striktnom promenom ishrane..
Bar je hrana većini dostupna, sigurno dostupnija od preskupih lekova.
A opet, to se očigledno ne potencira dovoljno.

Slično sam čitala pre par godina - da je čovek pronašao lek protiv karijesa, ali da mu nisu dozvolili da se to obelodani ( i da se krene sa upotrebom) jer - šta bi radili onda svi ti stomatolozi?
Sad, da l' je to samo legenda ili ne, ko će znati, ali takve promene bi svakako uzdrmale deo privredne stvarnosti, sigurno bi se našla grupacija kojoj to ne bi odgovaralo.

Vakcina protiv karijesa je veoma laka za proizvodnju.

Vakcinisu te kao dete i zubi ti ostanu zdravi do kraja zivota.

Ali, zubari to nece ni po koju cenu.

Zamisli koliko bi se radnih mesta tada u svetu izgubilo?

I zubari i oni sto prave zubarsku opremu i oni sto parve vestacke zube i stolice i rentgene i resinu i odontolosku estetiku i OGROMAN broj ljudi bi izgubio posao...

Zato je bolje da i dalje postopji karijes i da svi zaradjuju na njemu.


Uoci drugog svetskog rata je bilo pronadjeno staklo koje se ne lomi.

Tada su formulu (za velike pare) otkupili proizvodjaci stakla i SPALILI JE JAVNO.

Sta bi oni radili kada se stakla vise ne bi lomila?

Mnogi genijalni proizvodi nikada nisu ugledali svetlo dana jer bi nekome (nekoj grupi ljudi) naneli stetu.

Zamena za benzin postoji vec decenijama...Ali, ona nece ugledati svetlo dana sve dok najmocniji ljudi na Planeti imaju koristi od nafte.

Makar njome i unistili Planetu.
 
Zavera farmaceuta jeste na klimavim nogama.
Mislim, lakše bih svario zaveru alien-a protiv nas, a ne nas samih protiv nas samih.

Iz toga proizilazi da u stvari i ne postoje ni reptili, ni drakoni, ni ostale ale i bauci.

Sve te navedene kreature iz astrala ili dubina kosmosa su u stvari projekcije nas samih, i naše zlobe.

Zavera farmaceuta uopšte ne postoji.

A ovo što si napisao posle, ništa ne razumem :confused:, kakve to veze ima sa farmaceutima? :think:...a da nisi možda propustio lekiće u 18h? :lol:
 
Da si se ranije ukljućio na ovaj forum, znao bi o čemu je reč.
A zavera na klimavim nogama upravo označava to... ljudi , neizlečivi, se ponekad sami, alternativnim metodama izleće, tako da im je zavera baš "klimava"...

Nadam se da sam ti dovoljno nacrtao, a ako nisam, javi se vaspitačici. Ja jedvada i učitelja mogu glumiti.
 
Moj doprinos temi:

kad sam bila dete, konstatovana mi je progresivna (maligna) miopija. To je posebna vrsta kratkovidosti, komplikovana i sa lošim ishodom. Danas se leči operativno, a ni operacija ne garantuje da će se bolest zaustaviti; u vreme kada sam imala 8 godina, takva dijagnoza značila je ubrzan rast dioptrije, sve do konačnog slepila. Moja dioptrija do 10. godine narasla je, od početnih -0,25 do -7. Prognoze su bile da ću do dvadesete potpuno oslepiti.
Roditelji su bili očajni, vodali me od lekara do lekara. Svi su potvrdili dijagnozu i odmahivali glavom. Onda se pojavio jedan mlad oftalmolog, i pitao roditelje jesu li spremni da probaju novi lek koji se još nije bio pojavio na tržištu. Postojao je, naravno, rizik: lek je bio testiran na malom broju ljudi, i nisu postojale nikakve zvanične informacije o njegovom postojanju. Reč je o proizvodu neke velike nemačke farmaceutske kuće.
Moji roditelji su nedeljama razbijali glavu šta da rade ... a onda su pristali.
Lek mi je stigao u paketu, iz Nemačke, u količini potrebnoj za godinu dana. Pio se (kapsule) 3 puta dnevno. Sve vreme bila sam pod kontrolom oftalmologa (jedanput nedeljno obavezan pregled), i već nakon tri do četiri meseca rezultati su bili više nego zadovoljavajući: rast dioptrije prvo se usporio a zatim stao. Do danas imam istu dioptriju, a na skorašnjem pregledu rečeno mi je da imam "savršeno" očno dno, bez ikakvih anomalija. Takođe, nijedan od dva oftalmologa nije primetio ni najmanji znak ili trag progresivne miopije.
Lek nikada nije stigao na tržište. Koliko se sećam, nešto u njegovom sastavu imalo je veze sa puževima. Farmaceutska kuća koja ga je proizvodila netragom je nestala (ja sam, nažalost, zabiravila njeno ime, kao i ime leka). Nigde nikada nisam pročitala nešto o sličnom leku, niti sam čula za druge izlečene pacijente.
 
To sto pricate slicno je i o automobilima koji idu na vodu ili solarnu energiju...
Imaju oni savrsen nacrt za tako nesto ali jednostavno nece da proizvode takve stvari jer bi nestalo puno zarade na nafti...

Ista stvar dogodila se prosle godine sa svinjskim gripom (samo su nase budale iz vlade kupile 2 puta vise vakcine nego sto treba).
Pazite kada se sledece ili ove godine pojavi kravlji grip ili tako nesto ( psji grip LOL)
 
To sto pricate slicno je i o automobilima koji idu na vodu ili solarnu energiju...
Imaju oni savrsen nacrt za tako nesto ali jednostavno nece da proizvode takve stvari jer bi nestalo puno zarade na nafti...

Ista stvar dogodila se prosle godine sa svinjskim gripom (samo su nase budale iz vlade kupile 2 puta vise vakcine nego sto treba).
Pazite kada se sledece ili ove godine pojavi kravlji grip ili tako nesto ( psji grip LOL)

valda "pseci grip" :sad2:
 
U Venecueli postoji jedna manja naucna ustanova gde se jedna odabrana lekarska ekipa vec vise godina bavi istrazivanjima u borbi protiv raka.

Pre par meseci su konacno objavili svoje resultate koji su bili zasita zapanjujuci: u 20 godina koliko lece ljude uspeli su da izlece preko 90% cancerogenih oboljenja kod pacijenata koji su im se obratili, u svim fazama kancerogenih oboljenja !

Ljudi su se mnogo zainteresovali i oni su bili spremni da objave rezultate svojih naucnih istrazivanja celom svetu...

Medjutim, nije proslo ni deset dana od kako su objavili da su konacno pronasli siguran lek protiv raka, kada se na njih srucila jedna neverovatna lavina kritika i omalozavanja, narocito iz SAD...

Bombardovali su i preko novina, i preko TV i preko svih sredstava informisanja bez prekida..

Odande su ih razni profesori americkih univerziteta, direktori najvecih farmaceutskih kuca i naucnici poceli veoma drsko napadati da su nadrilekari, sarlatani, vraci i ko zna sta sve jos..

Tvrdili su da se to tako ne moze, da to mora da se istrazuje jos decenijama (iako su oni naucna ustanova koja JESTE istrazivala decenijama!), da to moraju da potvrde americke sluzbe, da oni vise ne smeju time da se bave, da moraju momentalno da stave kljuc u bravu ili ce zavrsiti u zatvoru, mozda i mrtvi....

Nekada su palili napredne naucnike, a sada se na ovaj nacin sa njima obracunavaju...

NIKOME NE ODGOVARA DA SE PRONADJE LEK PROTIV RAKA!

Bolestan covek u pet godina, koliko prosecna borba traje do smrti, trosi MILIONE i od toga zive MILIONI: i lekari, i proizvodjaci lekova, i proizvodjaci medicinske opreme i proizvodjaci raznih masina, i pogrebna preduzeca i osiguravajuca drustva i jos MNOGI ZIVE OD OBOLELIH..

Oboleli je vazan samo utoliko da sve to PLACA.

Ako bi se obelodanio lek protiv raka, SVI BI BILI NA GUBITKU.

Zato su tako zestioko napali one svoje kolege koji su se usudili da dirnu u to osinje gnezdo....

kad vidim ovolki text skroz se rastuzim...nema sanse ja ovolko da procitam...
 
Pa bilo je vreme da primetite :)
Vec je, koliko se secam, 3 njih otkrilo lek protiv raka. Od toga dvoje su ubijeni kad su izneli na videlo... treci je jos ziv i samo cekam kad ce ga ucmkati. Nemojte misliti da ce ovakve stvari postavljati na net ili u vesti.
Kao sto je gore navedeno, mnoge stvari su uradjene ka poboljsanju ali ONI NECE DA MI BUDEMO ZDRAVIIIIIIIIIIIIII.......Kontate ? hehe
a posto je ljudska sloga jednaka NULI, oni jako lepo uspevaju u onome sto zele sa covecanstvom. Delom su mozda u pravu, ako nema bolesti za 10 godina bi sa 6 milijardi ljudi bilo 9. Mora da se odrzava neki balans koji oni to uspevaju sa bolestima bez leka, malo rata, ovog onog...
 

Back
Top