Demons Souls

IvantheJedi

Primećen član
Poruka
576
Demons Souls je akcioni rpg iz treceg lica.Igra je poznata po visokoj tezini i inovativnom online rezimu.Game of the Yer 2009 po oceni Gamespota.Sada malo o igri:
U zemlji Boletaria,Kralj Allant nekim cudom dovodi svoje kraljevsto do vrhunca,ali time budi demona zvanog The Old One i nas pada da ga zaustavite.
I da napomenem igra je kskluziva za PS3.
 
Teska je ko ku rac. Svodi se na pedanteriju, jer cim izgubis jednom gubis sve duse i moras sve ispocetka da igras. Ako cuknes nekog u Nexus-u ima da te smara do sudnjega dana ako si varvar (ne mozes da ga ubijes). Fearfest od igre.

Inace, krenuo ja da igram, pretrcah tutorijal, laganica, stigoh do Nexus-a i tu potrosih 10 minuta vrteci se okolo trazeci gde je ulaz za prvi svet. Udjoh ja u prvi svet, pobih prvu gamad, smaknuh onog sa samostrelom, onda one u tamnini, onda one sto duvaju plamen i odmah posle toga me zgazi kugla. Od tada sam spisko sat i po na sam pocetak. Krenem - ubiju me. Krenem, padne mi koncentracija, ubiju me. Krenem, stignem do one sto bacaju plamen, ubiju me. Nigde health. Ako me taknu jednom mogu da racunam da gubim garantovano.

Koncentracija na nivou ili nista od prelazenja, a koliko sam video ja sam tek jednu cetvrtinu nivoa presao.
 
Odmah sutradan skapirao da problem lezi u varvaru - nema oklop. ): Cim sam uzeo viteza, presao prvi nivo iz drugog pokusaja.

Igra je odlicna i zasluzuje detaljan review ali trenutno nemam vremena tako da za sada samo mogu da kazem da je odlicna i da ima odlicnu atmosferu. Znaci jedna od dve igre koje su mi odrzale paznju ove godine.
 

Back
Top