SKANDALOZNO: PRISILJAVALI DEČAKE NA ORALNI SEKS!

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
SKANDALOZNO: PRISILJAVALI DEČAKE NA ORALNI SEKS!

Trojicu maloletnika su petorica njihovih „drugara“ batinama primorala da se skidaju i polno i oralno opšte između sebe

KIKINDA - Novi slučaj seksualnog iživljavanja među maloletnicima zgrozio je javnost.

Torturu nad trojicom maloletnika iz kikindske opštine su, uz batine i pretnje, sprovela petorica njihovih „drugara“ tokom 2008. godine u Domu učenika srednjih škola „Angelina Kojić Gina“ u Zrenjaninu, u kojem su jedno vreme svi boravili.

Maloletni Kikinđanin Ž. Š. (18), S. J. (21) iz Iđoša, B. B. (19), V. K. (19) i maloletni S. K. (16) iz Mokrina su, uz upotrebu fizičke snage i pretnjama, primorali trojicu maloletnika na nedolično seksualno ponašanje, koje su fotografisali i slike pokazivali drugim licima. Prema nezvaničnim saznanjima Kurira osumnjičeni su svoje žrtve terali da se skidaju, samozadovoljavaju i polno i oralno opšte između sebe!

Za ovaj slučaj istražni organi saznali su od porodica oštećenih. Zbog straha od daljih pretnji, oštećeni dečaci nisu smeli svojim porodicama, ali ni vaspitačima da kažu šta im se desilo. Tek nedavno neko iz porodice oštećenih je policiji prijavio šta se pre dve godine dešavalo u Domu učenika.

Kikindska policija je saopštila da je uhapsila i sa krivičnom prijavom privela istražnom sudiji Višeg suda u Zrenjaninu Ž. Š., S. J., B. B. i V. K. Oni se terete da su počinili više krivičnih dela: prinude, protivpravnog lišenja slobode, neovlašćenog fotografisanja i lake telesne povrede. Nakon saslušanja S. J. iz Iđoša pušten je da se brani sa slobode.

Ostaloj trojici određen je pritvor od 30 dana. Kako Kurir saznaje, maloletni S. K. iz Mokrina se ne nalazi u Srbiji i nije dostupan istražnim organima. Istražni sudija za maloletnike Višeg suda u Zrenjaninu Goran Zec izjavio je da je osumnjičene saslušao u petak.

- Priznali su izvršenje krivičnih dela za koja se terete. Nisu objašnjavali zbog čega su to učinili. U trenutku izvršenja krivičnog dela oni su bili maloletni i mogu da se brane i ćutanjem. Uključićemo Centar za socijalni rad iz Kikinde i veštake - rekao je sudija Zec.


http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/skandalozno-prisiljavali-decake-na-oralni-seks-42577.php
 
Torturu nad trojicom maloletnika iz kikindske opštine su, uz batine i pretnje, sprovela petorica njihovih „drugara“ tokom 2008. godine u Domu učenika srednjih škola „Angelina Kojić Gina“ u Zrenjaninu, u kojem su jedno vreme svi boravili.
Smaraju brate sa tim pričama o zlostavljanjima od pre 2-3-4-5-6.... godina. Onaj ko je zlostavljan a pritom i normalan, to će reći odma'. Ti - zlostavljani momci su u to vreme imali po najmanje 15 godina. Prema tome - dabome. Ali u proteklih par meseci, to je izgleda postalo "IN".
Mogu ja sad da izađem sa pričom da me/nas je pre 20 godina fizički zlostavljao nastavnik Istorije, koji je bio jaaaako poznat po batinanju. Njega su đaci prijavljivali direktoru, ali - nije ništa uradio po pitanju toga i svojim roditeljima, od kojih su onda neki batinali njega :zcepanje:
(drugo je ako se radi o sasvim maloj deci)
 
Frojd je bio ispljuvan od savremenika i po ovom pitanju pošto je dao svoj primer kao jedini.
Prilikom razvića seksualnosti kod oba pola, naš DNK se iščitava a svest koriguje ponašanje prema društvenoj zajednici individue.
Pošto je dečacima ženski polni organ maglovit (najviše što se na običnom filmu vidi su dlake) onda oni u transu razmišljaju o onome što im je dostupno.

Ovi dečaci su primer da je Frojd u pravu - nisu na sebi hteli da isprobaju fantazije

Zato je ova tema slabo posećena
 
Smaraju brate sa tim pričama o zlostavljanjima od pre 2-3-4-5-6.... godina. Onaj ko je zlostavljan a pritom i normalan, to će reći odma'. Ti - zlostavljani momci su u to vreme imali po najmanje 15 godina. Prema tome - dabome. Ali u proteklih par meseci, to je izgleda postalo "IN".
Mogu ja sad da izađem sa pričom da me/nas je pre 20 godina fizički zlostavljao nastavnik Istorije, koji je bio jaaaako poznat po batinanju. Njega su đaci prijavljivali direktoru, ali - nije ništa uradio po pitanju toga i svojim roditeljima, od kojih su onda neki batinali njega :zcepanje:
(drugo je ako se radi o sasvim maloj deci)

Prema domaćem mentalitetu nema veze šta se radi dečacima iako su oni emotivniji iako to užasno boli i fizički.
Znači po tebi, draga moja, samo da se ne desi ženskoj od 15 godina?
 
Maloletni Kikinđanin Ž. Š. (18), S. J. (21) iz Iđoša, B. B. (19), V. K. (19) i maloletni S. K. (16) iz Mokrina su, uz upotrebu fizičke snage i pretnjama, primorali trojicu maloletnika na nedolično seksualno ponašanje, koje su fotografisali i slike pokazivali drugim licima.


Nije mi jasno kako neko moze biti maloletan sa 18,21 ili 19 god? :think:



citat>
- Priznali su izvršenje krivičnih dela za koja se terete. Nisu objašnjavali zbog čega su to učinili. U trenutku izvršenja krivičnog dela oni su bili maloletni i mogu da se brane i ćutanjem. Uključićemo Centar za socijalni rad iz Kikinde i veštake - rekao je sudija Zec.


http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/skandalozno-prisiljavali-decake-na-oralni-seks-42577.php

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

А зашто се сада ишчуђавате - оваквих и сличних болесних иживљавања биће све више А ТО ПРЕ СВЕГА ЗАХВАЛИТЕ еуРОПСКИМ ВРЕДНОСТИМА И СВАКОДНЕВНОМ ПРОМОВИСАЊУ ПЕДЕРА И ЛЕЗБОСА И СВАКОЈАКИХ БОЛЕСНИКА КАО НОРМАЛНИХ ЉУДИ.............
 
Izgleda moderatori isto imali prolaznu fazu tokom išitavanja DNK...
ne brinite... patrijahalizam i postoji da se uguši hedonizam a da se fokusiramo na biološku f-ju.

Dakle ona ja i drugar...

Recimo... na filmovima i po novinama ženski organ nije prikazan kako treba jer je on dole a napred su dlake... i ja tako bio zapamtio... i ja mislio da je to to...
i sanjam kako sam sa nekom ribom u bazenu... podsvest zapamtila... kosa i lice ok... grudi ok... pupak... ok... e kad je trebalo da izadje iz vode i kad s taman zacrnelo nešto došlo je do kočenja u snu... i ja sam se probudio obliven znojem... jeste da sam se okretao na istu stranu ali...

uostalom bre kako vas nije sramota da se folirate?
Pun Beograd seljaka a ne kupuju ovčji sir iz jednog razloga...
 
citat>
- Priznali su izvršenje krivičnih dela za koja se terete. Nisu objašnjavali zbog čega su to učinili. U trenutku izvršenja krivičnog dela oni su bili maloletni i mogu da se brane i ćutanjem. Uključićemo Centar za socijalni rad iz Kikinde i veštake - rekao je sudija Zec.


http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/skandalozno-prisiljavali-decake-na-oralni-seks-42577.php

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

А зашто се сада ишчуђавате - оваквих и сличних болесних иживљавања биће све више А ТО ПРЕ СВЕГА ЗАХВАЛИТЕ еуРОПСКИМ ВРЕДНОСТИМА И СВАКОДНЕВНОМ ПРОМОВИСАЊУ ПЕДЕРА И ЛЕЗБОСА И СВАКОЈАКИХ БОЛЕСНИКА КАО НОРМАЛНИХ ЉУДИ.............

Primati u koje spada i hommo sapiens su poligamna i biseksualna bića.
Kada to prihvatiš, tvoje kočnice će ili popustiti ili dodatno ojačati...
Ovako dok ne prihvatiš suštinu prirode ostaješ potencijalno sumnjiv...

A jel ti imaš ribu uopšte?
 

Back
Top