jos jedan napad...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
procitajte pazljivo tekst, narocito zadnji boldovandeo


Nepoznate osobe bacile su eksplozivnu napravu u dvorište porodične kuće Časlava Milisavljevića u centru Zvečana.

Milisavljević, koji je glavni i odgovorni urednik Radija Kosovska Mitrovica, izjavio je da, na svu sreću, povredjenih nije bilo, ali je eksplozija noćas, 35 minuta posle ponoći, oštetila tri putnička automobila.

On je rekao da ne želi da govori o motivima, dodavši da je slučaj prijavljen pripadnicima Kosovske policijske službe.

Komandir policijske stanice u Zvečanu Nenad Djurić potvrdio je da se incident dogodio i da je policija obavila uvidjaj.

"Istraga je u toku. Za sada nemamo osumnjičene, ali ne znamo ni motiv ovog napada", rekao je Djurić.

Posle incidenata u Kosovskoj Mitrovici, koji su se dogodili početkom meseca kada je najpre ubijen lekar Mesud Džeković, a potom i ranjen poslanik u kosovskom parlamentu Petar Miletić, ovo je treći ozbiljniji incident koji se dogodio na severu Kosova i Metohije.

Gradić Zvečan naseljen je isključivo Srbima.
 
mogu da zamislim najavu patriota da se ovo desilo nekom srbinu koji zivi u podujevo ili pristini...i idu naslovi....

siptari terorisu poslednje srbe....

siptari bombama proteruju preostale srbe

siptarski teroristi napadaju mirne srbe bombama....

siptari ponovo po zna koji put pokazuju svoju ubilacku narav na srbima
 
mogu da zamislim najavu patriota da se ovo desilo nekom srbinu koji zivi u podujevo ili pristini...i idu naslovi....

siptari terorisu poslednje srbe....

siptari bombama proteruju preostale srbe

siptarski teroristi napadaju mirne srbe bombama....

siptari ponovo po zna koji put pokazuju svoju ubilacku narav na srbima

Tako bi ti isto pisao da je bacena bomba na nekog siptara u severnoj Mitrovici. Sta je tu neobicno?

I ne znam zasto ti toliko smeta to patriota? Ne kapiram, nama Srbima je zabranjeno da budemo patriote ili sta vec?!
 
Tako bi ti isto pisao da je bacena bomba na nekog siptara u severnoj Mitrovici. Sta je tu neobicno?

I ne znam zasto ti toliko smeta to patriota? Ne kapiram, nama Srbima je zabranjeno da budemo patriote ili sta vec?!

malo ima patriota u srbiji, onih pravih patriota koji vole srbiju.... takve obicno ubijate
ps.zaboravio sam staviti znak "

ne odgovori mi, jel to onaj copavi ili neki drugi caslav
 
malo ima patriota u srbiji, onih pravih patriota koji vole srbiju.... takve obicno ubijate
ps.zaboravio sam staviti znak "

ne odgovori mi, jel to onaj copavi ili neki drugi caslav

Nemam pojma, slabo se slusa taj radio kod nas.
Vise se slusa kontakt. A ko voli narodnjake radio kiss. A na radio kfor je dobra muzika.

Nisam u Mitrovici trenutno, inace bih izasao u grad, raspitao se i saznao ko je sta je i zasto se to desilo..
 
hebi ga.... ja pokusavam upravo takvima da otvorim oci, da vide ko su i sta su a ti tako meni,...:think::think:

Kome ti da otvaras oci? Bolje brini svoju brigu.
I sam znas da vam je cela omladina na heroina, da nema nigde posla, da vam zene kidnapuju i salju u *****, da vlada opsta besperspektivnost, da ljudi kopaju kanale citav dan za 5 evra, i to da budu srecni ako su uopste uspeli da se ubace to da rade....To je realnost siptara na Kosovu, sve drugo su bajke..
 
Kome ti da otvaras oci? Bolje brini svoju brigu.
I sam znas da vam je cela omladina na heroina, da nema nigde posla, da vam zene kidnapuju i salju u *****, da vlada opsta besperspektivnost, da ljudi kopaju kanale citav dan za 5 evra, i to da budu srecni ako su uopste uspeli da se ubace to da rade....To je realnost siptara na Kosovu, sve drugo su bajke..

nisam tebe spomenuo....tebi su oci zavarene, i ja ti ne mogu pomoci.:hahaha::hahaha:
 

Back
Top