Mama ne da da me diraš

music tip:

topic: koliko ste u konfliktu po pitanju veza sa onim što od vas očekuje familija i što očekujete vi? nekada ili sad? jeste se uklopili u mamin kalup?

Moja mama mi je sama rekla da ne zeli da zna bog zna sta, sem ako je nesto ozbiljno
Pa kako nisam bio sklon "serioznim" vezama do moje sadasnje zene, zelja joj se ispunila :lol:
Inace, ona je liberalna i verujem da se ne bi iznenadila nekim mojim prethodnim izborima
 
music tip:

topic: koliko ste u konfliktu po pitanju veza sa onim što od vas očekuje familija i što očekujete vi? nekada ili sad? jeste se uklopili u mamin kalup?

ovakve teme su mi smešne jer se podrazumeva da je to isključivo moj problem...
...ne želim da očekuju od mene, niti ja očekujem da očekuju, niti želim da delim svoj život sa roditeljima...kao što ne želim da oni dele svoj sa mnom...odavno smo to raskrstili...i raskršćivanje preporučujem svakome...bolje za tebe, bolje za njih...
 
mene je cale jednom spijunirao, a posto ima veze sa ovim iz telekoma, takodje me je prisluskivao na mobitelu. Ja sam znala da je to nelegalno, ali nisam mu mogla nista. To samo za prvog ozbiljnog decka.
a ja sam mu, kao osvetu, razbila nokiu n96 bacivsi je sa terase. zasluzeno
 

Back
Top